Ahmed Bahbah
napastnik #15Ahmed Abdel Mawgod jest piłkarzem występującym obecnie w Petrojet. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.
Forma w ostatnich meczach Ahmed Bahbah
OcenaTransfery

Profil gry
Na jakiej pozycji gra Ahmed Bahbah?
Ahmed Bahbah najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Ahmed Bahbah?
Wycena 38-letniego Ahmed Bahbah według stanu na maj 2026 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 150 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Ahmed Bahbah?
Ahmed Bahbah urodził się 16 czerwca 1988 (Egipt). Obecnie piłkarz ma 38 lat.
Ahmed Bahbah – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ahmed Bahbah. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Ahmed Bahbah
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.05 2026 |
Egipska Premier League, play offy baraży o utrzymanie
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 23.05 2026 |
Egipska Premier League, play offy baraży o utrzymanie
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 17.05 2026 |
Egipska Premier League, play offy baraży o utrzymanie
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 08.05 2026 |
Egipska Premier League, play offy baraży o utrzymanie
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | |||
| 04.05 2026 |
Egipska Premier League, play offy baraży o utrzymanie
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 28.04 2026 |
Egipska Premier League, play offy baraży o utrzymanie
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 23.04 2026 |
Egipska Premier League, play offy baraży o utrzymanie
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 18.04 2026 |
Egipska Premier League, play offy baraży o utrzymanie
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 13.04 2026 |
Egipska Premier League, play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | |||
| 09.04 2026 |
Egipska Premier League, play offy baraży o utrzymanie
|
2:1 | 90' | 0 | 0 |
Ahmed Bahbah – transfery
W trakcie kariery Ahmed Bahbah zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Petrojet 2023 – obecnie
-
WE Sports Club 2022 – 2023

-
El Dakhlia SC 2021 – 2022

-
WE Sports Club 2021 – 2021

-
El Dakhlia SC 2017 – 2021

-
El Zarqa SC do 2017

Ahmed Bahbah – forma
W ostatnich 5 meczach Ahmed Bahbah zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,70. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Ahmed Bahbah – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ahmed Bahbah wynosi obecnie 125 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ahmed Bahbah na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Ahmed Bahbah?
Wycena Ahmed Bahbah wynosi obecnie 125 tys. €. W szczycie kariery Ahmed Bahbah wyceniano na 150 tys. €, a najniżej na 0 €.