Mohamed El Shebini

obrońca #19
Wiek / data ur.32 lat (09.12.1993)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowab.d.

jest piłkarzem występującym obecnie w Olympic El Qanah. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.

Liczby Mohamed El Shebini w egipskiej Premier League 2026/2027
Mecze
2
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
0'
Średnia ocena
b.d.
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Mohamed El Shebini

Ocena
Najbliższy hitowy mecz
Dumbrăviţa CSM Reşiţa
22.09.2026·16:30

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer30.06.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Mohamed El Shebini w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mohamed El Shebini wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Mohamed El Shebini oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Mohamed El Shebini w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Mohamed El Shebini rozegrał w barwach Olympic El Qanah w egipskiej Premier League 2 mecze.

Na jakiej pozycji gra Mohamed El Shebini?

Mohamed El Shebini najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Kiedy urodził się Mohamed El Shebini?

Mohamed El Shebini urodził się 9 grudnia 1993 (narodowość: Egipt). Obecnie piłkarz ma 32 lata.