Porównanie kursów Cobh Ramblers - UCD

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Cobh Ramblers.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Cobh Ramblers - UCD dla 14 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, zakład bez remisu (DNB), rzuty rożne oraz podwójną szansę z 4 maja 2026 (w ramach 14. kolejki Irlandzka First Division). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 25 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Cobh Ramblers po kursie 2,82 w Superbet, remis po kursie 3,25 w Betfan oraz wygrana UCD po kursie 2,40 w Betfan.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Cobh Ramblers wystawia Superbet - 2,82, w porównaniu do najniższego 2,65 w Betclic. Daje to 17 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 255 zł w bonusach.

1 X 2
2,82 3,20 2,35
2,65 3,10 2,32
2,80 3,25 2,40
2,70 3,15 2,35
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Cobh Ramblers

kurs 2,82 × 100 zł = 248,16 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 255 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,97 1,65
1,94 1,71
1,98 1,73
1,96 1,72
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,50 1,36 1,29
1,51 1,40 1,26
1,48 1,38 1,30
1,45 1,36 1,29
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,40 2,12 3,00
3,33 2,07 2,98
3,40 2,15 3,05
3,35 2,10 3,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,10 2,45 2,72
3,05 2,50 2,75
3,00 2,47 2,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,31 1,24 1,59
1,25 1,22 1,47
1,32 1,27 1,57
1,31 1,26 1,56
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,37 1,29 1,45
1,38 1,32 1,43
1,36 1,31 1,42
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,60 1,04 3,30 1,28 1,80 1,90 1,30 3,20 1,09 6,00
10,50 1,05 3,10 1,29 1,74 1,91 1,28 3,17 1,09 5,60
- - 3,35 1,28 1,82 1,90 1,32 3,15 - -
- - - - 1,77 1,87 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 2,00. To o 3,6% więcej niż najniższy kurs 1,93 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,73 2,00
1,74 1,93
1,70 2,00
1,70 1,96
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,20 4,15 4,45 4,75 9,00 4,00
5,60 4,35 5,00 4,95 10,50 4,25
5,20 4,10 4,60 4,80 10,50 4,10
5,00 3,95 4,50 4,60 9,80 3,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Cobh Ramblers i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,00 3,60 5,60 4,45 3,65 7,80 3,20 12,00
- - - - 3,60 9,75 - -
9,40 3,40 5,90 4,35 3,50 8,80 3,00 15,00
- - - - 3,35 8,60 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,60 4,15 4,00 9,30 4,00 9,30 3,25 34,00
- - - - 4,05 12,50 - -
10,50 4,05 3,95 11,50 3,95 11,00 3,10 50,00
- - - - 3,75 11,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo UCD i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,20 2,95 4,85 3,70 3,10 6,50 2,67 10,00
- - - - 3,22 8,00 - -
8,60 2,93 5,20 3,75 3,10 7,30 2,64 12,50
- - - - 3,00 7,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5
2,45 1,49 1,95 1,77 1,61 2,17
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Cobh Ramblers - UCD dostępnych jest 200 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 14 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 8,2% i dotyczy rynku na 1. połowę – podwójna szansa, gdzie kurs 1,59 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 1,47 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Cobh Ramblers - UCD ma Betfan, który prowadzi w 18 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.