Forma w lidze
Masr w tabeli
9. miejsce / 8 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
2:3 bramki
1,00 gola/mecz
5 pkt
3:3 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Masr
Wartość drużyny: 5,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Egipt | 33 | napastnik | 6 | 150 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Egipt | 24 | obrońca | 6 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,91 średnia ocena | Egipt | 37 | bramkarz | 6 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Egipt | 37 | bramkarz | 6 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Masr 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Masr w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 18 |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 16 |
| ··· | |||||||
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 8 |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | 8 |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 7 |
Wyniki Masr
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
El Mokawloon
1
Masr
1
Egipska Premier League, 6. kolejka
|
|
|
17 Wrz Koniec
|
Masr
2
Olympic El Qanah
1
Egipska Premier League, 5. kolejka
|
|
|
09 Wrz Koniec
|
Enppi
2
Masr
1
Egipska Premier League, 4. kolejka
|
Terminarz Masr
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Paź 16:00
|
Masr
Future FC
Egipska Premier League, 7. kolejka
|
|
|
31 Paź 19:00
|
Ceramica Cleopatra
Masr
Egipska Premier League, 8. kolejka
|
|
|
24 Lis 16:00
|
Masr
Abu Qair Semad
Egipska Premier League, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Masr
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Egipt |
|
wypożyczenie | |
| 07 Sie 2026 |
|
Egipt |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Sie 2026 |
|
Egipt |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
|
Egipt |
![]() |
za darmo |
Masr to klub piłkarski z Egiptu występujący w Egipska Premier League. Swoim domowym obiektem jest Cairo International Stadium, który może pomieścić 74 100 widzów. Zespół prowadzi Mohamed Shawky. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Masr w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Masr trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 396 tys. €, a klub opuściło 6 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Mahmoud Ali Sayed Elaraby z Haras El Hodood za 396 tys. €.
Które miejsce zajmuje Masr w tabeli egipskiej Premier League?
Masr zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 10 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Masr?
W wyjściowym ustawieniu Masr między słupkami staje Ali Lotfi, a linię obrony najczęściej tworzą Tarek Alaa, A. Bakri, Shady Hussein oraz M. Rabia. W środku pola grają Mostafa Saad Abdallah Sayed, M. Ibrahim, A. Ibrahim, Mahmoud Ali Sayed Elaraby oraz M. Hajij, a za skuteczność w ataku odpowiadają Abdelrahman Hassan El Banouby. Trener Mohamed Shawky ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
Kiedy Masr gra następny mecz?
Najbliższy mecz Masr to spotkanie z Future FC, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Cairo International Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Masr?
Ostatni mecz Masr to remis z El Mokawloon 1:1 w egipskiej Premier League, 12 października 2026. Bramki zdobyli Baniowda, . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Masr w tym sezonie?
Bilans Masr w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 5 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Masr w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Masr w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Masr
Masr terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
20 Paź 16:00
|
Egipska Premier League, 7. kolejka
|
Cairo International Stadium U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 19:00
|
Egipska Premier League, 8. kolejka
|
Cairo International Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
24 Lis 16:00
|
Egipska Premier League, 9. kolejka
|
Cairo International Stadium U siebie | Łatwy | |
|
10 Gru 16:00
|
Egipska Premier League, 10. kolejka
|
Asyut University Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
14 Gru 19:00
|
Egipska Premier League, 11. kolejka
|
Cairo International Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Gru 16:00
|
Egipska Premier League, 12. kolejka
|
Alexandria Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
28 Gru 16:00
|
Egipska Premier League, 13. kolejka
|
Cairo International Stadium U siebie | Łatwy | |
|
05 Sty 19:00
|
Egipska Premier League, 14. kolejka
|
El Mahalla Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
27 Sty 19:00
|
Egipska Premier League, 15. kolejka
|
Cairo International Stadium U siebie | Trudny | |
|
31 Sty 19:00
|
Egipska Premier League, 16. kolejka
|
Ismaïlia Stadium Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Masr gra następny mecz?
Najbliższy mecz Masr to spotkanie z Future FC, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Cairo International Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Wyniki Masr w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Masr w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Masr w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Masr wyniki
Masr ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 5 z 6 meczów, ze średnią 1,40 punktu. W pozostałych ustawieniach Masr zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Masr?
Ostatni mecz Masr to remis z El Mokawloon 1:1 w egipskiej Premier League, 12 października 2026. Bramki zdobyli Baniowda, . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Masr – tabela Egipska Premier League
Jakie miejsce w tabeli Egipska Premier League zajmuje Masr w sezonie 2026/2027.
Miejsce Masr w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 3 |
Future FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 5 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 6 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 7 |
National Bank of Egypt
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
| 9 |
Masr
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 10 |
Petrojet
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 11 |
Olympic El Qanah
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
AL Masry
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
El Geish
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 14 |
Enppi
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Abu Qair Semad
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 16 |
El Mokawloon
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 17 |
Wadi Degla
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 | 2 | |
| 18 |
Asyut Petrol
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 19 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:4 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 3 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 6 | |
| 5 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
El Mokawloon
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 7 |
Masr
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 8 |
Future FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 9 |
Petrojet
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Olympic El Qanah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
AL Masry
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
El Geish
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Asyut Petrol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 14 |
National Bank of Egypt
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 15 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 16 |
Wadi Degla
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 17 |
Enppi
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 18 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 19 |
Abu Qair Semad
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Masr w tabeli egipskiej Premier League?
Masr zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 10 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Masr w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Masr na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Masr na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,2
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 6,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 13,8
- Przechwyty / mecz 9,2
- Wybicia / mecz 17,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,0
Strzelcy Masr
Rozkład bramek w czasie
Bramki Masr i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Masr to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Masr i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Masr otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Masr
100% bramek Masr pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Masr zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Masr
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Masr, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Masr
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Masr padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Masr – faule i karne
- Faule / mecz 15,7
- Faule rywali / mecz 11,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Masr fauluje średnio 15,7 razy na mecz, a wymusza 11,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Masr, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Masr zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Masr ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 100% goli Masr, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 6 meczów.
Masr – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 11,8
Masr oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,8 strzału.
Masr – posiadanie piłki
- U siebie 50,5%
- Na wyjeździe 54,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Masr utrzymuje przy piłce 52,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
Masr – podania
- Kluczowe / mecz 9,5
- Dośrodkowania / mecz 16,5
- Celność dośrodkowań 32%
- Podania długie / mecz 66
- Celność długich podań 47%
Masr wymienia średnio 387 podań na mecz przy celności 80%, z czego 9,5 to podania kluczowe.
Masr – czyste konta
- U siebie 0 z 2
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Masr to 33% meczów sezonu (2 z 6), z czego 0 w 2 meczach u siebie.
Masr – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Masr wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 2,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Masr – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 0%
Masr ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Masr – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Masr według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,33 | 0,67 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Masr zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Masr na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
2,00 1,00 | 2,00 0,33 | 1,33 1,00 |
|
8.
|
0,67 2,00 | 1,33 1,00 | 1,67 0,33 |
|
9.
|
1,50 1,25 | 1,00 0,75 | 1,50 0,75 |
|
10.
|
1,50 1,33 | 2,00 1,33 | 2,00 1,33 |
|
11.
|
1,00 1,33 | 1,00 1,00 | 1,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Masr
Skrajne wyniki i osiągnięcia Masr w tym sezonie
- Najwyższa wygrana El Geish - Masr 0:1 Egipska Premier League, 1.09.2026
- Najwyższa porażka Masr - AL Ahly SC (EGY) 0:2 Egipska Premier League, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Enppi - Masr 2:1, Egipska Premier League, 9.09.2026
- Najszybsza bramka 49. minuta Mouhran Mohamed, Masr - Olympic El Qanah 2:1, Egipska Premier League, 17.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Mohamed Gamal Eldin, Masr - Olympic El Qanah 2:1, Egipska Premier League, 17.09.2026
Jakie statystyki ma Masr w tym sezonie?
Bilans Masr w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 5 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Masr – zawodnicy
Jak wygląda kadra Masr w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Masr 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Masr
-
Maata Magassa Pomocnik Złamanie kości twarzy pauzuje od 60 dniopuszczone: 9 meczów
-
Ahmed Castelo Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 105 dniopuszczone: 9 meczów

-
Mohamed Ashraf Obrońca Naciągnięcie więzadła krzyżowego pauzuje od 273 dniopuszczone: 39 meczów
Kadra Masr
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
28 | Egipt | 250 tys. € | – | 3 | 50% | 1 | 1 | 193' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
20 | Egipt | 150 tys. € | – | 2 | 33% | 1 | 0 | 43' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Egipt | 500 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Egipt | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 367' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
22 | Egipt | 350 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 103' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Egipt | 25 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 237' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
25 | Egipt | 75 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 33' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
23 | Egipt | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 282' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
26 | Egipt | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
25 | Liberia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
23 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
28 | Egipt | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 383' | 0 | 0 | |||||||
| 74 |
|
23 | Egipt | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 430' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
34 | Egipt | 100 tys. € | 69 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 321' | 0 | 0 | |||||||
| 72 |
![]() |
24 | Francja | 175 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 187' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
21 | Sierra Leone | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
28 | Egipt | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
27 | Egipt | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
26 | Egipt | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
28 | Egipt | 75 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
27 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
23 | Egipt | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
|
22 | Mauritania | 800 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
|
20 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 45 |
|
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 77 |
|
25 | Egipt | 1,8 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 23 |
![]() |
24 | Egipt | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 539' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
33 | Egipt | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 389' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
30 | Egipt | 450 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 469' | 2 | 1 | |||||||
| 3 |
|
32 | Egipt | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 405' | 1 | 0 | |||||||
| 73 |
|
25 | Palestyna | – | – | 6 | 100% | 1 | 1 | 176' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
23 | Egipt | 450 tys. € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
28 | Egipt | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
27 | Egipt | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
25 | Egipt | 650 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
27 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 21 |
|
25 | Egipt | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
25 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
26 | Egipt | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
21 | Egipt | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
37 | Egipt | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Egipt | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
32 | Egipt | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
20 | Egipt | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Masr
9,2 mln €
śr. 209 tys. € / zawodnika
Ile Masr wydaje na pensje
69 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Egipt (37 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Masr w sezonie 2026/2027
Masr wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Masr
Jak wygląda skład Masr?
W wyjściowym ustawieniu Masr między słupkami staje Ali Lotfi, a linię obrony najczęściej tworzą Tarek Alaa, A. Bakri, Shady Hussein oraz M. Rabia. W środku pola grają Mostafa Saad Abdallah Sayed, M. Ibrahim, A. Ibrahim, Mahmoud Ali Sayed Elaraby oraz M. Hajij, a za skuteczność w ataku odpowiadają Abdelrahman Hassan El Banouby. Trener Mohamed Shawky ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
Masr – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Masr w sezonie 2026/2027.
Masr transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Egipt | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Sie 2026 |
|
Egipt | 25 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Sie 2026 |
|
Egipt | 23 |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
|
Egipt | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Egipt | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Egipt | 25 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Egipt | 23 |
|
396 tys. € | |
| 27 Lip 2026 |
|
Egipt | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Lip 2026 |
|
Egipt | 27 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Egipt | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Masr
Masr bilans transferowy
- -659 tys. € 2026
- +2,1 mln € 2025
- -897 tys. € 2024
- -1,9 mln € 2023
Rekordy transferowe w historii Masr
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Masr w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Masr trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 396 tys. €, a klub opuściło 6 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Mahmoud Ali Sayed Elaraby z Haras El Hodood za 396 tys. €.