Porównanie kursów Heart Of Midlothian - Falkirk
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Heart Of Midlothian - Falkirk dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, obie drużyny strzelą (BTTS), podwójną szansę, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 8 listopada 2026 (w ramach 13. kolejki Scottish Premiership). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 110 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Hearts po kursie 1,47 w LV BET, remis po kursie 4,70 w LV BET oraz wygrana Falkirku po kursie 6,25 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Falkirku wystawia LV BET - 6,25, w porównaniu do najniższego 5,15 w Superbet. Daje to 110 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
13,00 | 1,01 | 4,50 | 1,16 | 2,30 | 1,54 | 1,52 | 2,35 | 1,20 | 4,00 | 1,06 | 7,10 | 1,01 | 14,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
16,00 | 1,02 | 4,50 | 1,17 | 2,30 | 1,55 | 1,53 | 2,35 | 1,20 | 4,00 | 1,07 | 7,60 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,15 | 1,15 | 2,25 | 1,52 | 1,51 | 2,30 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,35 | 1,17 | 2,30 | 1,53 | 1,52 | 2,35 | 1,20 | 3,90 | 1,07 | 6,60 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,00 | 1,02 | 4,30 | 1,16 | 2,30 | 1,53 | 1,52 | 2,35 | 1,20 | 3,90 | 1,07 | 6,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 5,20 | 1,16 | 2,55 | 1,52 | 1,62 | 2,30 | 1,25 | 3,90 | 1,10 | 7,00 | 1,03 | 12,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,02. To o 2,0% więcej niż najniższy kurs 1,98 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Heart Of Midlothian strzeli
Kurs na Falkirk strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Hearts i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Falkirku i liczbę goli
Kursy na Heart Of Midlothian - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Falkirk - handicap
Kursy na Heart Of Midlothian - handicap azjatycki
Kursy na Falkirk - handicap azjatycki
Kursy na Heart Of Midlothian - handicap azjatycki pełny
Kursy na Falkirk - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Betfan kursem 17,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 16,00, więc różnica między bukmacherami sięga 9,4%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16,00 | 7,90 | 17,50 | 8,40 | 7,30 | 36,00 | 7,60 | 17,00 | 15,50 | 10,00 | 100,00 | 10,50 | 50,00 | 21,00 | 47,00 | 65,00 | 18,00 | 100,00 | 18,50 | 100,00 | 38,00 | 100,00 | - | - | - | 41,00 | 100,00 | 42,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,00 | 7,50 | 16,00 | 7,75 | 6,75 | 35,00 | 7,00 | 16,00 | 15,00 | 9,50 | 100,00 | 9,50 | 48,00 | 20,00 | 45,00 | 60,00 | 17,00 | 100,00 | 17,00 | 100,00 | 35,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Heart Of Midlothian - Falkirk dostępnych jest 470 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 25,3% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 5,20 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 4,15 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Heart Of Midlothian - Falkirk ma eToto, który prowadzi w 8 rynkach zdarzeń.