Porównanie kursów Dunfermline - Raith Rovers

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Dunfermline - Raith Rovers dla 20 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz na handicap z 28 sierpnia 2026 (w ramach 4. kolejki Scottish Championship). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 20 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Dunfermline po kursie 2,55 w Betfan, remis po kursie 3,30 w STS oraz wygrana Raith Rovers po kursie 2,65 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Raith Rovers wystawia STS - 2,65, w porównaniu do najniższego 2,55 w eToto. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,55 3,20 2,62
2,50 3,30 2,65
2,50 3,15 2,56
2,55 3,20 2,60
2,50 3,15 2,55
2,55 3,15 2,60
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Raith

kurs 2,65 × 100 zł = 233,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,82 1,87
1,82 1,88
1,86 1,81
1,82 1,85
1,81 1,86
1,80 1,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,41 1,44 1,29
1,45 1,47 1,32
1,39 1,40 1,28
1,42 1,45 1,30
1,40 1,41 1,29
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,10 2,12 3,25
3,20 2,12 3,25
3,15 2,11 3,25
3,20 2,10 3,25
3,15 2,09 3,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,85 2,45 2,95
2,80 2,46 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,27 1,28 1,59
1,28 1,28 1,56
1,27 1,28 1,54
1,28 1,29 1,56
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,32 1,34 1,44
1,33 1,34 1,42
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
8,20 1,04 3,20 1,29 1,77 1,92 1,28 3,25 1,09 6,10 - -
9,00 1,05 3,25 1,30 1,78 1,92 1,30 3,25 1,10 5,90 1,02 9,60
- - 3,15 1,28 1,75 1,90 1,29 3,15 - - - -
- - 3,20 1,28 1,77 1,92 1,28 3,20 1,09 5,70 - -
- - - - 1,75 1,89 - - - - - -
7,50 1,04 3,05 1,30 1,72 1,95 1,25 3,35 1,08 6,00 1,02 9,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,98. To o 1,5% więcej niż najniższy kurs 1,95 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,74 1,95
1,75 1,98
1,71 1,95
1,72 1,97
1,71 1,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,75 4,00 4,85 4,20 8,50 4,30
4,90 4,10 5,10 4,25 9,00 4,40
4,70 3,95 4,90 4,10 9,60 4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Dunfermline i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,30 3,20 5,00 4,00 3,25 7,00 2,85 11,00
8,75 3,10 5,40 4,00 3,25 8,10 2,75 14,00
8,20 3,05 5,20 3,90 3,10 7,80 2,65 13,00
8,20 3,05 5,10 3,90 3,10 7,70 2,65 13,50
7,40 3,20 - - 3,10 7,80 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,20 4,00 3,90 9,00 3,90 9,00 3,15 32,00
9,00 4,10 3,90 11,50 3,90 11,50 3,10 50,00
9,40 3,90 3,75 11,00 3,75 11,00 2,95 60,00
9,40 3,90 3,75 11,00 3,75 11,00 2,95 60,00
8,60 4,20 - - 3,75 11,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Raith Rovers i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,40 3,30 5,15 4,10 3,35 7,20 2,92 11,00
8,75 3,25 5,50 4,20 3,30 8,40 2,80 14,50
8,40 3,10 5,20 4,00 3,20 8,00 2,70 14,00
8,40 3,10 5,20 4,00 3,20 8,00 2,70 13,50
7,40 3,15 - - 3,20 8,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Dunfermline - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0
5,00 12,50 25,00 1,45 1,13 1,02
5,00 12,00 - 1,43 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0
4,25 6,90 10,50 4,30 7,00 10,50
4,10 6,40 - 4,20 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Raith Rovers - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0
1,47 1,14 1,02 5,25 13,00 27,00
1,45 1,12 - 5,20 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Dunfermline - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5
1,45 2,45 1,13 4,85 1,02 11,00
1,45 2,50 1,13 5,00 - -
1,45 2,45 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Raith Rovers - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5
1,47 2,52 1,14 5,00 1,02 11,00
1,47 2,55 1,14 5,25 - -
1,47 2,50 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
8,80 7,60 7,70 5,40 11,50 11,50 8,80 9,00 12,00 25,50 26,50 19,50 20,50 30,00 31,00 60,00 75,00 80,00 60,00 60,00 90,00 95,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5
3,05 1,32 2,30 1,54 1,85 1,85 1,55 2,27 1,35 2,90 1,30 3,15
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Dunfermline - Raith Rovers dostępnych jest 361 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 20 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 6,6% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 3,25 w STS przewyższa najniższą selekcję 3,05 w LV BET.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Dunfermline - Raith Rovers ma STS, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.