Mohamed Ismail
obrońca #24Mohamed Ismail jest piłkarzem występującym obecnie w Zamalek SC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Mohamed Ismail
OcenaProfil gry
Historia transferów Mohamed Ismail
Pierwszy transfer Mohamed Ismail w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Masr do Zamalek SC za 868 tysięcy euro.
Na jakiej pozycji gra Mohamed Ismail?
Mohamed Ismail najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Mohamed Ismail?
Wycena 27-letniego Mohamed Ismail według stanu na listopad 2025 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mohamed Ismail?
Mohamed Ismail urodził się 1 sierpnia 1999 w Ismailia (Egipt). Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Mohamed Ismail – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mohamed Ismail. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Mohamed Ismail
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05 2026 |
Egipska Premier League, play offy
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 01.05 2026 |
Egipska Premier League, play offy
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 23.04 2026 |
Egipska Premier League, play offy
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | |||
| 05.04 2026 |
Egipska Premier League, play offy
|
1:4 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 11.03 2026 |
Egipska Premier League, 15. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | |||
| 06.03 2026 |
Egipska Premier League, 21. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 01.03 2026 |
Egipska Premier League, 20. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 24.02 2026 |
Egipska Premier League, 19. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 20.02 2026 |
Egipska Premier League, 18. kolejka
|
2:0 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 11.02 2026 |
Egipska Premier League, 14. kolejka
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – |
Mohamed Ismail – transfery
W trakcie kariery Mohamed Ismail zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 868 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Zamalek SC 2025 – obecnie
-
Masr 2023 – 2025
-
Enppi 2020 – 2023
-
Enppi SC U23 2020 – 2020

-
Aswan 2019 – 2020

-
Enppi SC U23 do 2019

Historia transferów Mohamed Ismail
Pierwszy transfer Mohamed Ismail w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Masr do Zamalek SC za 868 tysięcy euro.
Mohamed Ismail – forma
W ostatnich 5 meczach Mohamed Ismail zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,65. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Mohamed Ismail – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mohamed Ismail wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mohamed Ismail na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Mohamed Ismail?
Wycena Mohamed Ismail wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Mohamed Ismail wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.