Copa Chile
Chile (piłka nożna)
Copa Chile - strzelcy
Klasyfikacja najlepszych strzelców, asystentów oraz zestawienie kanadyjskie w Copa Chile w sezonie 2026.
| # | Zawodnik | Klub | Mecze | Min. / gol | Gole / mecz | Gole | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
|
8 | 85' | 1,00 | 8 | |
| 2 |
|
|
10 | 72' | 0,80 | 8 | |
| 3 |
|
|
7 | 61' | 1,00 | 7 | |
| 4 |
|
|
4 | 80' | 1,00 | 4 | |
| 5 |
![]() |
|
2 | 14' | 2,00 | 4 | |
| 6 |
|
|
6 | 106' | 0,67 | 4 | |
| 7 |
|
|
9 | 93' | 0,44 | 4 | |
| 8 |
|
|
8 | 171' | 0,50 | 4 | |
| 9 |
|
|
7 | 161' | 0,43 | 3 | |
| 10 |
|
|
9 | 176' | 0,33 | 3 | |
| 11 |
|
|
7 | 181' | 0,43 | 3 | |
| 12 |
|
|
9 | 189' | 0,33 | 3 | |
| 13 |
|
|
7 | 93' | 0,43 | 3 | |
| 14 |
|
|
7 | 96' | 0,43 | 3 | |
| 15 |
![]() |
|
6 | 141' | 0,50 | 3 | |
| 16 |
![]() |
|
8 | 175' | 0,38 | 3 | |
| 17 |
|
|
9 | 270' | 0,33 | 3 | |
| 18 |
|
|
6 | 40' | 0,50 | 3 | |
| 19 |
|
|
5 | 52' | 0,60 | 3 | |
| 20 |
|
|
8 | 132' | 0,38 | 3 | |
| 21 |
|
|
7 | 137' | 0,43 | 3 | |
| 22 |
|
|
6 | 144' | 0,50 | 3 | |
| 23 |
|
|
7 | 150' | 0,43 | 3 | |
| 24 |
|
|
6 | 180' | 0,50 | 3 | |
| 25 |
|
|
5 | 124' | 0,60 | 3 | |
| 26 |
|
|
9 | 234' | 0,33 | 3 | |
| 27 |
|
|
6 | 221' | 0,33 | 2 | |
| 28 |
|
|
9 | 327' | 0,22 | 2 | |
| 29 |
|
|
8 | 179' | 0,25 | 2 | |
| 30 |
|
|
10 | 289' | 0,20 | 2 |
| # | Zawodnik | Klub | Mecze | Min. / asystę | Asysty / mecz | Asysty | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
|
6 | 111' | 0,67 | 4 | |
| 2 |
|
|
9 | 164' | 0,44 | 4 | |
| 3 |
|
|
5 | 64' | 0,80 | 4 | |
| 4 |
|
|
9 | 90' | 0,44 | 4 | |
| 5 |
|
|
8 | 160' | 0,50 | 4 | |
| 6 |
|
|
8 | 227' | 0,38 | 3 | |
| 7 |
|
|
6 | 133' | 0,50 | 3 | |
| 8 |
|
|
8 | 120' | 0,38 | 3 | |
| 9 |
|
|
6 | 122' | 0,50 | 3 | |
| 10 |
|
|
8 | 191' | 0,38 | 3 | |
| 11 |
|
|
7 | 241' | 0,29 | 2 | |
| 12 |
|
|
9 | 264' | 0,22 | 2 | |
| 13 |
|
|
7 | 272' | 0,29 | 2 | |
| 14 |
|
|
9 | 284' | 0,22 | 2 | |
| 15 |
|
|
9 | 352' | 0,22 | 2 | |
| 16 |
|
|
8 | 179' | 0,25 | 2 | |
| 17 |
|
|
10 | 289' | 0,20 | 2 | |
| 18 |
|
|
7 | 197' | 0,29 | 2 | |
| 19 |
|
|
6 | 215' | 0,33 | 2 | |
| 20 |
![]() |
|
8 | 195' | 0,25 | 2 | |
| 21 |
|
|
10 | 356' | 0,20 | 2 | |
| 22 |
|
|
10 | 578' | 0,10 | 1 | |
| 23 |
|
|
4 | 321' | 0,25 | 1 | |
| 24 |
|
|
7 | 278' | 0,14 | 1 | |
| 25 |
|
|
7 | 289' | 0,14 | 1 | |
| 26 |
![]() |
|
6 | 423' | 0,17 | 1 | |
| 27 |
![]() |
|
8 | 524' | 0,13 | 1 | |
| 28 |
|
|
9 | 810' | 0,11 | 1 | |
| 29 |
|
|
7 | 449' | 0,14 | 1 | |
| 30 |
|
|
6 | 540' | 0,17 | 1 |
| # | Zawodnik | Klub | Gole | Asysty | Pkt | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
|
8 | 3 | 11 | |
| 2 |
|
|
8 | 1 | 9 | |
| 3 |
|
|
7 | 0 | 7 | |
| 4 |
|
|
2 | 4 | 6 | |
| 5 |
|
|
2 | 4 | 6 | |
| 6 |
|
|
4 | 1 | 5 | |
| 7 |
|
|
3 | 2 | 5 | |
| 8 |
|
|
3 | 2 | 5 | |
| 9 |
|
|
3 | 2 | 5 | |
| 10 |
|
|
3 | 2 | 5 | |
| 11 |
|
|
3 | 2 | 5 | |
| 12 |
|
|
2 | 3 | 5 | |
| 13 |
|
|
1 | 4 | 5 | |
| 14 |
|
|
1 | 4 | 5 | |
| 15 |
|
|
1 | 4 | 5 | |
| 16 |
![]() |
|
4 | 0 | 4 | |
| 17 |
|
|
4 | 0 | 4 | |
| 18 |
|
|
4 | 0 | 4 | |
| 19 |
|
|
4 | 0 | 4 | |
| 20 |
|
|
3 | 1 | 4 | |
| 21 |
|
|
3 | 1 | 4 | |
| 22 |
![]() |
|
3 | 1 | 4 | |
| 23 |
![]() |
|
3 | 1 | 4 | |
| 24 |
|
|
3 | 1 | 4 | |
| 25 |
|
|
3 | 1 | 4 | |
| 26 |
|
|
3 | 1 | 4 | |
| 27 |
|
|
2 | 2 | 4 | |
| 28 |
|
|
2 | 2 | 4 | |
| 29 |
|
|
2 | 2 | 4 | |
| 30 |
|
|
2 | 2 | 4 |
Kto jest najlepszym strzelcem Copa Chile?
Klasyfikację strzelców Copa Chile w sezonie 2026 otwiera Brayan Hurtado (Antofagasta) z dorobkiem 8 goli. Na kolejnych miejscach plasują się Maximiliano Romero i Arnaldo Castillo. W klasyfikacji asystentów prowadzi Justo Giani z 4 asystami.
Kto prowadzi w klasyfikacji kanadyjskiej Copa Chile?
Klasyfikacja kanadyjska sumuje gole i asysty każdego zawodnika. W sezonie 2026 prowadzi w niej Brayan Hurtado (Antofagasta) z dorobkiem 11 punktów (8 goli i 3 asysty). Na kolejnych miejscach plasują się Maximiliano Romero i Arnaldo Castillo.
