Porównanie kursów FC Energetik-Bgu Minsk - Slonim

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Energetik-Bgu Minsk - Slonim dla 16 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, 1. połowę (1X2), podwójną szansę, zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 4 lipca 2026 (w ramach 14. kolejki Pierszajej lihi). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 8 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo FC Energetik-Bgu Minsk po kursie 1,59 w Superbet, remis po kursie 4,15 w Betclic oraz wygrana Slonim po kursie 4,25 w Betclic.

Najwyższy kurs na wygraną Slonim wystawia Betclic - 4,25, w porównaniu do najniższego 4,20 w Superbet. Daje to 5 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 100 zł w bonusach.

1 X 2
1,59 4,10 4,20
1,55 4,15 4,25
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Slonim

kurs 4,25 × 100 zł = 374 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 100 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,25 3,20
1,25 3,12
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,15 2,07 1,16
1,17 2,15 1,17
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
1,98 2,47 4,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,86 2,85 3,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,16 1,65 1,33
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,19 1,73 1,26
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
- - 2,52 1,42 1,64 2,10 1,24 3,30 - -
4,95 1,11 2,53 1,42 1,64 2,03 1,26 3,25 1,10 5,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,40. To o 3,5% więcej niż najniższy kurs 2,32 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,50 2,40
1,50 2,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
2,72 4,70 6,10 3,30 16,00 8,40
2,18 3,75 5,10 2,60 17,50 7,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Energetik-Bgu Minsk i liczbę goli

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
5,15 2,10 2,87 3,10 2,22 4,55
4,10 1,73 2,30 2,47 1,80 3,53
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,00 8,30 6,00 8,30 4,40 22,00
4,90 7,50 4,90 7,50 3,38 27,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Slonim i liczbę goli

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,70 5,65 5,90 8,80 5,15 12,00
9,00 4,55 4,90 8,25 4,10 11,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Energetik-Bgu Minsk - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5 +2.5
1,17 1,53 2,30 3,83
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Slonim - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5 +2.5
3,80 2,15 1,46 1,16
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 17,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 15,00, więc różnica między bukmacherami sięga 16,7%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
15,00 8,40 13,00 7,30 8,00 19,00 7,00 11,00 10,00 10,00 36,00 - 20,00 13,00 19,00 24,00 16,00 70,00 14,00 45,00 - 45,00 38,00 55,00 70,00
17,50 9,25 16,25 7,50 8,50 27,00 7,00 12,50 11,25 11,50 65,00 9,75 30,00 15,75 28,00 38,00 21,00 225,00 17,50 100,00 29,00 95,00 70,00 125,00 225,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu FC Energetik-Bgu Minsk - Slonim dostępnych jest 152 kursów od 2 legalnych bukmacherów na 16 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 3,9% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 2,15 w Betclic przewyższa najniższą selekcję 2,07 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Energetik-Bgu Minsk - Slonim ma Betclic, który prowadzi w 24 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.