Forma w lidze
AL Masry w tabeli
12. miejsce / 7 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
1:3 bramki
0,33 gola/mecz
4 pkt
5:5 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy AL Masry
Wartość drużyny: 7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Egipt | 28 | napastnik | 6 | 800 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | 23 | napastnik | 6 | – | |||
|
|
Najwyższa ocena 6,85 średnia ocena | Egipt | 28 | napastnik | 6 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Egipt | 29 | obrońca | 6 | 600 tys. € |
Przewidywany skład AL Masry 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
AL Masry w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 18 |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 16 |
| ··· | |||||||
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 7 |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | 7 |
Wyniki AL Masry
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Olympic El Qanah
1
AL Masry
1
Egipska Premier League, 6. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
AL Masry
0
Al Ittihad
2
Egipska Premier League, 5. kolejka
|
|
|
07 Wrz Koniec
|
Petrojet
2
AL Masry
1
Egipska Premier League, 4. kolejka
|
Terminarz AL Masry
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 19:00
|
AL Masry
Abu Qair Semad
Egipska Premier League, 7. kolejka
|
|
|
28 Paź 15:00
|
National Bank of Egypt
AL Masry
Egipska Premier League, 8. kolejka
|
|
|
24 Lis 19:00
|
AL Masry
Asyut Petrol
Egipska Premier League, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery AL Masry
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Egipt |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Nigeria |
![]() |
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Erytrea |
![]() |
260 tys. € | |
| 07 Sie 2026 |
|
Egipt |
|
za darmo |
AL Masry to klub piłkarski z Egiptu występujący w Egipska Premier League. Swoim domowym obiektem jest Ismaïlia Stadium, który może pomieścić 18 525 widzów. Zespół prowadzi Ahmed Samy. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 7 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez AL Masry?
Klub piłkarski AL Masry zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi Egiptu oraz Puchar Egiptu.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski AL Masry w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do AL Masry trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 1,6 mln €, a klub opuściło 5 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Mohamed Shokry z AL Ahly SC (EGY) za 510 tys. €.
Które miejsce zajmuje AL Masry w tabeli egipskiej Premier League?
AL Masry zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład AL Masry?
W wyjściowym ustawieniu AL Masry między słupkami staje Mahmoud Hamdy, a linię obrony najczęściej tworzą Karim El Eraki, Baher El Mohamady, K. Sobhy oraz M. Shokry. W środku pola grają A. Mahmoud, M. Hamada, A. Deghmoum, M. Makhlouf oraz K. Toual, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Shalabi. Trener Ahmed Samy ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
Kiedy AL Masry gra następny mecz?
Najbliższy mecz AL Masry to spotkanie z Abu Qair Semad, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Ismaïlia Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz AL Masry?
Ostatni mecz AL Masry to remis z Olympic El Qanah 1:1 w egipskiej Premier League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Abosena, Shalabi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma AL Masry w tym sezonie?
Bilans AL Masry w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-1-3 przy 6 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz AL Masry w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra AL Masry w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań AL Masry
AL Masry terminarz
Kiedy AL Masry gra następny mecz?
Najbliższy mecz AL Masry to spotkanie z Abu Qair Semad, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Ismaïlia Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Wyniki AL Masry w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub AL Masry w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki AL Masry w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
AL Masry wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Egipska Premier League, 6. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/7 | 3/5 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Egipska Premier League, 5. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 12/14 | 3/3 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Egipska Premier League, 4. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 6/12 | 0/2 | |
|
31 Sie Koniec
|
Egipska Premier League, 3. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 2/6 | 2/4 | |
|
27 Sie Koniec
|
Egipska Premier League, 2. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 6/9 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Egipska Premier League, 1. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 1/2 | 3/6 | |
|
20 Maj Koniec
|
Egipska Premier League, play offy
|
0:2 | 4-2-3-1 | 8/10 | 2/4 | |
|
01 Maj Koniec
|
Egipska Premier League, play offy
|
0:1 | 4-1-3-2 | 1/4 | 0/1 | |
|
27 Kwi Koniec
|
Egipska Premier League, play offy
|
0:1 | 4-1-3-2 | 4/8 | 3/6 | |
|
22 Kwi Koniec
|
Egipska Premier League, play offy
|
2:2 | 4-2-3-1 | 4/6 | 4/6 |
AL Masry ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 6 meczów, ze średnią 1,17 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz AL Masry?
Ostatni mecz AL Masry to remis z Olympic El Qanah 1:1 w egipskiej Premier League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Abosena, Shalabi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
AL Masry – tabela Egipska Premier League
Jakie miejsce w tabeli Egipska Premier League zajmuje AL Masry w sezonie 2026/2027.
Miejsce AL Masry w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 3 |
Future FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 5 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 6 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 7 |
National Bank of Egypt
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
| 9 |
Masr
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 10 |
Petrojet
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 11 |
Olympic El Qanah
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
AL Masry
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
El Geish
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 14 |
Enppi
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Abu Qair Semad
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 16 |
El Mokawloon
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 17 |
Wadi Degla
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 | 2 | |
| 18 |
Asyut Petrol
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 19 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:4 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 3 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 6 | |
| 5 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
El Mokawloon
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 7 |
Masr
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 8 |
Future FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 9 |
Petrojet
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Olympic El Qanah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
AL Masry
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
El Geish
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Asyut Petrol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 14 |
National Bank of Egypt
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 15 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 16 |
Wadi Degla
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 17 |
Enppi
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 18 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 19 |
Abu Qair Semad
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje AL Masry w tabeli egipskiej Premier League?
AL Masry zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki AL Masry w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki AL Masry na tle ligi w sezonie 2026/2027.
AL Masry na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,3
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,17
- Udane dryblingi / mecz 4,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 11,3
- Przechwyty / mecz 5,0
- Wybicia / mecz 19,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,8
Strzelcy AL Masry
Rozkład bramek w czasie
Bramki AL Masry i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres AL Masry to 46–60 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu AL Masry - Abu Qair Semad Po przerwie pada 83% bramek AL Masry.Przebieg meczu AL Masry i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy AL Masry otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla AL Masry
50% bramek AL Masry pada z gry. Z karnych odpowiadają za 33% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
AL Masry zdobywa w sezonie średnio 1,17 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,17.
Aktualne serie AL Masry
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów AL Masry, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
AL Masry wygra mecz AL Masry - Abu Qair Semad AL Masry nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach AL Masry
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów AL Masry padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu AL Masry - Abu Qair Semad Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów AL Masry.AL Masry – faule i karne
- Faule / mecz 14,5
- Faule rywali / mecz 14,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
AL Masry fauluje średnio 14,5 razy na mecz, a wymusza 14,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla AL Masry, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie AL Masry zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
AL Masry wygra mecz AL Masry - Abu Qair Semad AL Masry zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach AL Masry ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 83% goli AL Masry, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 6 meczów.
AL Masry wygra drugą połowę meczu AL Masry - Abu Qair Semad Drugą połowę AL Masry wygrywał w 3 z 6 meczów.AL Masry – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 6,8
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,3
AL Masry oddaje 10,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu AL Masry - Abu Qair Semad AL Masry oddaje 10,3 strzałów na mecz.AL Masry – posiadanie piłki
- U siebie 55,7%
- Na wyjeździe 61,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 6
- Najniższe w sezonie 51%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 6 meczów. Średnio AL Masry utrzymuje przy piłce 58,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 51%.
AL Masry wygra mecz AL Masry - Abu Qair Semad AL Masry utrzymuje średnio 58,3% posiadania piłki.AL Masry – podania
- Kluczowe / mecz 10,8
- Dośrodkowania / mecz 20,5
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 53%
AL Masry wymienia średnio 416 podań na mecz przy celności 81%, z czego 10,8 to podania kluczowe.
AL Masry – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto AL Masry to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu AL Masry - Abu Qair Semad Czyste konto AL Masry zachowuje w 17% meczów.AL Masry – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
AL Masry wykonuje średnio 5,2 rzutów rożnych na mecz wobec 3,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
AL Masry – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 17%
AL Masry ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale AL Masry – 1,8.
AL Masry według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,50 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz AL Masry zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
AL Masry na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,50 1,33 | 2,00 1,33 | 2,00 1,33 |
|
11.
|
1,00 1,33 | 1,00 1,00 | 1,00 1,00 |
|
12.
|
1,00 1,33 | 0,33 1,67 | 1,00 1,67 |
|
13.
|
1,33 1,00 | 0,33 0,33 | 0,67 0,67 |
|
14.
|
1,00 1,33 | 0,33 1,33 | 0,67 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach AL Masry
Skrajne wyniki i osiągnięcia AL Masry w tym sezonie
- Najwyższa wygrana AL Masry - Smouha SC 1:0 Egipska Premier League, 22.08.2026
- Najwyższa porażka AL Masry - Al Ittihad 0:2 Egipska Premier League, 15.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek El Mokawloon - AL Masry 2:3, Egipska Premier League, 27.08.2026
- Najszybsza bramka 44. minuta Hamada, El Mokawloon - AL Masry 2:3, Egipska Premier League, 27.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 82. minuta El Shamy, El Mokawloon - AL Masry 2:3, Egipska Premier League, 27.08.2026
Jakie statystyki ma AL Masry w tym sezonie?
Bilans AL Masry w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-1-3 przy 6 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
AL Masry – zawodnicy
Jak wygląda kadra AL Masry w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład AL Masry 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra AL Masry
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
28 | Egipt | 800 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 0 | 469' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
25 | Algeria | 450 tys. € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 66' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
33 | Egipt | 250 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 52' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
33 | Egipt | 150 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 244' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Erytrea | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 164' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
22 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
|
– | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
|
21 | Egipt | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
28 | Egipt | 200 tys. € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 134' | 2 | 0 | |||||||
| 30 |
|
27 | Algeria | 1,2 mln € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 324' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Egipt | 600 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 493' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
30 | Egipt | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 216' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
32 | Egipt | 850 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 353' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
– | Egipt | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 95' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
27 | Irak | 150 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 146' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Algeria | 350 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 167' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
28 | Egipt | 50 tys. € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 45' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
22 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
26 | Palestyna | 200 tys. € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
34 | Egipt | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
28 | Palestyna | 200 tys. € | 243 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
24 | Egipt | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
23 | Egipt | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 40 |
![]() |
26 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
29 | Egipt | 600 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
29 | Egipt | 500 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 340' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | Egipt | 500 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 520' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
31 | Egipt | 450 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
26 | Egipt | 500 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 133' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Egipt | 500 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 200' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
30 | Egipt | 250 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 77' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 32 |
![]() |
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
32 | Egipt | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
25 | Egipt | 150 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
40 | Egipt | 75 tys. € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
27 | Egipt | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry AL Masry
10,6 mln €
śr. 278 tys. € / zawodnika
Ile AL Masry wydaje na pensje
243 tys. € rocznie
śr. 6 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Egipt (27 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy AL Masry w sezonie 2026/2027
AL Masry wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry AL Masry
Jak wygląda skład AL Masry?
W wyjściowym ustawieniu AL Masry między słupkami staje Mahmoud Hamdy, a linię obrony najczęściej tworzą Karim El Eraki, Baher El Mohamady, K. Sobhy oraz M. Shokry. W środku pola grają A. Mahmoud, M. Hamada, A. Deghmoum, M. Makhlouf oraz K. Toual, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Shalabi. Trener Ahmed Samy ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
AL Masry – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub AL Masry w sezonie 2026/2027.
AL Masry transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Egipt | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Nigeria | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Erytrea | 26 |
![]() |
260 tys. € | |
| 07 Sie 2026 |
|
Egipt | 24 |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
|
Egipt | 25 |
|
100 tys. € | |
| 01 Sie 2026 |
![]() |
Rwanda | 26 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Egipt | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Egipt | 27 |
|
510 tys. € | |
| 29 Lip 2026 |
|
Egipt | 26 |
|
510 tys. € | |
| 29 Lip 2026 |
|
Algeria | 25 |
|
227 tys. € |
Kluczowe transfery AL Masry
AL Masry bilans transferowy
- -1,8 mln € 2026
- -680 tys. € 2025
- +2,9 mln € 2024
- -1,4 mln € 2023
- -1,3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii AL Masry
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski AL Masry w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do AL Masry trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 1,6 mln €, a klub opuściło 5 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Mohamed Shokry z AL Ahly SC (EGY) za 510 tys. €.
AL Masry – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski AL Masry? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez AL Masry?
Klub piłkarski AL Masry zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi Egiptu oraz Puchar Egiptu.
