4. kolejka
1 : 3
Koniec, 30.08.26 12:15

Porównanie kursów FC Eindhoven - Heracles Almelo

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Eindhoven - Heracles Almelo dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, 2. połowę (1X2), rzuty rożne, zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 30 sierpnia 2026 (w ramach 4. kolejki Eerste Divisie). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 202 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo FC Eindhoven po kursie 4,40 w STS, remis po kursie 4,40 w STS oraz wygrana Heraklesa po kursie 1,65 w LV BET.

Najwyższy kurs na zwycięstwo FC Eindhoven wystawia STS - 4,40, w porównaniu do najniższego 4,10 w eToto. Daje to 30 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
4,25 4,20 1,63
4,40 4,40 1,60
4,10 4,10 1,59
4,35 4,25 1,63
4,10 4,10 1,60
4,25 4,35 1,65
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną FC Eindhoven

kurs 4,40 × 100 zł = 387,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
3,10 1,26
3,25 1,30
1,28 3,20
3,30 1,30
3,20 1,28
3,25 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
2,12 1,18 1,18
2,15 1,20 1,20
1,85 1,16 1,17
2,05 1,20 1,20
1,96 1,18 1,19
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
4,20 2,67 2,05
4,40 2,65 2,05
4,40 2,65 2,03
4,40 2,70 2,05
4,30 2,60 2,02
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
4,00 3,00 1,95
4,05 3,10 1,93
3,95 3,00 1,91
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,63 1,16 1,38
1,60 1,18 1,37
1,57 1,18 1,36
1,62 1,18 1,38
1,60 1,18 1,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,72 1,18 1,30
1,70 1,22 1,32
1,66 1,20 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
17,00 1,01 5,85 1,09 2,82 1,36 1,77 1,92 1,32 3,05 1,12 5,10 1,03 8,90
20,00 1,01 5,75 1,11 2,85 1,38 1,78 1,92 1,33 3,00 1,13 5,10 - -
8,00 1,01 5,20 1,09 2,73 1,35 1,74 1,88 1,31 2,90 1,12 4,65 - -
- - 5,80 1,10 2,85 1,37 1,80 1,90 1,33 3,00 1,13 5,00 - -
- - - - 2,49 1,43 1,75 1,89 - - - - - -
- - 6,00 1,09 2,95 1,35 1,80 1,88 1,30 3,15 1,12 5,35 1,04 8,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,65. To o 4,3% więcej niż najniższy kurs 2,54 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,41 2,65
1,44 2,60
1,42 2,54
1,42 2,60
1,42 2,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,65 4,50 2,57 9,00 22,00 3,55
6,10 4,50 2,50 9,50 20,00 3,50
6,00 4,60 2,50 11,00 25,00 3,55
5,80 4,40 2,42 10,00 23,00 3,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Eindhoven i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
15,00 4,65 10,00 5,20 6,10 7,70 5,20 10,00
21,00 4,60 13,50 5,40 6,60 9,40 5,50 13,50
20,00 4,40 13,00 5,20 6,40 9,00 5,20 13,00
22,00 4,60 13,50 5,40 6,70 9,40 5,50 13,00
20,00 4,70 - - 6,40 9,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
17,00 4,50 6,20 7,40 6,30 7,30 4,40 18,00
20,00 4,50 6,75 8,75 6,75 8,75 4,40 30,00
22,00 4,20 6,40 8,20 6,40 8,40 4,20 28,00
24,00 4,45 6,80 8,60 6,90 8,80 4,45 29,50
22,00 4,30 - - 6,40 8,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Heraklesa i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,80 1,78 5,65 2,02 3,15 2,87 2,35 4,10
12,50 1,70 6,10 1,95 3,00 2,80 2,30 4,10
12,00 1,66 5,80 1,90 2,95 2,75 2,21 3,90
12,50 1,69 6,20 1,94 3,05 2,79 2,30 4,00
11,00 1,61 - - 2,95 2,75 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Eindhoven - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0
- 18,00 40,00 2,17 1,47 1,17
8,90 19,00 - 2,15 1,48 1,17
- - - 2,15 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0
- 10,00 21,00 3,85 4,60 6,70
6,25 9,60 - 4,10 4,90 7,00
- - - 4,05 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Heraklesa - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0
- 1,05 1,01 2,45 4,25 7,80
1,20 1,05 - 2,45 4,30 8,60
- - - 2,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Eindhoven - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
2,17 4,00 1,47 7,80 1,17
2,15 4,00 1,48 - 1,19
2,15 3,90 1,48 - -
2,20 - 1,50 - -
2,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Heraklesa - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,20 1,60 1,05 2,45 4,25
1,20 1,62 - 2,45 4,30
1,20 1,60 - 2,42 -
- 1,62 - 2,45 -
- 1,67 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Eindhoven - handicap azjatycki pełny

-1
1,75
1,71
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Heraklesa - handicap azjatycki pełny

+1
1,97
1,94
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 20,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 20,00, więc różnica między bukmacherami sięga 2,5%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
20,00 18,00 11,00 7,80 28,00 9,60 13,00 7,40 10,00 60,00 12,00 28,00 9,60 25,00 14,00 30,00 100,00 22,00 90,00 17,00 80,00 25,00 100,00 60,00 100,00 - - - - - -
20,50 18,50 11,00 7,70 28,00 9,60 12,50 7,40 10,00 65,00 12,50 28,00 9,60 24,50 14,50 29,50 100,00 21,50 85,00 16,50 75,00 24,50 - - - 100,00 46,00 100,00 35,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5 -13.5 +13.5
3,60 1,24 2,67 1,40 2,10 1,64 1,72 1,97 1,47 2,45 1,31 3,10 1,19 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu FC Eindhoven - Heracles Almelo dostępnych jest 433 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 157,8% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 3,30 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 1,28 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Eindhoven - Heracles Almelo ma Betfan, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.