Porównanie kursów Inverness CT - Livingston
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Inverness CT - Livingston dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), 2. połowę (1X2), dokładny wynik, 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach 14. kolejki Scottish Championship). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 22 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Inverness CT po kursie 2,60 w LV BET, remis po kursie 3,30 w STS oraz wygrana Livingstonu po kursie 2,60 w LV BET.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Inverness CT wystawia LV BET - 2,60, w porównaniu do najniższego 2,45 w Betclic. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
8,40 | 1,04 | 3,35 | 1,27 | 1,80 | 1,88 | 1,31 | 3,10 | 1,09 | 5,80 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,25 | 1,05 | 3,30 | 1,27 | 1,80 | 1,88 | 1,30 | 3,10 | 1,10 | 5,50 | 1,02 | 8,75 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
6,60 | 1,03 | 3,18 | 1,24 | 1,78 | 1,80 | 1,29 | 2,88 | 1,09 | 4,85 | 1,02 | 7,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 1,79 | 1,85 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,20 | 1,28 | 1,80 | 1,85 | 1,30 | 3,05 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,02. To o 4,1% więcej niż najniższy kurs 1,94 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Inverness CT strzeli
Kurs na Livingston strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Inverness CT i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Livingstonu i liczbę goli
Kursy na Inverness CT - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Livingston - handicap
Kursy na Inverness CT - handicap azjatycki
Kursy na Livingston - handicap azjatycki
Kursy na dokładny wynik
Dla meczu Inverness CT - Livingston dostępnych jest 302 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 8,2% i dotyczy rynku na 1. połowę – podwójna szansa, gdzie kurs 1,58 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 1,46 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Inverness CT - Livingston ma STS, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.