Forma w lidze
Pyramids FC w tabeli
1. miejsce / 18 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 2 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
7 zwycięstw z rzędu
10 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
7:1 bramki
2,33 gola/mecz
9 pkt
6:1 bramki
2,00 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Pyramids FC
Wartość drużyny: 21,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Egipt | 29 | pomocnik | 6 | 1,8 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Maroko | 33 | obrońca | 6 | 1 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,46 średnia ocena | Maroko | 33 | obrońca | 6 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Egipt | 34 | obrońca | 6 | 350 tys. € |
Skład i oceny Pyramids FC w ostatnim meczu 4-4-2
Zmiany
- 59' Mostafa Fathi → Mahmoud Saber
- 59' N. Benbouali → Y. Obama
- 69' Nasser Maher → M. Mohamed
- 69' Mostafa Zico → A. Mohamed
- 80' Karim Hafez → Eyad El Askalany
Pyramids FC w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 18 |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 16 |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 13 |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 13 |
Wyniki Pyramids FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Pyramids FC
4
Ceramica Cleopatra
1
Egipska Premier League, 6. kolejka
|
|
|
17 Wrz Koniec
|
Enppi
1
Pyramids FC
2
Egipska Premier League, 5. kolejka
|
|
|
09 Wrz Koniec
|
Pyramids FC
1
El Gouna FC
0
Egipska Premier League, 4. kolejka
|
Terminarz Pyramids FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Paź 19:00
|
El Geish
Pyramids FC
Egipska Premier League, 7. kolejka
|
|
|
29 Paź 18:00
|
Pyramids FC
Wadi Degla
Egipska Premier League, 8. kolejka
|
|
|
23 Lis 19:00
|
AL Ahly SC (EGY)
Pyramids FC
Egipska Premier League, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Pyramids FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18 Sie 2026 |
|
Kongo |
![]() |
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Algeria |
|
2,9 mln € | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Egipt |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Zambia |
|
wypożyczenie |
Pyramids FC to klub piłkarski z Egiptu występujący w Egipska Premier League. Swoim domowym obiektem jest 30 June Air Defence Stadium, który może pomieścić 30 000 widzów. Zespół prowadzi Rulani Mokwena. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 21,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Pyramids FC?
Klub piłkarski Pyramids FC zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Egiptu oraz FIFA African-Asian-Pacific Cup. Ponadto triumfował w Superpuchar Afryki oraz Afrykańska Liga Mistrzów.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pyramids FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Pyramids FC trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 3,4 mln €, a klub opuściło 4 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Nadhir Benbouali z Gyori ETO FC za 2,9 mln €.
Które miejsce zajmuje Pyramids FC w tabeli egipskiej Premier League?
Pyramids FC zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 18 punktów po 6 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:2, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 15 punktów.
Jak wygląda skład Pyramids FC?
W wyjściowym ustawieniu Pyramids FC między słupkami staje Ahmed El-Shenawy, a linię obrony najczęściej tworzą M. Chibi, Mahmoud Marie, Ahmed Samy oraz Karim Hafez. W środku pola grają Mostafa Fathi, Mohanad Lashin, Nasser Maher, Walid El Karti oraz M. Mohamed, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Obama. Trener Rulani Mokwena ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
Kiedy Pyramids FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pyramids FC to spotkanie z El Geish, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Gehaz El Reyada Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pyramids FC?
Ostatni mecz Pyramids FC to wygrana z Ceramica Cleopatra 4:1 w egipskiej Premier League, 12 października 2026. Bramki zdobyli Abdelazim Hassan, Zaki Abdelraouf, Benbouali, Ahmed Abdelmonem oraz Obama. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Pyramids FC w tym sezonie?
Bilans Pyramids FC w tym sezonie to 6 meczów i wynik 6-0-0 przy 13 zdobytych bramkach i 2 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Pyramids FC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Pyramids FC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Pyramids FC
Pyramids FC terminarz
Kiedy Pyramids FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pyramids FC to spotkanie z El Geish, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Gehaz El Reyada Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Wyniki Pyramids FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Pyramids FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Pyramids FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Pyramids FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Egipska Premier League, 6. kolejka
|
4:1 | 4-4-2 | 4/6 | 2/5 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Egipska Premier League, 5. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 6/9 | 6/7 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Egipska Premier League, 4. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 12/12 | 1/1 | |
|
31 Sie Koniec
|
Egipska Premier League, 3. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 4/6 | 2/4 | |
|
27 Sie Koniec
|
Egipska Premier League, 2. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 1/6 | 3/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
Egipska Premier League, 1. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 5/7 | 1/4 | |
|
20 Maj Koniec
|
Egipska Premier League, play offy
|
2:1 | 4-2-3-1 | 8/11 | 2/4 | |
|
05 Maj Koniec
|
Egipska Premier League, play offy
|
1:1 | 4-2-3-1 | 7/10 | 2/5 | |
|
01 Maj Koniec
|
Egipska Premier League, play offy
|
3:2 | 4-2-3-1 | 2/7 | 3/7 | |
|
27 Kwi Koniec
|
Egipska Premier League, play offy
|
3:0 | 4-4-2 | 5/13 | 2/3 |
Pyramids FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 6 meczów, ze średnią 3,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Pyramids FC zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pyramids FC?
Ostatni mecz Pyramids FC to wygrana z Ceramica Cleopatra 4:1 w egipskiej Premier League, 12 października 2026. Bramki zdobyli Abdelazim Hassan, Zaki Abdelraouf, Benbouali, Ahmed Abdelmonem oraz Obama. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Pyramids FC – tabela Egipska Premier League
Jakie miejsce w tabeli Egipska Premier League zajmuje Pyramids FC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Pyramids FC w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 3 |
Future FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 5 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 6 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 7 |
National Bank of Egypt
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
| 9 |
Masr
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 10 |
Petrojet
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 11 |
Olympic El Qanah
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
AL Masry
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
El Geish
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 14 |
Enppi
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Abu Qair Semad
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 16 |
El Mokawloon
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 17 |
Wadi Degla
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 | 2 | |
| 18 |
Asyut Petrol
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 19 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:4 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 3 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 6 | |
| 5 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
El Mokawloon
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 7 |
Masr
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 8 |
Future FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 9 |
Petrojet
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Olympic El Qanah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
AL Masry
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
El Geish
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Asyut Petrol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 14 |
National Bank of Egypt
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 15 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 16 |
Wadi Degla
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 17 |
Enppi
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 18 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 19 |
Abu Qair Semad
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Pyramids FC w tabeli egipskiej Premier League?
Pyramids FC zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 18 punktów po 6 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:2, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 15 punktów.
Statystyki Pyramids FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Pyramids FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Pyramids FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,3
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 1,67
- Udane dryblingi / mecz 4,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,33
- Czyste konta 67%
- Odbiory / mecz 11,0
- Przechwyty / mecz 6,8
- Wybicia / mecz 15,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,8
Strzelcy Pyramids FC
Rozkład bramek w czasie
Bramki Pyramids FC i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Pyramids FC to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu El Geish - Pyramids FC Po przerwie pada 54% bramek Pyramids FC.Przebieg meczu Pyramids FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 2-0-0 |
Gdy Pyramids FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Pyramids FC
92% bramek Pyramids FC pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Pyramids FC zdobywa w sezonie średnio 3,00 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 3,00.
Aktualne serie Pyramids FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Pyramids FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Pyramids FC wygra mecz El Geish - Pyramids FC Pyramids FC nie przegrywa od 6 meczów.Bramki w meczach Pyramids FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Pyramids FC padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu El Geish - Pyramids FC Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Pyramids FC.Pyramids FC – faule i karne
- Faule / mecz 12,2
- Faule rywali / mecz 13,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Pyramids FC fauluje średnio 12,2 razy na mecz, a wymusza 13,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Pyramids FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Pyramids FC zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 3,00 na wyjeździe.
Pyramids FC wygra mecz El Geish - Pyramids FC Pyramids FC zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 100%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Pyramids FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 54% goli Pyramids FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 6 meczów.
Pyramids FC wygra drugą połowę meczu El Geish - Pyramids FC Drugą połowę Pyramids FC wygrywał w 5 z 6 meczów.Pyramids FC – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 21%
- Strzałów na gola 4,8
Pyramids FC oddaje 10,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu El Geish - Pyramids FC Pyramids FC oddaje 10,3 strzałów na mecz.Pyramids FC – posiadanie piłki
- U siebie 53,3%
- Na wyjeździe 56,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 6
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 6 meczów. Średnio Pyramids FC utrzymuje przy piłce 54,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Pyramids FC wygra mecz El Geish - Pyramids FC Pyramids FC utrzymuje średnio 54,8% posiadania piłki.Pyramids FC – podania
- Kluczowe / mecz 10,3
- Dośrodkowania / mecz 15,5
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 54%
Pyramids FC wymienia średnio 427 podań na mecz przy celności 84%, z czego 10,3 to podania kluczowe.
Pyramids FC – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 2 z 3
- Stracone / mecz 0,33
- Bez straty do przerwy 83%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 0%
Czyste konto Pyramids FC to 67% meczów sezonu (4 z 6), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu El Geish - Pyramids FC Czyste konto Pyramids FC zachowuje w 67% meczów.Pyramids FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 5,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Pyramids FC wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 2,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Pyramids FC – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 0%
Pyramids FC ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Pyramids FC – 1,7.
Pyramids FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 4,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,25 |
Najwięcej punktów na mecz Pyramids FC zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (15–20).
Pyramids FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 3,00 | 2,33 2,00 | 0,33 0,33 |
|
2.
|
3,00 2,33 | 2,00 1,67 | 0,67 0,33 |
|
3.
|
1,75 3,00 | 1,00 2,00 | 0,75 0,00 |
|
4.
|
3,00 1,33 | 2,33 1,00 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
2,00 2,33 | 1,33 1,33 | 1,33 0,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Pyramids FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Pyramids FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ghazl El Mehalla - Pyramids FC 0:3 Egipska Premier League, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Pyramids FC - Ceramica Cleopatra 4:1, Egipska Premier League, 12.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 11. minuta Saad, AL Masry - Pyramids FC 0:1, Egipska Premier League, 31.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta El Karti, Enppi - Pyramids FC 1:2, Egipska Premier League, 17.09.2026
Jakie statystyki ma Pyramids FC w tym sezonie?
Bilans Pyramids FC w tym sezonie to 6 meczów i wynik 6-0-0 przy 13 zdobytych bramkach i 2 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Pyramids FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Pyramids FC w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Pyramids FC w ostatnim meczu 4-4-2
Zmiany
- 59' Mostafa Fathi → Mahmoud Saber
- 59' N. Benbouali → Y. Obama
- 69' Nasser Maher → M. Mohamed
- 69' Mostafa Zico → A. Mohamed
- 80' Karim Hafez → Eyad El Askalany
Kontuzje w kadrze Pyramids FC
-
Osama Galal Obrońca Złamanie nogi pauzuje od 34 dniopuszczone: 4 mecze
-
Ramadan Sobhi Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 394 dniopuszczone: 47 meczów
Kadra Pyramids FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
20 | Jordania | 500 tys. € | – | 3 | 50% | 2 | 0 | 181' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
29 | Egipt | 2,2 mln € | – | 3 | 50% | 1 | 0 | 103' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
29 | Brazylia | 1,5 mln € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
32 | Egipt | 700 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 297' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
26 | Algeria | 2,2 mln € | 145 tys. € | 3 | 50% | 1 | 0 | 86' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
29 | Egipt | 300 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
29 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
30 | Egipt | 3 mln € | – | 6 | 100% | 1 | 2 | 521' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
29 | Egipt | 1,8 mln € | – | 6 | 100% | 2 | 0 | 342' | 2 | 0 | |||||||
| 29 |
|
30 | Egipt | 800 tys. € | 210 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 503' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Egipt | 350 tys. € | – | 5 | 83% | 2 | 1 | 341' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
27 | Egipt | 1,5 mln € | – | 5 | 83% | 1 | 1 | 214' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
32 | Maroko | 800 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 309' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Egipt | 450 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 151' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
23 | Egipt | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 207' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
26 | Palestyna | 1,2 mln € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
32 | Burkina-Faso | 1,2 mln € | 82 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
29 | Egipt | 0 € | 1,7 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
33 | Maroko | 1 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 3 | 513' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
34 | Egipt | 350 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 2 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
31 | Egipt | 1,2 mln € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
21 | Egipt | 350 tys. € | 120 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 190' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Egipt | 600 tys. € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
29 | Egipt | 400 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Egipt | 800 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
35 | Egipt | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
20 | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 22 |
|
43 | Egipt | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Pyramids FC
23,5 mln €
śr. 840 tys. € / zawodnika
Ile Pyramids FC wydaje na pensje
2,2 mln € rocznie
śr. 79 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Egipt (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Pyramids FC w sezonie 2026/2027
Pyramids FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Pyramids FC
Jak wygląda skład Pyramids FC?
W wyjściowym ustawieniu Pyramids FC między słupkami staje Ahmed El-Shenawy, a linię obrony najczęściej tworzą M. Chibi, Mahmoud Marie, Ahmed Samy oraz Karim Hafez. W środku pola grają Mostafa Fathi, Mohanad Lashin, Nasser Maher, Walid El Karti oraz M. Mohamed, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Obama. Trener Rulani Mokwena ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
Pyramids FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Pyramids FC w sezonie 2026/2027.
Pyramids FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 Sie 2026 |
|
Kongo | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Algeria | 26 |
|
2,9 mln € | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Egipt | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Zambia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Egipt | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
|
Egipt | – |
![]() |
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Egipt | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Lip 2026 |
|
Egipt | 23 |
|
520 tys. € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Egipt | 39 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Egipt | 37 | – | za darmo |
Kluczowe transfery Pyramids FC
Pyramids FC bilans transferowy
- -4,6 mln € 2026
- +364 tys. € 2025
- -1,2 mln € 2024
- -3,8 mln € 2023
- +357 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Pyramids FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pyramids FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Pyramids FC trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 3,4 mln €, a klub opuściło 4 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Nadhir Benbouali z Gyori ETO FC za 2,9 mln €.
Pyramids FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Pyramids FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Pyramids FC?
Klub piłkarski Pyramids FC zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Egiptu oraz FIFA African-Asian-Pacific Cup. Ponadto triumfował w Superpuchar Afryki oraz Afrykańska Liga Mistrzów.
