Forma w lidze
El Mokawloon w tabeli
8. miejsce / 8 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
4:5 bramki
1,33 gola/mecz
6 pkt
3:1 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy El Mokawloon
Wartość drużyny: 600 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Egipt | 36 | pomocnik | 6 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Egipt | 27 | obrońca | 6 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,81 średnia ocena | Egipt | 33 | napastnik | 5 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 529 minut | Egipt | 32 | obrońca | 6 | 100 tys. € |
Przewidywany skład El Mokawloon 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

El Mokawloon w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 18 |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 16 |
| ··· | |||||||
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 9 |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 8 |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | 8 |
Wyniki El Mokawloon
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
El Mokawloon
1
Masr
1
Egipska Premier League, 6. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Wadi Degla
0
El Mokawloon
2
Egipska Premier League, 5. kolejka
|
|
|
09 Wrz Koniec
|
El Mokawloon
1
AL Ahly SC (EGY)
1
Egipska Premier League, 4. kolejka
|
Terminarz El Mokawloon
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 19:00
|
Enppi
El Mokawloon
Egipska Premier League, 7. kolejka
|
|
|
28 Paź 18:00
|
Zamalek SC
El Mokawloon
Egipska Premier League, 8. kolejka
|
|
|
25 Lis 16:00
|
El Mokawloon
Olympic El Qanah
Egipska Premier League, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery El Mokawloon
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Sie 2026 |
|
Benin |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Nigeria |
![]() |
za darmo | |
| 15 Sie 2026 |
![]() |
Egipt |
|
wypożyczenie | |
| 14 Sie 2026 |
|
Egipt |
|
za darmo |
El Mokawloon to klub piłkarski z Egiptu występujący w Egipska Premier League. Swoim domowym obiektem jest Arab Contractors Stadium (Osman Ahmed Osman Stadium), który może pomieścić 35 000 widzów. Zespół prowadzi Samy Komsan. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 600 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez El Mokawloon?
Klub piłkarski El Mokawloon zdobył w swojej historii 8 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Egiptu oraz Afrykański Puchar Zdobywców Pucharów. Ponadto triumfował w Superpuchar Egiptu oraz Mistrzostwo Egiptu.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski El Mokawloon w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do El Mokawloon trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 104 tys. €, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 515 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Mohamed Ammar z Ismaily SC za 104 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mohamed Abdelnasser do AL Ahly SC (EGY) za 515 tys. €.
Które miejsce zajmuje El Mokawloon w tabeli egipskiej Premier League?
El Mokawloon zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład El Mokawloon?
W wyjściowym ustawieniu El Mokawloon między słupkami staje M. Fawzi, a linię obrony najczęściej tworzą Kahraba, H. Hussein, M. Hamed oraz J. Ochaya. W środku pola grają M. Gamal, O. Daoud, I. Gaber, D. Dokou oraz Ahmed Aouled Behi, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Thiam. Trener Samy Komsan ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
Kiedy El Mokawloon gra następny mecz?
Najbliższy mecz El Mokawloon to spotkanie z Enppi, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Petrosport Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz El Mokawloon?
Ostatni mecz El Mokawloon to remis z Masr 1:1 w egipskiej Premier League, 12 października 2026. Bramki zdobyli Baniowda, . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma El Mokawloon w tym sezonie?
Bilans El Mokawloon w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 7 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 7,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz El Mokawloon w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra El Mokawloon w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań El Mokawloon
El Mokawloon terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 19:00
|
Egipska Premier League, 7. kolejka
|
Petrosport Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Paź 18:00
|
Egipska Premier League, 8. kolejka
|
Cairo International Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
25 Lis 16:00
|
Egipska Premier League, 9. kolejka
|
Arab Contractors Stadium (Osman Ahmed Osman Stadium) U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Gru 19:00
|
Egipska Premier League, 10. kolejka
|
Cairo International Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
16 Gru 16:00
|
Egipska Premier League, 11. kolejka
|
Arab Contractors Stadium (Osman Ahmed Osman Stadium) U siebie | Trudny | |
|
22 Gru 19:00
|
Egipska Premier League, 12. kolejka
|
El Mahalla Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Gru 16:00
|
Egipska Premier League, 13. kolejka
|
Arab Contractors Stadium (Osman Ahmed Osman Stadium) U siebie | Łatwy | |
|
04 Sty 16:00
|
Egipska Premier League, 14. kolejka
|
30 June Air Defence Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
28 Sty 16:00
|
Egipska Premier League, 15. kolejka
|
Arab Contractors Stadium (Osman Ahmed Osman Stadium) U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lut 16:00
|
Egipska Premier League, 16. kolejka
|
Petrosport Stadium Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy El Mokawloon gra następny mecz?
Najbliższy mecz El Mokawloon to spotkanie z Enppi, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Petrosport Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Wyniki El Mokawloon w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub El Mokawloon w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki El Mokawloon w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
El Mokawloon wyniki
El Mokawloon ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 6 meczów, ze średnią 1,33 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz El Mokawloon?
Ostatni mecz El Mokawloon to remis z Masr 1:1 w egipskiej Premier League, 12 października 2026. Bramki zdobyli Baniowda, . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
El Mokawloon – tabela Egipska Premier League
Jakie miejsce w tabeli Egipska Premier League zajmuje El Mokawloon w sezonie 2026/2027.
Miejsce El Mokawloon w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 3 |
Future FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 5 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 6 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 7 |
National Bank of Egypt
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
| 9 |
Masr
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 10 |
Petrojet
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 11 |
Olympic El Qanah
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
AL Masry
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
El Geish
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 14 |
Enppi
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Abu Qair Semad
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 16 |
El Mokawloon
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 17 |
Wadi Degla
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 | 2 | |
| 18 |
Asyut Petrol
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 19 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:4 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 3 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 6 | |
| 5 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
El Mokawloon
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 7 |
Masr
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 8 |
Future FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 9 |
Petrojet
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Olympic El Qanah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
AL Masry
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
El Geish
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Asyut Petrol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 14 |
National Bank of Egypt
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 15 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 16 |
Wadi Degla
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 17 |
Enppi
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 18 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 19 |
Abu Qair Semad
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje El Mokawloon w tabeli egipskiej Premier League?
El Mokawloon zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki El Mokawloon w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki El Mokawloon na tle ligi w sezonie 2026/2027.
El Mokawloon na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,2
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 3,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 15,2
- Przechwyty / mecz 8,7
- Wybicia / mecz 20,0
- Zablokowane strzały / mecz 1,0
Strzelcy El Mokawloon
Rozkład bramek w czasie
Bramki El Mokawloon i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres El Mokawloon to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Enppi - El Mokawloon Po przerwie pada 57% bramek El Mokawloon.Przebieg meczu El Mokawloon i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 2-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
Gdy El Mokawloon otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla El Mokawloon
57% bramek El Mokawloon pada z gry. Z karnych odpowiadają za 43% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
El Mokawloon zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie El Mokawloon
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów El Mokawloon, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
El Mokawloon wygra mecz Enppi - El Mokawloon El Mokawloon nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach El Mokawloon
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 17%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 17% meczów El Mokawloon padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Enppi - El Mokawloon Powyżej 2,5 bramki padło w 17% meczów El Mokawloon.El Mokawloon – faule i karne
- Faule / mecz 13,8
- Faule rywali / mecz 9,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
El Mokawloon fauluje średnio 13,8 razy na mecz, a wymusza 9,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla El Mokawloon, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie El Mokawloon zdobywa 0,67 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
El Mokawloon wygra mecz Enppi - El Mokawloon El Mokawloon zdobywa u siebie 22% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach El Mokawloon ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli El Mokawloon, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
El Mokawloon wygra drugą połowę meczu Enppi - El Mokawloon Drugą połowę El Mokawloon wygrywał w 1 z 6 meczów.El Mokawloon – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 3,7
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
El Mokawloon oddaje 7,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Enppi - El Mokawloon El Mokawloon oddaje 7,2 strzałów na mecz.El Mokawloon – posiadanie piłki
- U siebie 42,7%
- Na wyjeździe 40,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 6
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 6 meczów. Średnio El Mokawloon utrzymuje przy piłce 41,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
El Mokawloon wygra mecz Enppi - El Mokawloon El Mokawloon utrzymuje średnio 41,3% posiadania piłki.El Mokawloon – podania
- Kluczowe / mecz 5,8
- Dośrodkowania / mecz 13,3
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 67
- Celność długich podań 33%
El Mokawloon wymienia średnio 290 podań na mecz przy celności 68%, z czego 5,8 to podania kluczowe.
El Mokawloon – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 2 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 83%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto El Mokawloon to 33% meczów sezonu (2 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Enppi - El Mokawloon Czyste konto El Mokawloon zachowuje w 33% meczów.El Mokawloon – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 2,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,7
El Mokawloon wykonuje średnio 3,0 rzutów rożnych na mecz wobec 7,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
El Mokawloon – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 17%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 0%
El Mokawloon ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale El Mokawloon – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
El Mokawloon według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 1,67 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz El Mokawloon zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
El Mokawloon na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,00 2,00 | 1,67 2,00 | 0,67 1,67 |
|
7.
|
2,00 1,00 | 2,00 0,33 | 1,33 1,00 |
|
8.
|
0,67 2,00 | 1,33 1,00 | 1,67 0,33 |
|
9.
|
1,50 1,25 | 1,00 0,75 | 1,50 0,75 |
|
10.
|
1,50 1,33 | 2,00 1,33 | 2,00 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach El Mokawloon
Skrajne wyniki i osiągnięcia El Mokawloon w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Wadi Degla - El Mokawloon 0:2 Egipska Premier League, 15.09.2026
- Najwyższa porażka El Geish - El Mokawloon 1:0 Egipska Premier League, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek El Mokawloon - AL Masry 2:3, Egipska Premier League, 27.08.2026
- Najszybsza bramka 35. minuta Thiam, El Mokawloon - AL Masry 2:3, Egipska Premier League, 27.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Gamal, Wadi Degla - El Mokawloon 0:2, Egipska Premier League, 15.09.2026
Jakie statystyki ma El Mokawloon w tym sezonie?
Bilans El Mokawloon w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 7 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 7,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
El Mokawloon – zawodnicy
Jak wygląda kadra El Mokawloon w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład El Mokawloon 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze El Mokawloon
-
Abdo Semana Naciągnięcie więzadła krzyżowego pauzuje od 421 dniopuszczone: 40 meczów
Kadra El Mokawloon
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 29 |
|
33 | Egipt | 250 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 245' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
28 | Uganda | 150 tys. € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 31' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
33 | Egipt | 150 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 1 | 175' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
28 | Egipt | 75 tys. € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
21 | Nigeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
32 | Egipt | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
32 | Egipt | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
27 | Egipt | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
33 | Egipt | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 49 |
![]() |
21 | Nigeria | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
30 | Egipt | 200 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 1 | 388' | 0 | 0 | |||||||
| 74 |
![]() |
20 | Egipt | 400 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Benin | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 414' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
23 | Palestyna | 100 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 145' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
31 | Egipt | 350 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 425' | 1 | 0 | |||||||
| 92 |
|
26 | Mauritania | 600 tys. € | 68 tys. € | 5 | 83% | 2 | 1 | 352' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
36 | Egipt | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 0 | 385' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
20 | Egipt | 100 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 55' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
26 | Tunezja | 250 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 139' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Egipt | 100 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 15 |
![]() |
27 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
29 | Egipt | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
28 | Egipt | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 458' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
27 | Egipt | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 471' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
32 | Egipt | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 529' | 2 | 2 | |||||||
| 24 |
![]() |
27 | Egipt | 150 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 196' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
32 | Uganda | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 344' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
27 | Egipt | 150 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 159' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Egipt | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Egipt | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
37 | Egipt | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
34 | Egipt | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
27 | Egipt | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
|
21 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
29 | Egipt | 25 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
– | Egipt | 50 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
33 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry El Mokawloon
5,2 mln €
śr. 138 tys. € / zawodnika
Ile El Mokawloon wydaje na pensje
68 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Egipt (29 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy El Mokawloon w sezonie 2026/2027
El Mokawloon wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry El Mokawloon
Jak wygląda skład El Mokawloon?
W wyjściowym ustawieniu El Mokawloon między słupkami staje M. Fawzi, a linię obrony najczęściej tworzą Kahraba, H. Hussein, M. Hamed oraz J. Ochaya. W środku pola grają M. Gamal, O. Daoud, I. Gaber, D. Dokou oraz Ahmed Aouled Behi, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Thiam. Trener Samy Komsan ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
El Mokawloon – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub El Mokawloon w sezonie 2026/2027.
El Mokawloon transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Sie 2026 |
|
Benin | 22 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Nigeria | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Sie 2026 |
![]() |
Egipt | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Sie 2026 |
|
Egipt | 33 |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Egipt | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Egipt | 20 |
|
515 tys. € | |
| 11 Sie 2026 |
|
Egipt | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Mauritania | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Egipt | 29 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Palestyna | 23 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery El Mokawloon
El Mokawloon bilans transferowy
- +211 tys. € 2026
- +440 tys. € 2025
- -122 tys. € 2024
- +580 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii El Mokawloon
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski El Mokawloon w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do El Mokawloon trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 104 tys. €, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 515 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Mohamed Ammar z Ismaily SC za 104 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mohamed Abdelnasser do AL Ahly SC (EGY) za 515 tys. €.
El Mokawloon – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski El Mokawloon? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez El Mokawloon?
Klub piłkarski El Mokawloon zdobył w swojej historii 8 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Egiptu oraz Afrykański Puchar Zdobywców Pucharów. Ponadto triumfował w Superpuchar Egiptu oraz Mistrzostwo Egiptu.