Porównanie kursów Kidderminster Harriers - Doncaster Rovers
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Kidderminster Harriers - Doncaster Rovers dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), liczbę goli, obie drużyny strzelą (BTTS), podwójną szansę oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach finału FA Cup). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 67 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Kidderminster Harriers po kursie 4,20 w LV BET, remis po kursie 3,95 w LV BET oraz wygrana Doncaster Rovers po kursie 1,80 w LV BET.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Kidderminster Harriers wystawia LV BET - 4,20, w porównaniu do najniższego 3,58 w Betclic. Daje to 62 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9,20 | 1,00 | 3,85 | 1,16 | 2,10 | 1,62 | 1,42 | 2,50 | 1,14 | 4,15 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,50 | 1,03 | 4,10 | 1,20 | 2,12 | 1,65 | 1,45 | 2,55 | 1,17 | 4,40 | 1,05 | 8,75 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
6,40 | 1,02 | 3,68 | 1,15 | 2,03 | 1,55 | 1,41 | 2,32 | 1,15 | 3,73 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,00 | 1,20 | 2,10 | 1,63 | 1,45 | 2,50 | 1,17 | 4,35 | 1,05 | 7,20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
11,50 | 1,04 | 4,35 | 1,22 | 2,20 | 1,67 | 1,47 | 2,65 | 1,18 | 4,80 | 1,06 | 9,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 2,15. To o 6,4% więcej niż najniższy kurs 2,02 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Kidderminster Harriers strzeli
Kurs na Doncaster Rovers strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Kidderminster Harriers i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Doncaster Rovers i liczbę goli
Kursy na Kidderminster Harriers - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Doncaster Rovers - handicap
Kursy na Kidderminster Harriers - handicap azjatycki
Kursy na Doncaster Rovers - handicap azjatycki
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 13,75. Najniższa oferta na ten sam wynik to 13,50, więc różnica między bukmacherami sięga 1,9%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
13,75 | 10,25 | 6,60 | 5,50 | 17,50 | 7,25 | 9,75 | 6,25 | 10,00 | 45,00 | 11,25 | 25,00 | 10,00 | 27,00 | 17,00 | 40,00 | 150,00 | 24,00 | 85,00 | 21,00 | 90,00 | 35,00 | 150,00 | 95,00 | 300,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,50 | 13,00 | 8,20 | 6,80 | 22,50 | 9,00 | 12,50 | 7,80 | 12,50 | 60,00 | 14,50 | 32,00 | 12,50 | 34,00 | 21,50 | 55,00 | 100,00 | 31,00 | 100,00 | 27,00 | 100,00 | 47,00 | - | - | - | 100,00 | 85,00 | 100,00 | 75,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Kidderminster Harriers - Doncaster Rovers dostępnych jest 354 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 18,2% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 4,35 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,68 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Kidderminster Harriers - Doncaster Rovers ma Betfan, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.