Forma w lidze
Petrojet w tabeli
10. miejsce / 7 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
4:4 bramki
2,00 gola/mecz
4 pkt
4:4 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Petrojet
Wartość drużyny: 1,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Egipt | 28 | napastnik | 6 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Egipt | 28 | napastnik | 6 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,12 średnia ocena | Egipt | 38 | napastnik | 5 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 459 minut | Egipt | 28 | bramkarz | 6 | 450 tys. € |
Skład i oceny Petrojet w ostatnim meczu 4-4-2



Zmiany
- 45' M. Kenawi → A. Liadi
- 45' I. Abdallah → F. Kouablan
- 45' M. Ibrahim → G. Okwara
- 63' B. Moussa → Karim El Deeb
- 79' M. Osman → Abdel Rahman Hamawy
Petrojet w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 18 |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 16 |
| ··· | |||||||
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | 8 |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 7 |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 7 |
Wyniki Petrojet
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Petrojet
2
Wadi Degla
2
Egipska Premier League, 6. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
El Gouna FC
1
Petrojet
2
Egipska Premier League, 5. kolejka
|
|
|
07 Wrz Koniec
|
Petrojet
2
AL Masry
1
Egipska Premier League, 4. kolejka
|
Terminarz Petrojet
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
21 Paź 19:00
|
Ceramica Cleopatra
Petrojet
Egipska Premier League, 7. kolejka
|
|
|
31 Paź 19:00
|
Petrojet
Smouha SC
Egipska Premier League, 8. kolejka
|
|
|
25 Lis 19:00
|
Ghazl El Mehalla
Petrojet
Egipska Premier League, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Petrojet
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 Sie 2026 |
|
Maroko |
![]() |
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Egipt |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Egipt |
|
515 tys. € | |
| 07 Sie 2026 |
|
Egipt |
![]() |
za darmo |
Petrojet to klub piłkarski z Egiptu występujący w Egipska Premier League. Swoim domowym obiektem jest Petrosport Stadium, który może pomieścić 25 000 widzów. Zespół prowadzi Sayed Eid. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Petrojet w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Petrojet trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 515 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Tawfik Mohamed do AL Ahly SC (EGY) za 515 tys. €.
Które miejsce zajmuje Petrojet w tabeli egipskiej Premier League?
Petrojet zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 7 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Petrojet?
W wyjściowym ustawieniu Petrojet między słupkami staje O. Salah, a linię obrony najczęściej tworzą M. Kenawi, Barakat Haggag, Y. Abdel-Tawab oraz I. Abdallah. W środku pola grają M. Ibrahim, M. Osman, Mostafa El Gamal, A. Hamed oraz B. Moussa, a za skuteczność w ataku odpowiadają Mostafa El-Badry. Trener Sayed Eid ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
Kiedy Petrojet gra następny mecz?
Najbliższy mecz Petrojet to spotkanie z Ceramica Cleopatra, które odbędzie się 21 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Cairo International Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Petrojet?
Ostatni mecz Petrojet to remis z Wadi Degla 2:2 w egipskiej Premier League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Diasty, El Bahnasi, Abdel Mawgod oraz Kouablan. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Petrojet w tym sezonie?
Bilans Petrojet w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 10 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 14,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Petrojet w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Petrojet w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Petrojet
Petrojet terminarz
Kiedy Petrojet gra następny mecz?
Najbliższy mecz Petrojet to spotkanie z Ceramica Cleopatra, które odbędzie się 21 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Cairo International Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Wyniki Petrojet w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Petrojet w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Petrojet w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Petrojet wyniki
Petrojet ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 3 z 6 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Petrojet zdobywa 1,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Petrojet?
Ostatni mecz Petrojet to remis z Wadi Degla 2:2 w egipskiej Premier League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Diasty, El Bahnasi, Abdel Mawgod oraz Kouablan. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Petrojet – tabela Egipska Premier League
Jakie miejsce w tabeli Egipska Premier League zajmuje Petrojet w sezonie 2026/2027.
Miejsce Petrojet w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 3 |
Future FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 5 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 6 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 7 |
National Bank of Egypt
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
| 9 |
Masr
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 10 |
Petrojet
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 11 |
Olympic El Qanah
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
AL Masry
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
El Geish
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 14 |
Enppi
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Abu Qair Semad
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 16 |
El Mokawloon
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 17 |
Wadi Degla
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 | 2 | |
| 18 |
Asyut Petrol
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 19 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:4 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 3 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 6 | |
| 5 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
El Mokawloon
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 7 |
Masr
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 8 |
Future FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 9 |
Petrojet
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Olympic El Qanah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
AL Masry
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
El Geish
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Asyut Petrol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 14 |
National Bank of Egypt
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 15 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 16 |
Wadi Degla
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 17 |
Enppi
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 18 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 19 |
Abu Qair Semad
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Petrojet w tabeli egipskiej Premier League?
Petrojet zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 7 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Petrojet w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Petrojet na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Petrojet na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,5
- Strzały celne / mecz 5,5
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 4,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 14,0
- Przechwyty / mecz 9,8
- Wybicia / mecz 20,8
- Zablokowane strzały / mecz 4,2
Strzelcy Petrojet
Rozkład bramek w czasie
Bramki Petrojet i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Petrojet to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Petrojet i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Petrojet otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Petrojet
90% bramek Petrojet pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Petrojet zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Petrojet
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 6 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Petrojet, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Petrojet
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 83%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 83% meczów Petrojet padają co najmniej trzy bramki, a w 100% spotkań trafiają obie drużyny.
Petrojet – faule i karne
- Faule / mecz 11,0
- Faule rywali / mecz 11,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Petrojet fauluje średnio 11,0 razy na mecz, a wymusza 11,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Petrojet, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Petrojet zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Petrojet ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 70% goli Petrojet, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 6 meczów.
Petrojet – strzały
- Celne / mecz 5,5
- Niecelne / mecz 9,0
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 8,7
Petrojet oddaje 14,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,7 strzału.
Petrojet – posiadanie piłki
- U siebie 54,3%
- Na wyjeździe 55,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 6
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 6 meczów. Średnio Petrojet utrzymuje przy piłce 55,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Petrojet – podania
- Kluczowe / mecz 12,7
- Dośrodkowania / mecz 29,0
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 72
- Celność długich podań 42%
Petrojet wymienia średnio 331 podań na mecz przy celności 70%, z czego 12,7 to podania kluczowe.
Petrojet – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Petrojet to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Petrojet – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 8,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 8,3
Petrojet wykonuje średnio 8,3 rzutów rożnych na mecz wobec 3,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Petrojet – kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 0%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 17%
Petrojet ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Petrojet – 1,2.
Petrojet według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,67 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Petrojet zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Petrojet na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
0,67 2,00 | 1,33 1,00 | 1,67 0,33 |
|
9.
|
1,50 1,25 | 1,00 0,75 | 1,50 0,75 |
|
10.
|
1,50 1,33 | 2,00 1,33 | 2,00 1,33 |
|
11.
|
1,00 1,33 | 1,00 1,00 | 1,00 1,00 |
|
12.
|
1,00 1,33 | 0,33 1,67 | 1,00 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Petrojet
Skrajne wyniki i osiągnięcia Petrojet w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Petrojet - AL Masry 2:1 Egipska Premier League, 7.09.2026
- Najwyższa porażka Petrojet - El Geish 2:3 Egipska Premier League, 26.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Petrojet - El Geish 2:3, Egipska Premier League, 26.08.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta El Badry Ahmed, Petrojet - AL Masry 2:1, Egipska Premier League, 7.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Abdel Mawgod, Asyut Petrol - Petrojet 1:1, Egipska Premier League, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Petrojet w tym sezonie?
Bilans Petrojet w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 10 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 14,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Petrojet – zawodnicy
Jak wygląda kadra Petrojet w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Petrojet w ostatnim meczu 4-4-2



Zmiany
- 45' M. Kenawi → A. Liadi
- 45' I. Abdallah → F. Kouablan
- 45' M. Ibrahim → G. Okwara
- 63' B. Moussa → Karim El Deeb
- 79' M. Osman → Abdel Rahman Hamawy
Kadra Petrojet
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
38 | Egipt | 125 tys. € | – | 5 | 100% | 2 | 1 | 369' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
28 | Egipt | 350 tys. € | – | 6 | 120% | 3 | 1 | 348' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
29 | Nigeria | 200 tys. € | – | 6 | 120% | 1 | 0 | 176' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
27 | Nigeria | 300 tys. € | – | 6 | 120% | 0 | 1 | 143' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
– | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 73' | 0 | 0 | ||||||||
| 27 |
|
29 | RPA | 600 tys. € | 40 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 54' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
29 | Nigeria | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
23 | Egipt | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
|
21 | Egipt | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
![]() |
21 | Senegal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
|
23 | Egipt | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
23 | Egipt | – | – | 6 | 120% | 0 | 1 | 326' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Palestyna | 300 tys. € | – | 6 | 120% | 1 | 1 | 370' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
26 | Egipt | 600 tys. € | – | 6 | 120% | 0 | 0 | 373' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Palestyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
28 | Egipt | 300 tys. € | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 14 |
|
29 | Egipt | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
– | Egipt | – | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
![]() |
21 | Egipt | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
23 | Egipt | – | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 206' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
29 | Egipt | 200 tys. € | – | 6 | 120% | 0 | 0 | 459' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
25 | Egipt | – | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 242' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
35 | Egipt | 100 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 165' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Egipt | 250 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 244' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
![]() |
19 | Egipt | – | – | 6 | 120% | 0 | 0 | 284' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
– | Egipt | 75 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 41' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
33 | Egipt | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
23 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
35 | Irak | 175 tys. € | – | 6 | 120% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Egipt | 450 tys. € | – | 6 | 120% | 0 | 0 | 459' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
31 | Egipt | – | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
23 | Egipt | 100 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Petrojet
4,7 mln €
śr. 138 tys. € / zawodnika
Ile Petrojet wydaje na pensje
40 tys. € rocznie
śr. 1 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Egipt (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Petrojet w sezonie 2026/2027
Petrojet wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Petrojet
Jak wygląda skład Petrojet?
W wyjściowym ustawieniu Petrojet między słupkami staje O. Salah, a linię obrony najczęściej tworzą M. Kenawi, Barakat Haggag, Y. Abdel-Tawab oraz I. Abdallah. W środku pola grają M. Ibrahim, M. Osman, Mostafa El Gamal, A. Hamed oraz B. Moussa, a za skuteczność w ataku odpowiadają Mostafa El-Badry. Trener Sayed Eid ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
Petrojet – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Petrojet w sezonie 2026/2027.
Petrojet transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 Sie 2026 |
|
Maroko | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Egipt | 23 |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Egipt | 26 |
|
515 tys. € | |
| 07 Sie 2026 |
|
Egipt | – |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Nigeria | 29 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
RPA | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Nigeria | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
RPA | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Egipt | 27 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Egipt | 31 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Petrojet
Petrojet bilans transferowy
- +995 tys. € 2026
- +1,4 mln € 2025
Rekordy transferowe w historii Petrojet
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Petrojet w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Petrojet trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 515 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Tawfik Mohamed do AL Ahly SC (EGY) za 515 tys. €.