FH hafnarfjordur
3. kolejka
2 : 0
Koniec, 12.07.26 22:05
Valur Reykjavik

Porównanie kursów FH hafnarfjordur - Valur Reykjavik

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Valur Reykjavik.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FH hafnarfjordur - Valur Reykjavik dla 18 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, 2. połowę (1X2), liczbę goli, 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 12 lipca 2026 (w ramach 3. kolejki Besta deild karla). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 15 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo FH hafnarfjordur po kursie 2.24 w Fortuna, remis po kursie 3.90 w LV BET oraz wygrana Valur Reykjavik po kursie 2.60 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Valur Reykjavik wystawia LV BET - 2.60, w porównaniu do najniższego 2.57 w Fortuna. Daje to 3 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2.24 3.75 2.57
2.22 3.90 2.60
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Valur Reykjavik

kurs 2.60 × 100 zł = 228,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1.99 1.73
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1.40 1.51 1.23
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2.70 2.49 3.05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2.50 2.90 2.80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1.31 1.37 1.42
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
5.10 1.11 2.61 1.40 1.69 1.98 1.28 3.15 1.10 5.00
- - 2.65 1.40 1.70 2.00 1.28 3.20 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Tak Nie
1.37 2.68
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3.20 3.95 3.65 5.20 21.00 6.00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FH hafnarfjordur i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
14.00 2.33 7.40 2.70 3.75 4.20 2.90 6.00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
21.00 3.85 5.80 7.40 5.80 7.40 3.85 25.00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Valur Reykjavik i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
15.00 2.70 8.40 3.15 4.20 5.00 3.30 7.20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FH hafnarfjordur - handicap

0:1 1:0
3.95 1.50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 1:0
4.40 4.60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Valur Reykjavik - handicap

0:1 1:0
1.56 4.30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FH hafnarfjordur - handicap azjatycki

-0.5 +0.5
1.48 2.13
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Valur Reykjavik - handicap azjatycki

-0.5 +0.5
1.54 2.26
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
18.00 12.00 13.00 7.00 13.00 16.00 8.20 8.80 9.00 22.00 28.00 13.00 16.00 16.00 17.00 26.00 50.00 70.00 29.00 35.00 35.00 40.00 60.00 70.00 100.00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu FH hafnarfjordur - Valur Reykjavik dostępnych jest 103 kursów od 2 legalnych bukmacherów na 18 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 4% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3.90 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3.75 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych FH hafnarfjordur - Valur Reykjavik ma Fortuna, który prowadzi w 20 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.