Porównanie kursów CF Montreal - Atlanta United
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz CF Montreal - Atlanta United dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), liczbę goli, rzuty rożne, żółte kartki oraz na handicap z 15 października 2026 (w ramach 29. kolejki MLS). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 60 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo CF Montreal po kursie 2,27 w LV BET, remis po kursie 3,80 w LV BET oraz wygrana Atlanta United po kursie 2,85 w Betfan.
Najwyższy kurs na wygraną Atlanta United wystawia Betfan - 2,85, w porównaniu do najniższego 2,80 w STS. Daje to 5 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
13,00 | 1,01 | 4,65 | 1,15 | 2,32 | 1,53 | 1,54 | 2,30 | 1,21 | 3,90 | 1,06 | 6,80 | 1,01 | 13,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
16,00 | 1,02 | 4,80 | 1,17 | 2,35 | 1,55 | 1,56 | 2,30 | 1,22 | 4,00 | 1,08 | 7,60 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,45 | 1,16 | 2,29 | 1,52 | 1,53 | 2,27 | 1,21 | 3,80 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,55 | 1,17 | 2,35 | 1,53 | 1,55 | 2,30 | 1,22 | 3,90 | 1,08 | 6,70 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,00 | 1,02 | 4,40 | 1,16 | 2,30 | 1,53 | 1,53 | 2,30 | 1,20 | 3,80 | 1,07 | 6,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,00 | 1,02 | 5,00 | 1,16 | 2,45 | 1,55 | 1,60 | 2,35 | 1,25 | 4,00 | 1,09 | 7,50 | 1,03 | 13,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,50. To o 4,2% więcej niż najniższy kurs 2,40 dostępny na tę samą opcję.
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo CF Montreal i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Atlanta United i liczbę goli
Kursy na CF Montreal - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Atlanta United - handicap
Kursy na CF Montreal - handicap azjatycki
Kursy na Atlanta United - handicap azjatycki
Kursy na CF Montreal - handicap azjatycki pełny
Kursy na Atlanta United - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 15,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 15,00, więc różnica między bukmacherami sięga 3,3%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
15,00 | 10,00 | 12,00 | 6,40 | 12,00 | 16,00 | 8,00 | 9,20 | 9,80 | 20,00 | 30,00 | 14,00 | 19,00 | 19,00 | 22,00 | 35,00 | 45,00 | 80,00 | 30,00 | 50,00 | 45,00 | 60,00 | 90,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,50 | 10,50 | 12,50 | 6,80 | 12,50 | 16,50 | 8,60 | 9,80 | 10,50 | 21,50 | 34,00 | 14,50 | 20,00 | 20,00 | 23,00 | 37,00 | 50,00 | 90,00 | 34,00 | 55,00 | 46,00 | 60,00 | - | - | - | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,00 | 10,00 | 12,00 | 6,25 | 12,00 | 16,00 | 8,00 | 9,50 | 10,00 | 20,00 | 32,00 | 14,00 | 19,00 | 19,00 | 22,00 | 35,00 | 48,00 | 85,00 | 32,00 | 50,00 | 43,00 | 60,00 | 87,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
Kursy na żółte kartki
Dla meczu CF Montreal - Atlanta United dostępnych jest 521 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 29,9% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,13 w eToto przewyższa najniższą selekcję 1,64 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych CF Montreal - Atlanta United ma STS, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.