Porównanie kursów Cobh Ramblers - Finn Harps

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Cobh Ramblers.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Cobh Ramblers - Finn Harps dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, dokładny wynik, obie drużyny strzelą (BTTS), rzuty rożne oraz na handicap z 19 czerwca 2026 (w ramach 20. kolejki Irlandzka First Division). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 328 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Cobh Ramblers po kursie 1,57 w Betfan, remis po kursie 4,40 w STS oraz wygrana Finn Harps po kursie 6,25 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Finn Harps wystawia STS - 6,25, w porównaniu do najniższego 4,80 w Betclic. Daje to 145 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,56 4,00 5,00
1,42 4,40 6,25
1,55 3,90 5,00
1,50 3,75 4,80
1,57 4,00 5,20
1,55 3,85 4,90
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Finn Harps

kurs 6,25 × 100 zł = 550 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,20 3,65
1,17 4,50
3,60 1,22
1,23 3,75
1,22 3,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,13 2,20 1,19
1,12 2,50 1,18
1,13 1,97 1,19
1,13 2,18 1,16
1,15 2,10 1,22
1,14 2,03 1,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,05 2,40 5,25
2,01 2,34 5,20
1,95 2,25 4,90
2,05 2,40 5,30
2,02 2,36 5,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,92 2,72 4,65
1,89 2,70 4,60
1,84 2,58 4,35
1,93 2,75 4,75
1,91 2,70 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,10 1,64 1,47
1,14 1,59 1,44
1,15 1,62 1,45
1,14 1,59 1,44
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,13 1,72 1,37
1,16 1,64 1,34
1,17 1,70 1,37
1,17 1,66 1,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,10 1,00 3,70 1,19 2,02 1,69 1,40 2,60 1,13 4,45
- - 3,90 1,22 2,10 1,67 1,43 2,65 - -
8,60 1,03 3,80 1,21 2,03 1,67 1,41 2,65 1,15 4,60
- - 3,65 1,18 2,00 1,62 1,39 2,48 - -
- - 3,95 1,22 2,05 1,67 1,43 2,65 - -
- - - - 2,01 1,66 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Fortuna wycenia na 1,96. To o 6,0% więcej niż najniższy kurs 1,85 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,78 1,92
1,85 1,85
1,76 1,96
1,70 1,88
1,73 1,95
1,73 1,92
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,15 4,85 8,10 2,70 12,00 8,40
2,95 5,50 11,00 2,30 14,00 11,00
2,75 5,00 10,00 2,23 13,00 10,00
3,05 4,90 9,00 2,65 13,50 9,60
2,95 4,70 8,60 2,55 13,00 9,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Cobh Ramblers i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,80 1,87 4,00 2,30 2,40 3,70 1,95 5,85
- - 3,70 2,02 - - - -
6,80 1,58 3,60 1,95 2,12 3,10 1,69 5,00
7,60 1,77 4,00 2,19 2,33 3,60 1,87 6,00
- - 3,80 2,14 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 4,85 5,00 10,00 5,00 10,00 4,00 35,00
- - 5,40 15,00 - - - -
13,00 5,00 5,20 14,00 5,20 14,00 3,95 70,00
13,50 4,80 5,00 13,00 5,00 13,00 3,80 50,00
- - 4,70 12,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Finn Harps i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 6,10 8,80 7,30 6,00 14,00 5,45 19,00
- - 12,50 10,00 - - - -
16,00 7,40 12,00 9,40 7,00 22,00 6,20 35,00
15,50 6,40 11,00 8,00 6,30 18,00 5,50 28,00
- - 10,00 7,80 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Cobh Ramblers - handicap

0:1
2,20
2,47
2,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1
3,70
3,70
3,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Finn Harps - handicap

0:1
2,50
2,26
2,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Cobh Ramblers - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5
1,13 1,53 2,42
- 1,55 -
1,13 1,51 2,33
- 1,55 2,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Finn Harps - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
2,20 4,45 1,44 -
2,24 - - -
4,25 2,20 - 1,45
2,30 - 1,48 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Cobh Ramblers - handicap azjatycki pełny

+1
1,93
1,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Finn Harps - handicap azjatycki pełny

-1
1,78
1,74
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Betfan kursem 14,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 11,50, więc różnica między bukmacherami sięga 21,7%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
11,00 6,70 13,00 6,70 6,80 27,00 7,00 14,00 13,00 9,50 75,00 9,90 40,00 21,00 45,00 60,00 19,00 150,00 20,00 125,00 40,00 125,00 100,00 150,00 175,00 - - - - - -
12,50 5,75 11,50 5,75 5,90 24,00 6,10 12,25 11,75 8,75 75,00 9,25 38,00 18,75 38,00 55,00 17,25 300,00 18,25 150,00 38,00 150,00 125,00 250,00 450,00 - - - - - -
12,00 6,80 14,00 6,70 6,90 28,50 7,20 14,50 14,00 10,50 90,00 10,50 45,00 22,00 45,00 65,00 20,50 100,00 21,50 100,00 44,00 100,00 - - - 50,00 100,00 55,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5
2,35 1,52 1,88 1,82 1,57 2,25
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Cobh Ramblers - Finn Harps dostępnych jest 381 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 268,9% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 4,50 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,22 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Cobh Ramblers - Finn Harps ma Betfan, który prowadzi w 16 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.