Forma w lidze
Al Ittihad w tabeli
5. miejsce / 13 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 5 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 zwycięstwa z rzędu
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
4:4 bramki
1,33 gola/mecz
7 pkt
4:0 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Al Ittihad
Wartość drużyny: 1,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Egipt | 33 | napastnik | 6 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Egipt | 28 | obrońca | 6 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,16 średnia ocena | Egipt | 33 | napastnik | 6 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Egipt | 26 | obrońca | 6 | 600 tys. € |
Skład i oceny Al Ittihad w ostatnim meczu 4-2-3-1




Zmiany
- 66' M. Toni → M. Emad
- 66' J. Arumala → Ahmed Eid Abdel Naby
- 75' H. Hassan → John Okoye Ebuka
- 80' A. Yehia → Y. Wahid
- 80' Mohamed Fakhri → Ahmed Hamdi
Al Ittihad w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 18 |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 16 |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 13 |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 13 |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 12 |
Wyniki Al Ittihad
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Al Ittihad
2
El Gouna FC
1
Egipska Premier League, 6. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
AL Masry
0
Al Ittihad
2
Egipska Premier League, 5. kolejka
|
|
|
07 Wrz Koniec
|
Al Ittihad
1
Asyut Petrol
0
Egipska Premier League, 4. kolejka
|
Terminarz Al Ittihad
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
21 Paź 16:00
|
Ghazl El Mehalla
Al Ittihad
Egipska Premier League, 7. kolejka
|
|
|
30 Paź 19:00
|
Al Ittihad
El Geish
Egipska Premier League, 8. kolejka
|
|
|
24 Lis 19:00
|
Wadi Degla
Al Ittihad
Egipska Premier League, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Al Ittihad
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 Wrz 2026 |
|
Egipt |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Zambia |
|
wypożyczenie | |
| 11 Sie 2026 |
|
Egipt |
|
wypożyczenie | |
| 11 Sie 2026 |
|
Czechy |
|
za darmo |
Al Ittihad to klub piłkarski z Egiptu występujący w Egipska Premier League. Swoim domowym obiektem jest Alexandria Stadium, który może pomieścić 19 676 widzów. Zespół prowadzi Hamza El Gamal. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Ittihad w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Ittihad trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 86 tys. €, a klub opuściło 13 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Ali Mohamed Yehia z Ceramica Cleopatra za 86 tys. €.
Które miejsce zajmuje Al Ittihad w tabeli egipskiej Premier League?
Al Ittihad zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 13 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 5 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Al Ittihad?
W wyjściowym ustawieniu Al Ittihad między słupkami staje S. Soliman, a linię obrony najczęściej tworzą M. Awad, M. Mostafa, M. Ibrahim oraz K. Mosaad. W środku pola grają P. Phiri, Isaac Johnson Saviour, M. Toni, K. Semakula oraz Mohamed Fakhri, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Hassan. Trener Hamza El Gamal ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
Kiedy Al Ittihad gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Ittihad to spotkanie z Ghazl El Mehalla, które odbędzie się 21 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie El Mahalla Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Ittihad?
Ostatni mecz Al Ittihad to wygrana z El Gouna FC 2:1 w egipskiej Premier League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Mostafa (samobójcza), Hassan oraz Toni. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al Ittihad w tym sezonie?
Bilans Al Ittihad w tym sezonie to 6 meczów i wynik 4-1-1 przy 8 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al Ittihad w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Al Ittihad w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Al Ittihad
Al Ittihad terminarz
Kiedy Al Ittihad gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Ittihad to spotkanie z Ghazl El Mehalla, które odbędzie się 21 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie El Mahalla Stadium w ramach egipskiej Premier League (7. kolejka).
Wyniki Al Ittihad w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Al Ittihad w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Al Ittihad w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al Ittihad wyniki
Al Ittihad ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 6 meczów, ze średnią 2,17 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Ittihad?
Ostatni mecz Al Ittihad to wygrana z El Gouna FC 2:1 w egipskiej Premier League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Mostafa (samobójcza), Hassan oraz Toni. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al Ittihad – tabela Egipska Premier League
Jakie miejsce w tabeli Egipska Premier League zajmuje Al Ittihad w sezonie 2026/2027.
Miejsce Al Ittihad w tabeli egipskiej Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pyramids FC
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 18 | |
2
|
AL Ahly SC (EGY)
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
3
|
Zamalek SC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
4
|
Future FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
5
|
Al Ittihad
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 13 | |
6
|
Ceramica Cleopatra
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 12 | |
7
|
National Bank of Egypt
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 | 9 | |
8
|
El Mokawloon
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
9
|
Masr
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 | |
10
|
Petrojet
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
11
|
Olympic El Qanah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 0 | 7 | |
12
|
AL Masry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
13
|
Smouha SC
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | -2 | 7 | |
14
|
El Geish
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Wadi Degla
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
16
|
Asyut Petrol
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
17
|
Enppi
|
6 | 1 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 4 | |
18
|
Abu Qair Semad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | -8 | 3 | |
19
|
El Gouna FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | |
20
|
Ghazl El Mehalla
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 3 |
Future FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 5 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 6 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 7 |
National Bank of Egypt
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 4 | |
| 9 |
Masr
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 10 |
Petrojet
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 11 |
Olympic El Qanah
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
AL Masry
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
El Geish
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 14 |
Enppi
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 15 |
Abu Qair Semad
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 16 |
El Mokawloon
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 17 |
Wadi Degla
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 | 2 | |
| 18 |
Asyut Petrol
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 19 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:4 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pyramids FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 2 |
AL Ahly SC (EGY)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 3 |
Al Ittihad
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 4 |
Zamalek SC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 6 | |
| 5 |
Ceramica Cleopatra
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
El Mokawloon
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 7 |
Masr
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 8 |
Future FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 9 |
Petrojet
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Olympic El Qanah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
AL Masry
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
El Geish
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Asyut Petrol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 14 |
National Bank of Egypt
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 15 |
Smouha SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 16 |
Wadi Degla
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 17 |
Enppi
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 18 |
El Gouna FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 19 |
Abu Qair Semad
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 20 |
Ghazl El Mehalla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al Ittihad w tabeli egipskiej Premier League?
Al Ittihad zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli egipskiej Premier League z dorobkiem 13 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Pyramids FC wynosi 5 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Al Ittihad w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Al Ittihad na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Al Ittihad na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,2
- Strzały celne / mecz 3,7
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 4,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,67
- Czyste konta 67%
- Odbiory / mecz 12,3
- Przechwyty / mecz 8,0
- Wybicia / mecz 27,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy Al Ittihad
Rozkład bramek w czasie
Bramki Al Ittihad i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al Ittihad to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Al Ittihad i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Al Ittihad otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Al Ittihad
88% bramek Al Ittihad pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al Ittihad zdobywa w sezonie średnio 2,17 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 2,17.
Aktualne serie Al Ittihad
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Al Ittihad, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Al Ittihad
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Al Ittihad padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Al Ittihad – faule i karne
- Faule / mecz 10,8
- Faule rywali / mecz 10,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al Ittihad fauluje średnio 10,8 razy na mecz, a wymusza 10,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al Ittihad, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al Ittihad zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 2,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Al Ittihad ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 88% goli Al Ittihad, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 6 meczów.
Al Ittihad – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,9
Al Ittihad oddaje 9,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Al Ittihad – posiadanie piłki
- U siebie 54,7%
- Na wyjeździe 44,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 6
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 6 meczów. Średnio Al Ittihad utrzymuje przy piłce 49,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Al Ittihad – podania
- Kluczowe / mecz 8,8
- Dośrodkowania / mecz 14,5
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 69
- Celność długich podań 46%
Al Ittihad wymienia średnio 362 podań na mecz przy celności 78%, z czego 8,8 to podania kluczowe.
Al Ittihad – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 3 z 3
- Stracone / mecz 0,67
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Al Ittihad to 67% meczów sezonu (4 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Al Ittihad – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 83%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Al Ittihad wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 6,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 83% spotkań.
Al Ittihad – kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 17%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 33%
Al Ittihad ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Al Ittihad – 1,5.
Al Ittihad według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 1,67 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Al Ittihad zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Al Ittihad na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
1,75 3,00 | 1,00 2,00 | 0,75 0,00 |
|
4.
|
3,00 1,33 | 2,33 1,00 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
2,00 2,33 | 1,33 1,33 | 1,33 0,00 |
|
6.
|
2,00 2,00 | 1,67 2,00 | 0,67 1,67 |
|
7.
|
2,00 1,00 | 2,00 0,33 | 1,33 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Al Ittihad
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al Ittihad w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Abu Qair Semad - Al Ittihad 0:2 Egipska Premier League, 2.09.2026
- Najwyższa porażka Al Ittihad - Ceramica Cleopatra 1:3 Egipska Premier League, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Al Ittihad - Ceramica Cleopatra 1:3, Egipska Premier League, 28.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 10. minuta Hassan, Al Ittihad - El Gouna FC 2:1, Egipska Premier League, 13.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Johnson Saviour, Abu Qair Semad - Al Ittihad 0:2, Egipska Premier League, 2.09.2026
Jakie statystyki ma Al Ittihad w tym sezonie?
Bilans Al Ittihad w tym sezonie to 6 meczów i wynik 4-1-1 przy 8 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al Ittihad – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al Ittihad w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Al Ittihad w ostatnim meczu 4-2-3-1




Zmiany
- 66' M. Toni → M. Emad
- 66' J. Arumala → Ahmed Eid Abdel Naby
- 75' H. Hassan → John Okoye Ebuka
- 80' A. Yehia → Y. Wahid
- 80' Mohamed Fakhri → Ahmed Hamdi
Kontuzje w kadrze Al Ittihad
-
Mahmoud Abdul Aati Dunga Pomocnik Złamanie nogi pauzuje od 149 dniopuszczone: 10 meczów
Kadra Al Ittihad
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
33 | Egipt | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 3 | 0 | 482' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Egipt | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 1 | 277' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
29 | Nigeria | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 1 | 65' | 1 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
21 | Zambia | 150 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 251' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
27 | Egipt | 50 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
21 | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 130' | 0 | 0 | ||||||||
| 80 |
![]() |
– | – | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 282' | 0 | 0 | ||||||||
| 19 |
![]() |
27 | Egipt | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Egipt | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
20 | Egipt | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 99 |
![]() |
27 | Egipt | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
30 | Egipt | 400 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 335' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
24 | Nigeria | – | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 533' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
23 | Uganda | 350 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 254' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
30 | Egipt | 450 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 179' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
27 | Egipt | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 172' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Egipt | 100 tys. € | 447 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Egipt | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
30 | Egipt | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
25 | Egipt | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 26 |
|
33 | Egipt | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
26 | Egipt | 600 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
25 | Egipt | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 516' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Egipt | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 183' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
25 | Egipt | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
32 | Egipt | 400 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
20 | Egipt | 100 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Egipt | 175 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
33 | Egipt | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Egipt | 350 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
39 | Egipt | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
34 | Egipt | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
25 | Egipt | 100 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 40 |
![]() |
– | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Al Ittihad
5,2 mln €
śr. 141 tys. € / zawodnika
Ile Al Ittihad wydaje na pensje
447 tys. € rocznie
śr. 12 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Egipt (28 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al Ittihad w sezonie 2026/2027
Al Ittihad wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al Ittihad
Jak wygląda skład Al Ittihad?
W wyjściowym ustawieniu Al Ittihad między słupkami staje S. Soliman, a linię obrony najczęściej tworzą M. Awad, M. Mostafa, M. Ibrahim oraz K. Mosaad. W środku pola grają P. Phiri, Isaac Johnson Saviour, M. Toni, K. Semakula oraz Mohamed Fakhri, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Hassan. Trener Hamza El Gamal ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Egipska Premier League i pucharach.
Al Ittihad – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al Ittihad w sezonie 2026/2027.
Al Ittihad transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 Wrz 2026 |
|
Egipt | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Zambia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Sie 2026 |
|
Egipt | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Sie 2026 |
|
Czechy | 27 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Egipt | 30 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Egipt | 29 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Egipt | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 04 Sie 2026 |
|
Nigeria | 27 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Egipt | 24 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Egipt | 28 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Al Ittihad
Al Ittihad bilans transferowy
- -139 tys. € 2026
- -72 tys. € 2025
- -8 tys. € 2024
- +675 tys. € 2023
- -104 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Al Ittihad
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Ittihad w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Ittihad trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 86 tys. €, a klub opuściło 13 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Ali Mohamed Yehia z Ceramica Cleopatra za 86 tys. €.