Forma w lidze
El Gouna FC w tabeli
19. miejsce / 2 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 porażki z rzędu
6 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
2:4 bramki
0,67 gola/mecz
1 pkt
2:4 bramki
0,67 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy El Gouna FC
Wartość drużyny: 400 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Egipt | 25 | pomocnik | 6 | 150 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Egipt | 23 | obrońca | 5 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,63 średnia ocena | Egipt | 25 | pomocnik | 6 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Egipt | 33 | obrońca | 6 | – |
Skład i oceny El Gouna FC w ostatnim meczu 4-2-3-1




Zmiany
- 45' Ziad El Shayat → Omar El Gazar
- 66' A. Gamal → A. Shaaban
- 66' A. Ahmed → Marwan Mohsen
- 83' M. Egbemba → M. Reda
El Gouna FC w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 18 |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 16 |
| ··· | |||||||
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | 2 |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | 1 |
Wyniki El Gouna FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Al Ittihad
2
El Gouna FC
1
Egipska Premier League, 6. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
El Gouna FC
1
Petrojet
2
Egipska Premier League, 5. kolejka
|
|
|
09 Wrz Koniec
|
Pyramids FC
1
El Gouna FC
0
Egipska Premier League, 4. kolejka
|
Terminarz El Gouna FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 16:00
|
El Gouna FC
Smouha SC
Egipska Premier League, 7. kolejka
|
|
|
30 Paź 16:00
|
Asyut Petrol
El Gouna FC
Egipska Premier League, 8. kolejka
|
|
|
23 Lis 16:00
|
El Gouna FC
Zamalek SC
Egipska Premier League, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery El Gouna FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Zambia |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Egipt |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Egipt |
![]() |
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Egipt |
![]() |
za darmo |
El Gouna FC to klub piłkarski z Egiptu występujący w Egipska Premier League. Swoim domowym obiektem jest Khaled Bichara Stadium, który może pomieścić 14 000 widzów. Zespół prowadzi Bebo. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 400 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski El Gouna FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do El Gouna FC trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 780 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Mohamed Alaa do Ceramica Cleopatra za 780 tys. €.
Które miejsce zajmuje El Gouna FC w tabeli egipskiej Premier League?
El Gouna FC zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 2 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 16 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład El Gouna FC?
W wyjściowym ustawieniu El Gouna FC między słupkami staje I. Emad, a linię obrony najczęściej tworzą A. Ahmed, Saber Ashraf El Shimi, M. Metawea oraz A. Turay. W środku pola grają Islam Abou Slemma, Omar El Gazar, M. Egbemba, Nour El Sayed oraz A. Gamal, a za skuteczność w ataku odpowiadają Marwan Mohsen. Trener Bebo ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
Kiedy El Gouna FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz El Gouna FC to spotkanie z Smouha SC, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Khaled Bichara Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz El Gouna FC?
Ostatni mecz El Gouna FC to porażka z Al Ittihad 2:1 w egipskiej Premier League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Mostafa (samobójcza), Hassan oraz Toni. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma El Gouna FC w tym sezonie?
Bilans El Gouna FC w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-2-4 przy 4 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz El Gouna FC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra El Gouna FC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań El Gouna FC
El Gouna FC terminarz
Kiedy El Gouna FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz El Gouna FC to spotkanie z Smouha SC, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Khaled Bichara Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Wyniki El Gouna FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub El Gouna FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki El Gouna FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
El Gouna FC wyniki
El Gouna FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 6 meczów, ze średnią 0,33 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz El Gouna FC?
Ostatni mecz El Gouna FC to porażka z Al Ittihad 2:1 w egipskiej Premier League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Mostafa (samobójcza), Hassan oraz Toni. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
El Gouna FC – tabela Egipska Premier League
Jakie miejsce w tabeli Egipska Premier League zajmuje El Gouna FC w sezonie 2026/2027.
Miejsce El Gouna FC w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 3 |
Future FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 5 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 6 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 7 |
National Bank of Egypt
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
| 9 |
Masr
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 10 |
Petrojet
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 11 |
Olympic El Qanah
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
AL Masry
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
El Geish
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 14 |
Enppi
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Abu Qair Semad
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 16 |
El Mokawloon
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 17 |
Wadi Degla
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 | 2 | |
| 18 |
Asyut Petrol
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 19 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:4 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 3 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 6 | |
| 5 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
El Mokawloon
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 7 |
Masr
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 8 |
Future FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 9 |
Petrojet
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Olympic El Qanah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
AL Masry
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
El Geish
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Asyut Petrol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 14 |
National Bank of Egypt
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 15 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 16 |
Wadi Degla
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 17 |
Enppi
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 18 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 19 |
Abu Qair Semad
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje El Gouna FC w tabeli egipskiej Premier League?
El Gouna FC zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 2 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 16 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki El Gouna FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki El Gouna FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
El Gouna FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,8
- Strzały celne / mecz 3,2
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 5,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 11,2
- Przechwyty / mecz 5,2
- Wybicia / mecz 20,8
- Zablokowane strzały / mecz 4,3
Rozkład bramek w czasie
Bramki El Gouna FC i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres El Gouna FC to 76–90+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu El Gouna FC - Smouha SC Po przerwie pada 50% bramek El Gouna FC.Przebieg meczu El Gouna FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-2-3 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
El Gouna FC nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla El Gouna FC
75% bramek El Gouna FC pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
El Gouna FC zdobywa w sezonie średnio 0,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,33.
Aktualne serie El Gouna FC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów El Gouna FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
El Gouna FC wygra mecz El Gouna FC - Smouha SC El Gouna FC przegrał 4 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach El Gouna FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów El Gouna FC padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu El Gouna FC - Smouha SC Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów El Gouna FC.El Gouna FC – faule i karne
- Faule / mecz 12,2
- Faule rywali / mecz 9,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
El Gouna FC fauluje średnio 12,2 razy na mecz, a wymusza 9,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla El Gouna FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie El Gouna FC zdobywa 0,33 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
El Gouna FC wygra mecz El Gouna FC - Smouha SC El Gouna FC zdobywa u siebie 11% możliwych punktów, na wyjeździe 11%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach El Gouna FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli El Gouna FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
El Gouna FC wygra drugą połowę meczu El Gouna FC - Smouha SC Drugą połowę El Gouna FC wygrywał w 1 z 6 meczów.El Gouna FC – strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 4,7
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,8
El Gouna FC oddaje 7,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu El Gouna FC - Smouha SC El Gouna FC oddaje 7,8 strzałów na mecz.El Gouna FC – posiadanie piłki
- U siebie 60,7%
- Na wyjeździe 44,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 6
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 6 meczów. Średnio El Gouna FC utrzymuje przy piłce 52,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
El Gouna FC wygra mecz El Gouna FC - Smouha SC El Gouna FC utrzymuje średnio 52,5% posiadania piłki.El Gouna FC – podania
- Kluczowe / mecz 7,0
- Dośrodkowania / mecz 18,7
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 60
- Celność długich podań 41%
El Gouna FC wymienia średnio 349 podań na mecz przy celności 75%, z czego 7,0 to podania kluczowe.
El Gouna FC – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto El Gouna FC to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu El Gouna FC - Smouha SC Czyste konto El Gouna FC zachowuje w 0% meczów.El Gouna FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,3
El Gouna FC wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
El Gouna FC – kartki
- Żółte kartki 6
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 67%
El Gouna FC ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale El Gouna FC – 1,2. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
El Gouna FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz El Gouna FC zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
El Gouna FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
0,33 1,33 | 0,33 0,67 | 1,33 0,67 |
|
17.
|
1,00 0,33 | 1,33 1,33 | 2,00 2,00 |
|
18.
|
1,00 0,00 | 0,67 0,00 | 1,33 2,00 |
|
19.
|
0,33 0,33 | 0,67 0,67 | 1,33 1,33 |
|
20.
|
0,33 0,00 | 0,00 0,33 | 1,33 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach El Gouna FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia El Gouna FC w tym sezonie
- Najwyższa porażka El Gouna FC - El Mokawloon 0:1 Egipska Premier League, 2.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek El Gouna FC - Petrojet 1:2, Egipska Premier League, 16.09.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Mostafa, Al Ittihad - El Gouna FC 2:1, Egipska Premier League, 13.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+9 minuta El Gouna FC - Future FC 1:1, Egipska Premier League, 23.08.2026
Jakie statystyki ma El Gouna FC w tym sezonie?
Bilans El Gouna FC w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-2-4 przy 4 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
El Gouna FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra El Gouna FC w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny El Gouna FC w ostatnim meczu 4-2-3-1




Zmiany
- 45' Ziad El Shayat → Omar El Gazar
- 66' A. Gamal → A. Shaaban
- 66' A. Ahmed → Marwan Mohsen
- 83' M. Egbemba → M. Reda
Kontuzje w kadrze El Gouna FC
-
Khaled Ahmed Obrońca Uraz pauzuje od 16 dniopuszczone: 2 mecze

Kadra El Gouna FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
26 | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 69' | 0 | 0 | ||||||||
| 9 |
|
37 | Egipt | 75 tys. € | 69 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 365' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
25 | Egipt | 100 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 99' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Egipt | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
25 | Egipt | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
24 | Egipt | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
29 | Egipt | 150 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
25 | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 90 |
|
23 | Egipt | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 70 |
|
25 | Egipt | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 423' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
42 | Egipt | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 515' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
21 | Sierra Leone | 200 tys. € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 112' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
![]() |
20 | Kamerun | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 447' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
22 | Egipt | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 392' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
21 | Zambia | 100 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 84' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Egipt | 100 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
24 | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
29 | Egipt | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
25 | Egipt | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
22 | Nigeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 90 |
![]() |
19 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
33 | Egipt | – | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
23 | Egipt | 400 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 2 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
24 | Egipt | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 516' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
22 | Egipt | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
33 | Egipt | 100 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 69' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
26 | Egipt | 75 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Egipt | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Egipt | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
25 | Egipt | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
34 | Egipt | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 256' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
29 | Egipt | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 284' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry El Gouna FC
3,3 mln €
śr. 102 tys. € / zawodnika
Ile El Gouna FC wydaje na pensje
69 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Egipt (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy El Gouna FC w sezonie 2026/2027
El Gouna FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry El Gouna FC
Jak wygląda skład El Gouna FC?
W wyjściowym ustawieniu El Gouna FC między słupkami staje I. Emad, a linię obrony najczęściej tworzą A. Ahmed, Saber Ashraf El Shimi, M. Metawea oraz A. Turay. W środku pola grają Islam Abou Slemma, Omar El Gazar, M. Egbemba, Nour El Sayed oraz A. Gamal, a za skuteczność w ataku odpowiadają Marwan Mohsen. Trener Bebo ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
El Gouna FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub El Gouna FC w sezonie 2026/2027.
El Gouna FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Zambia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Egipt | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Egipt | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Egipt | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Egipt | 29 |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
![]() |
Egipt | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Lip 2026 |
![]() |
Egipt | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Lip 2026 |
![]() |
Egipt | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Egipt | 29 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Egipt | 33 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery El Gouna FC
El Gouna FC bilans transferowy
- +780 tys. € 2026
- +210 tys. € 2025
- -47 tys. € 2024
- -30 tys. € 2023
- +209 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii El Gouna FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski El Gouna FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do El Gouna FC trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 780 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Mohamed Alaa do Ceramica Cleopatra za 780 tys. €.