Betclic I Liga · 14. kolejka · 07.11.2026

Porównanie kursów Bruk-Bet Termalica - Chrobry Głogów

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Bruk-Bet Termalica - Chrobry Głogów dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), 2. połowę (1X2), dokładny wynik oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach 14. kolejki Betclic I Liga). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 149 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Bruk-Betu Termaliki po kursie 1,95 w eToto, remis po kursie 3,80 w STS oraz wygrana Chrobrego Głogów po kursie 4,00 w Superbet.

Najwyższy kurs na wygraną Chrobrego Głogów wystawia Superbet - 4,00, w porównaniu do najniższego 3,45 w eToto. Daje to 55 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 255 zł w bonusach.

1 X 2
1,80 3,75 4,00
1,85 3,80 3,80
1,94 3,55 3,45
1,94 3,60 3,48
1,95 3,60 3,45
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Chrobry

kurs 4,00 × 100 zł = 352 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 255 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,34 2,95
1,40 2,75
2,55 1,46
1,44 2,47
1,47 2,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,22 1,95 1,24
1,25 1,88 1,26
1,28 1,72 1,27
1,27 1,76 1,24
1,26 1,68 1,26
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,42 2,25 4,50
2,35 2,30 4,10
2,48 2,25 3,95
2,45 2,22 3,85
2,55 2,29 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,20 2,62 4,15
2,20 2,70 3,70
2,25 2,60 3,43
2,33 2,70 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,17 1,50 1,58
1,20 1,50 1,52
1,23 1,46 1,54
1,22 1,47 1,45
1,22 1,43 1,51
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,20 1,61 1,43
1,25 1,60 1,40
1,29 1,57 1,45
1,26 1,54 1,35
1,26 1,50 1,39
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
11,00 1,04 3,70 1,27 1,95 1,85 1,36 3,10 1,13 5,85 1,04 12,00 1,01 26,00
12,50 1,03 3,80 1,22 2,02 1,72 1,40 2,75 1,14 4,80 1,04 9,75 - -
- - 3,65 1,21 1,98 1,69 1,39 2,67 - - - - - -
8,50 1,03 3,80 1,21 2,02 1,69 1,40 2,65 1,15 4,60 1,04 7,50 - -
8,00 1,03 3,75 1,22 2,00 1,70 1,40 2,70 1,14 4,75 1,04 7,75 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betclic wycenia na 2,10. To o 5% więcej niż najniższy kurs 2,00 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,80 2,00
1,67 2,10
1,60 2,06
1,63 2,10
1,63 2,10
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Bruk-Bet Termalica strzeli

Tak Nie
1,18 4,75
1,16 4,60
1,18 4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Chrobry Głogów strzeli

Tak Nie
1,49 2,57
1,40 2,70
1,36 2,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,55 4,55 6,60 3,00 10,00 6,40
3,40 4,40 6,50 3,25 12,50 6,60
3,55 4,30 6,00 3,48 13,75 6,50
3,55 4,20 6,00 3,45 13,00 6,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Bruk-Betu Termaliki i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,20 2,22 4,30 2,82 2,60 4,90 2,17 7,90
8,25 2,10 4,60 2,60 2,60 4,50 2,15 7,50
- - 4,60 2,70 - - - -
8,75 2,23 4,85 2,78 2,78 4,85 - -
8,60 2,22 4,80 2,75 2,75 4,80 2,25 7,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 4,85 4,80 11,00 4,80 11,00 3,85 45,00
12,50 4,40 4,70 11,50 4,70 11,50 3,50 50,00
- - 4,40 10,00 - - - -
13,75 4,30 4,55 10,75 4,55 10,75 - -
13,00 4,20 4,50 11,00 4,50 11,00 3,40 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Chrobrego Głogów i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 5,35 7,80 6,50 5,10 12,00 4,55 19,00
12,50 4,60 8,25 5,75 4,75 11,50 4,10 19,00
- - 7,40 5,00 - - - -
12,25 4,15 7,75 5,25 4,50 10,25 - -
12,00 4,10 7,80 5,20 4,40 10,00 3,80 16,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Bruk-Bet Termalicę - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
3,10 6,20 14,00 - - 1,24 1,05 -
3,10 6,40 14,50 27,00 - 1,25 1,06 1,01
3,45 7,20 - - - 1,28 - -
3,50 7,40 17,00 30,00 40,00 1,29 1,08 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
3,65 5,10 8,70 - - 5,70 12,00 -
3,75 5,25 8,60 12,50 - 5,50 11,00 12,50
3,95 5,60 - - - 5,20 - -
4,00 5,80 9,40 14,00 15,00 5,40 9,20 13,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Chrobrego Głogów - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
2,00 1,35 1,11 - - 8,70 23,00 -
1,88 1,32 1,09 1,02 - 8,60 25,00 37,00
1,77 1,27 - - - 7,60 - -
1,80 1,28 1,08 1,01 1,01 7,80 19,00 40,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Bruk-Bet Termalicę - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 +3.5
1,24 1,77 1,05 3,10 1,01 6,20 14,00
1,25 1,85 - 3,10 - 6,40 -
1,28 1,89 - 3,25 - 5,90 -
1,28 1,91 - 3,30 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Chrobrego Głogów - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5
2,00 3,90 1,35 8,70 1,11 23,00 1,02
1,88 3,80 1,32 - 1,10 - -
3,27 1,78 - 1,28 - 1,09 -
1,77 3,20 1,27 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Bruk-Bet Termalicę - handicap azjatycki pełny

-1 +1 +2
1,10 2,65 5,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Chrobrego Głogów - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2
1,40 5,60 1,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 13,75. Najniższa oferta na ten sam wynik to 11,00, więc różnica między bukmacherami sięga 25%.

Dla meczu Bruk-Bet Termalica - Chrobry Głogów dostępnych jest 506 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 102,1% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,95 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 1,46 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Bruk-Bet Termalica - Chrobry Głogów ma Superbet, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.