Porównanie kursów FC Dundee - Rangers
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Dundee - Rangers dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, rzuty rożne, 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 9. kolejki Scottish Premiership). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 125 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo FC Dundee po kursie 7,50 w LV BET, remis po kursie 5,10 w LV BET oraz wygrana Rangers po kursie 1,38 w LV BET.
Najwyższy kurs na zwycięstwo FC Dundee wystawia LV BET - 7,50, w porównaniu do najniższego 6,25 w Betclic. Daje to 125 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
18,00 | 1,02 | 5,40 | 1,15 | 2,60 | 1,49 | 1,65 | 2,22 | 1,27 | 3,75 | 1,10 | 6,90 | 1,03 | 13,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
18,00 | 1,02 | 4,90 | 1,14 | 2,50 | 1,47 | 1,62 | 2,15 | 1,25 | 3,60 | 1,09 | 6,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,43 | 1,45 | 1,59 | 2,11 | 1,24 | 3,40 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,25 | 1,13 | 2,27 | 1,48 | 1,51 | 2,18 | 1,20 | 3,50 | 1,07 | 5,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,90 | 1,15 | 2,50 | 1,47 | 1,62 | 2,15 | 1,25 | 3,55 | 1,09 | 6,10 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,50 | 1,01 | 4,75 | 1,14 | 2,45 | 1,46 | 1,60 | 2,15 | 1,25 | 3,50 | 1,09 | 6,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,00 | 1,02 | 5,10 | 1,16 | 2,47 | 1,55 | 1,60 | 2,32 | 1,25 | 4,05 | 1,09 | 7,50 | 1,03 | 12,50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,05. To o 9,6% więcej niż najniższy kurs 1,87 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na FC Dundee strzeli
Kurs na Rangers strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo FC Dundee i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Rangers i liczbę goli
Kursy na FC Dundee - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Rangers - handicap
Kursy na FC Dundee - handicap azjatycki
Kursy na Rangers - handicap azjatycki
Kursy na FC Dundee - handicap azjatycki pełny
Kursy na Rangers - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 1:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 21,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 16,00, więc różnica między bukmacherami sięga 34,4%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
18,25 | 16,00 | 6,25 | 7,25 | 35,00 | 5,50 | 15,75 | 6,25 | 13,50 | 125,00 | 7,00 | 55,00 | 8,00 | 45,00 | 17,75 | 60,00 | 550,00 | 12,00 | 250,00 | 13,50 | 200,00 | 30,00 | 275,00 | 100,00 | 450,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
18,50 | 21,50 | 8,60 | 9,00 | 46,00 | 7,20 | 19,50 | 7,70 | 16,00 | 100,00 | 9,00 | 60,00 | 9,60 | 50,00 | 20,50 | 65,00 | 100,00 | 15,00 | 100,00 | 16,00 | 100,00 | 34,00 | - | - | - | 100,00 | 31,00 | 100,00 | 33,00 | 100,00 | 75,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
17,00 | 20,00 | 8,00 | 8,50 | 43,00 | 6,75 | 18,00 | 7,25 | 15,00 | 100,00 | 8,50 | 60,00 | 9,00 | 48,00 | 19,00 | 60,00 | 100,00 | 14,00 | 100,00 | 15,00 | 100,00 | 32,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
Dla meczu FC Dundee - Rangers dostępnych jest 567 kursów od 7 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 28,2% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 5,45 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 4,25 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Dundee - Rangers ma LV BET, który prowadzi w 7 rynkach zdarzeń.