Porównanie kursów Celtic - Heart Of Midlothian
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Celtic - Heart Of Midlothian dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, 2. połowę (1X2), liczbę goli, zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 18 października 2026 (w ramach 9. kolejki Scottish Premiership). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 115 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Celtic po kursie 1,58 w Superbet, remis po kursie 4,75 w LV BET oraz wygrana Hearts po kursie 5,75 w Betclic.
Najwyższy kurs na wygraną Hearts wystawia Betclic - 5,75, w porównaniu do najniższego 4,60 w STS. Daje to 115 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 100 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
17,00 | 1,02 | 5,25 | 1,15 | 2,55 | 1,51 | 1,63 | 2,27 | 1,26 | 3,85 | 1,09 | 7,10 | 1,03 | 14,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
18,00 | 1,02 | 4,80 | 1,15 | 2,45 | 1,48 | 1,60 | 2,20 | 1,24 | 3,60 | 1,09 | 6,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,39 | 1,47 | 1,57 | 2,15 | 1,23 | 3,50 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,55 | 1,11 | 2,40 | 1,42 | 1,58 | 2,05 | 1,23 | 3,25 | 1,08 | 5,10 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,80 | 1,15 | 2,45 | 1,48 | 1,60 | 2,20 | 1,25 | 3,65 | 1,09 | 6,20 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,50 | 1,02 | 4,75 | 1,14 | 2,40 | 1,48 | 1,58 | 2,20 | 1,23 | 3,55 | 1,08 | 6,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 5,20 | 1,16 | 2,55 | 1,50 | 1,62 | 2,27 | 1,28 | 3,85 | 1,10 | 7,00 | 1,03 | 12,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,27. To o 12,4% więcej niż najniższy kurs 2,02 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Celtic strzeli
Kurs na Heart Of Midlothian strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Celtic i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Hearts i liczbę goli
Kursy na Celtic - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Heart Of Midlothian - handicap
Kursy na Celtic - handicap azjatycki
Kursy na Heart Of Midlothian - handicap azjatycki
Kursy na Celtic - handicap azjatycki pełny
Kursy na Heart Of Midlothian - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 19,75. Najniższa oferta na ten sam wynik to 17,00, więc różnica między bukmacherami sięga 16,2%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
19,75 | 7,25 | 16,75 | 6,90 | 6,25 | 33,00 | 6,25 | 14,50 | 11,50 | 7,75 | 100,00 | 8,00 | 43,00 | 15,75 | 38,00 | 43,00 | 13,00 | 400,00 | 13,25 | 175,00 | 27,00 | 150,00 | 80,00 | 200,00 | 300,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
17,50 | 9,20 | 17,50 | 7,90 | 8,60 | 31,00 | 7,60 | 14,50 | 13,00 | 11,50 | 80,00 | 10,50 | 38,00 | 18,50 | 35,00 | 47,00 | 21,50 | 100,00 | 19,00 | 100,00 | 34,00 | 100,00 | - | - | - | 49,00 | 100,00 | 44,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
17,00 | 8,50 | 16,00 | 7,50 | 8,00 | 29,00 | 7,25 | 14,00 | 12,00 | 11,00 | 78,00 | 10,00 | 35,00 | 17,00 | 32,00 | 45,00 | 20,00 | 100,00 | 18,00 | 100,00 | 32,00 | 100,00 | 85,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Celtic - Heart Of Midlothian dostępnych jest 548 kursów od 7 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 31,8% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 2,57 w Betclic przewyższa najniższą selekcję 1,95 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Celtic - Heart Of Midlothian ma Betclic, który prowadzi w 8 rynkach zdarzeń.