Porównanie kursów FC Cincinnati - New England Revolution
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Cincinnati - New England Revolution dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, 2. połowę (1X2), 1. połowę (1X2), liczbę goli oraz na handicap z 15 października 2026 (w ramach 29. kolejki MLS). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 110 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo FC Cincinnati po kursie 2,00 w Superbet, remis po kursie 3,95 w LV BET oraz wygrana New England Revolution po kursie 3,60 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną New England Revolution wystawia LV BET - 3,60, w porównaniu do najniższego 3,10 w STS. Daje to 50 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
17,00 | 1,01 | 5,85 | 1,09 | 2,82 | 1,37 | 1,78 | 1,90 | 1,32 | 3,05 | 1,12 | 5,10 | 1,03 | 8,90 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
22,00 | 1,01 | 6,25 | 1,11 | 2,85 | 1,38 | 1,80 | 1,95 | 1,34 | 3,10 | 1,14 | 5,40 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 5,50 | 1,10 | 2,76 | 1,37 | 1,76 | 1,90 | 1,32 | 2,99 | 1,13 | 4,85 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 5,70 | 1,10 | 2,80 | 1,38 | 1,78 | 1,92 | 1,33 | 3,05 | 1,13 | 5,10 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,00 | 1,01 | 5,50 | 1,10 | 2,75 | 1,37 | 1,75 | 1,90 | 1,32 | 3,00 | 1,13 | 4,90 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 6,25 | 1,12 | 2,90 | 1,40 | 1,80 | 2,00 | 1,30 | 3,45 | 1,13 | 5,95 | 1,04 | 10,50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,90. To o 5,5% więcej niż najniższy kurs 2,75 dostępny na tę samą opcję.
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo FC Cincinnati i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo New England Revolution i liczbę goli
Kursy na FC Cincinnati - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na New England Revolution - handicap
Kursy na FC Cincinnati - handicap azjatycki
Kursy na New England Revolution - handicap azjatycki
Kursy na FC Cincinnati - handicap azjatycki pełny
Kursy na New England Revolution - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 21,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 20,00, więc różnica między bukmacherami sięga 5%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
20,00 | 13,00 | 16,00 | 7,40 | 12,00 | 21,00 | 8,20 | 11,00 | 9,20 | 18,00 | 40,00 | 12,00 | 20,00 | 15,00 | 20,00 | 25,00 | 35,00 | 100,00 | 23,00 | 50,00 | 29,00 | 50,00 | 60,00 | 70,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
21,00 | 13,00 | 17,00 | 7,60 | 13,00 | 22,00 | 8,40 | 11,00 | 9,40 | 19,00 | 42,00 | 12,50 | 21,00 | 15,50 | 20,50 | 26,50 | 37,00 | 100,00 | 24,00 | 55,00 | 31,00 | 50,00 | - | - | - | 90,00 | 100,00 | 60,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
20,00 | 13,00 | 16,00 | 7,25 | 12,00 | 21,00 | 8,25 | 11,00 | 9,00 | 18,00 | 40,00 | 12,00 | 20,00 | 15,00 | 20,00 | 25,00 | 35,00 | 100,00 | 23,00 | 50,00 | 29,00 | 50,00 | 55,00 | 75,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
Kursy na żółte kartki
Dla meczu FC Cincinnati - New England Revolution dostępnych jest 521 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 73,3% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,60 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 1,50 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Cincinnati - New England Revolution ma LV BET, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.