Porównanie kursów Greenock Morton - Stenhousemuir
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Greenock Morton - Stenhousemuir dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, dokładny wynik, zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach 14. kolejki Scottish Championship). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 35 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Greenock Morton po kursie 2,65 w STS, remis po kursie 3,30 w STS oraz wygrana Stenhousemuir po kursie 2,50 w LV BET.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Greenock Morton wystawia STS - 2,65, w porównaniu do najniższego 2,55 w eToto. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
7,90 | 1,05 | 3,00 | 1,33 | 1,69 | 2,02 | 1,24 | 3,55 | 1,07 | 6,70 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,25 | 1,06 | 2,95 | 1,33 | 1,68 | 2,02 | 1,25 | 3,50 | 1,08 | 6,25 | 1,02 | 9,50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
6,25 | 1,04 | 2,88 | 1,29 | 1,66 | 1,93 | 1,24 | 3,20 | 1,07 | 5,40 | 1,02 | 7,50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 1,67 | 1,99 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 2,95 | 1,33 | 1,70 | 1,98 | 1,25 | 3,40 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,88. To o 3,3% więcej niż najniższy kurs 1,82 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Greenock Morton strzeli
Kurs na Stenhousemuir strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Greenock Morton i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Stenhousemuir i liczbę goli
Kursy na Greenock Morton - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Stenhousemuir - handicap
Kursy na Greenock Morton - handicap azjatycki
Kursy na Stenhousemuir - handicap azjatycki
Kursy na dokładny wynik
Dla meczu Greenock Morton - Stenhousemuir dostępnych jest 303 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 10,9% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 3,55 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 3,20 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Greenock Morton - Stenhousemuir ma STS, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.