15. kolejka
4 : 3
Koniec, 11.06.26 18:00

Porównanie kursów Elva - Maardu

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Elva - Maardu dla 16 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, liczbę goli, zakład bez remisu (DNB), 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 11 czerwca 2026 (w ramach 15. kolejki Esiliiga (Estonia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na 1. połowę (1X2) i przy stawce 100 zł daje 100 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Elva po kursie 1,80 w Betclic, remis po kursie 4,65 w Superbet oraz wygrana Maardu po kursie 3,65 w Superbet.

Najwyższy kurs na wygraną Maardu wystawia Superbet - 3,65, w porównaniu do najniższego 3,32 w Betclic. Daje to 33 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 255 zł w bonusach.

1 X 2
1,66 4,65 3,65
1,80 3,83 3,32
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Maardu

kurs 3,65 × 100 zł = 321,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 255 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,28 3,05
1,40 2,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,19 2,15 1,14
1,26 1,82 1,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
1,95 2,70 4,60
2,25 2,52 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,00 3,05 3,70
2,12 2,90 3,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,14 1,70 1,37
1,24 1,54 1,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,21 1,68 1,29
1,28 1,61 1,29
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
- - 5,60 1,07 2,87 1,32 1,82 1,88 1,33 2,85 1,11 4,65
24,00 1,01 5,40 1,09 2,73 1,36 1,74 1,90 1,31 2,97 1,12 4,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betclic wycenia na 2,65. To o 3,1% więcej niż najniższy kurs 2,57 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,44 2,57
1,38 2,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
2,55 5,00 5,45 3,55 26,00 8,90
2,45 3,60 4,10 3,98 24,00 7,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Elva i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 5,75 2,00 3,10 2,82 2,35 4,00
10,25 1,41 5,60 2,02 2,95 2,92 2,27 4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 7,00 8,20 7,00 8,20 5,00 21,00
30,00 4,20 5,40 6,75 5,40 6,75 3,53 22,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Maardu i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 10,00 5,00 5,90 7,60 5,10 9,90
19,75 4,20 9,25 3,63 4,65 6,00 3,78 8,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Elva - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5 +2.5
1,20 1,54 2,30 3,60
1,27 1,79 2,83 4,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Maardu - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5
2,17 3,60 1,48 - 1,20 -
3,18 1,85 - 1,34 - 1,12
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Superbet kursem 25,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 24,00, więc różnica między bukmacherami sięga 4,2%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
25,00 10,00 17,00 8,60 9,10 26,00 7,40 11,00 11,00 12,00 55,00 9,00 26,00 14,00 23,00 33,00 20,00 125,00 16,00 70,00 24,00 65,00 50,00 75,00 100,00
24,00 11,50 16,00 7,25 11,00 22,00 7,50 10,50 9,25 15,75 43,00 10,75 21,00 14,75 21,00 27,00 30,00 125,00 21,00 55,00 28,00 55,00 55,00 80,00 140,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Elva - Maardu dostępnych jest 186 kursów od 2 legalnych bukmacherów na 16 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 27,8% i dotyczy rynku na 1. połowę (1X2), gdzie kurs 4,60 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 3,60 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Elva - Maardu ma Betclic, który prowadzi w 14 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.