Copa Chile · 3. runda · 21.06.2026
2 : 2
Koniec
Do przerwy 2:0

Porównanie kursów Everton de Vina - San Luis

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Everton de Vina.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Everton de Vina - San Luis dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), 2. połowę (1X2), 1. połowę (1X2), dokładny wynik oraz na handicap z 21 czerwca 2026 (w ramach 3. rundy Copa Chile). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 197 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Everton de Vina po kursie 1,70 w Betfan, remis po kursie 3,80 w STS oraz wygrana San Luis po kursie 4,60 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną San Luis wystawia STS - 4,60, w porównaniu do najniższego 4,30 w Betclic. Daje to 30 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,67 3,80 4,60
1,66 3,60 4,30
1,64 3,60 4,30
1,70 3,70 4,50
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną San Luis

kurs 4,60 × 100 zł = 404,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,30 3,25
3,15 1,28
1,26 3,03
1,30 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,19 2,02 1,25
1,15 1,76 1,20
1,17 2,00 1,21
1,18 1,95 1,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,20 2,35 4,80
2,14 2,29 4,60
2,10 2,25 4,55
2,20 2,35 4,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,01 2,65 4,10
1,98 2,58 4,00
2,05 2,70 4,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,16 1,52 1,46
1,16 1,52 1,46
1,15 1,58 1,38
1,17 1,55 1,47
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,19 1,57 1,35
1,19 1,64 1,30
1,20 1,62 1,38
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
11,50 1,03 3,90 1,22 2,05 1,70 1,42 2,70 1,15 4,75 1,05 8,10
7,30 1,03 3,65 1,20 1,98 1,66 1,39 2,57 1,14 4,40 - -
8,00 1,03 3,80 1,19 2,02 1,65 1,41 2,57 1,15 4,40 - -
- - 3,95 1,22 2,05 1,68 1,42 2,65 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 2,05. To o 2,5% więcej niż najniższy kurs 2,00 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,70 2,05
1,67 2,00
1,67 2,00
1,67 2,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,20 4,50 7,75 2,95 11,50 7,75
3,05 4,20 7,20 2,75 12,00 7,80
2,63 3,58 6,00 2,40 10,75 6,50
3,20 4,50 7,70 2,90 13,50 8,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Everton de Vina i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,00 1,92 4,30 2,40 2,50 4,00 2,00 6,60
7,60 1,87 4,10 2,30 2,40 3,85 1,94 6,20
6,90 1,65 3,42 2,00 2,08 3,18 - -
8,20 1,91 4,35 2,36 2,49 3,95 2,01 6,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,50 4,50 4,70 11,50 4,70 11,50 3,60 50,00
12,00 4,20 4,50 11,00 4,50 11,00 3,40 50,00
10,75 3,58 3,70 8,75 3,70 8,75 - -
13,00 4,45 4,75 11,50 4,75 11,50 3,55 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo San Luis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
14,50 5,50 9,75 6,90 5,60 14,50 4,80 23,00
14,00 5,20 9,20 6,60 5,40 14,00 4,60 22,00
12,25 4,25 7,25 5,40 4,35 11,00 - -
14,50 5,50 9,80 6,90 5,60 14,50 4,85 23,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Everton de Vina - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
2,75 5,25 11,50 1,19 1,04
2,75 - - - -
2,70 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
3,80 4,90 7,60 6,00 9,60
3,75 - - - -
3,75 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na San Luis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
2,02 1,38 1,12 10,50 24,00
2,04 - - - -
2,05 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Everton de Vina - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5 +2.5
1,19 1,68 2,75 5,25
- 1,67 - -
1,16 1,61 2,55 4,40
- 1,68 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na San Luis - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5
2,02 4,10 1,38 - 1,13 -
2,04 - - - - -
3,83 2,00 - 1,37 - 1,12
2,05 - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Everton de Vina - handicap azjatycki pełny

+1
2,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na San Luis - handicap azjatycki pełny

-1
1,62
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Betfan kursem 13,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 12,25, więc różnica między bukmacherami sięga 6,1%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
10,75 6,90 12,25 6,00 7,25 23,00 7,00 12,50 12,00 11,50 65,00 11,00 35,00 21,00 38,00 55,00 24,00 250,00 23,00 140,00 45,00 140,00 125,00 225,00 450,00 - - - - - -
11,50 7,20 13,00 6,20 7,60 24,00 7,30 13,00 12,50 12,00 70,00 11,50 37,00 21,50 39,00 55,00 24,50 100,00 23,50 100,00 45,00 100,00 - - - 65,00 100,00 60,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Everton de Vina - San Luis dostępnych jest 330 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 153,9% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 3,25 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 1,28 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Everton de Vina - San Luis ma Betfan, który prowadzi w 18 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.