Porównanie kursów Kashima Antlers - V-varen Nagasaki
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Kashima Antlers - V-varen Nagasaki dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), podwójną szansę, 2. połowę (1X2), 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 10. kolejki J1 League). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 289 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Kashima Antlers po kursie 1,54 w Superbet, remis po kursie 4,35 w LV BET oraz wygrana V-varen Nagasaki po kursie 5,90 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną V-varen Nagasaki wystawia LV BET - 5,90, w porównaniu do najniższego 5,10 w Betfan. Daje to 80 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
11,00 | 1,02 | 4,10 | 1,19 | 2,12 | 1,63 | 1,44 | 2,57 | 1,16 | 4,50 | 1,04 | 8,00 | 1,01 | 16,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,50 | 1,03 | 4,00 | 1,20 | 2,12 | 1,65 | 1,45 | 2,55 | 1,17 | 4,50 | 1,05 | 8,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,90 | 1,19 | 2,08 | 1,62 | 1,43 | 2,50 | 1,16 | 4,30 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,08 | 1,62 | 1,43 | 2,50 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,15 | 1,18 | 2,12 | 1,65 | 1,45 | 2,55 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 1,97. To o 2,6% więcej niż najniższy kurs 1,92 dostępny na tę samą opcję.
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Kashima Antlers i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo V-varen Nagasaki i liczbę goli
Kursy na Kashima Antlers - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na V-varen Nagasaki - handicap
Kursy na Kashima Antlers - handicap azjatycki
Kursy na V-varen Nagasaki - handicap azjatycki
Kursy na Kashima Antlers - handicap azjatycki pełny
| +1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1,81 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na V-varen Nagasaki - handicap azjatycki pełny
| -1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1,82 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na dokładny wynik
Dla meczu Kashima Antlers - V-varen Nagasaki dostępnych jest 320 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 238,8% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 4,10 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,21 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Kashima Antlers - V-varen Nagasaki ma STS, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.