Primera Division RFEF · 11. kolejka grupy 1 · 06.11.2026

Porównanie kursów Cacereño - Lugo

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Cacereño - Lugo dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, 2. połowę (1X2), podwójną szansę, 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 6 listopada 2026 (w ramach 11. kolejki grupy 1 Primera Division RFEF). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 33 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Cacereña po kursie 2,45 w LV BET, remis po kursie 3,25 w STS oraz wygrana Lugo po kursie 2,80 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Lugo wystawia STS - 2,80, w porównaniu do najniższego 2,63 w Betclic. Daje to 17 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,40 3,15 2,75
2,35 3,25 2,80
2,23 3,00 2,63
2,38 3,15 2,70
2,45 3,15 2,75
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Lugo

kurs 2,80 × 100 zł = 246,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,68 1,92
1,72 1,98
1,65 1,87
1,72 1,97
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,36 1,46 1,28
1,40 1,50 1,32
1,36 1,47 1,24
1,36 1,45 1,29
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,05 2,07 3,40
3,10 2,05 3,50
2,90 1,97 3,25
3,05 2,04 3,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,80 2,35 3,05
2,62 2,32 2,90
2,75 2,41 3,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,23 1,28 1,60
1,25 1,30 1,58
1,24 1,29 1,44
1,25 1,30 1,59
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,28 1,33 1,46
1,30 1,36 1,33
1,30 1,36 1,44
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
6,80 1,03 2,90 1,30 1,68 2,02 1,22 3,35 1,05 6,00 - -
8,25 1,06 3,00 1,33 1,68 2,02 1,25 3,40 1,08 6,25 1,02 9,40
5,60 1,04 2,82 1,27 1,64 1,89 1,23 3,07 1,07 4,95 - -
- - - - 1,67 1,99 - - - - - -
- - 2,95 1,33 1,67 1,98 1,25 3,40 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,88. To o 5,0% więcej niż najniższy kurs 1,79 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,80 1,88
1,80 1,88
1,72 1,79
1,78 1,86
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Cacereño strzeli

Tak Nie
1,30 3,20
1,30 3,10
1,30 3,15
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Lugo strzeli

Tak Nie
1,35 2,90
1,35 2,80
1,35 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,75 4,15 5,30 3,85 7,90 4,40
5,00 4,20 5,60 3,90 8,25 4,40
3,95 3,40 4,45 3,17 7,00 3,65
4,80 4,10 5,40 3,75 8,80 4,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Cacereña i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,70 3,10 4,60 4,00 3,05 7,10 2,67 11,00
7,75 3,10 4,80 4,00 3,00 8,25 2,55 14,50
- - 3,85 3,23 2,47 6,25 2,12 10,75
- - - - 2,90 7,80 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,70 4,15 3,75 9,80 3,75 9,80 3,15 36,00
8,25 4,20 3,75 12,50 3,75 12,50 3,00 50,00
- - 3,05 9,75 3,05 9,75 2,42 55,00
- - - - 3,60 12,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Lugo i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,20 3,60 5,10 4,55 3,40 8,10 3,05 13,00
8,50 3,60 5,40 4,70 3,40 10,00 2,95 18,00
- - 4,30 3,73 2,75 7,50 2,37 12,75
- - - - 3,25 9,60 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Cacereño - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
4,70 12,00 25,00 1,40 1,11
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
4,10 6,60 10,50 4,40 7,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Lugo - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
1,50 1,15 1,03 5,60 15,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Cacereño - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,37 2,27 - 4,35
1,40 2,35 1,11 4,70
1,35 2,17 1,08 3,88
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Lugo - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,48 2,57 1,13 -
1,50 2,65 1,15 5,60
2,52 1,47 4,65 1,13
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
7,00 5,75 6,25 4,55 8,50 10,25 7,25 8,00 11,00 19,00 25,00 16,00 19,25 27,00 29,00 60,00 55,00 80,00 48,00 65,00 80,00 95,00 200,00 225,00 600,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Cacereño - Lugo dostępnych jest 295 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 11,1% i dotyczy rynku na 1. połowę – podwójna szansa, gdzie kurs 1,60 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 1,44 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Cacereño - Lugo ma STS, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.