Porównanie kursów Kilmarnock - Motherwell
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Kilmarnock - Motherwell dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), 2. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), rzuty rożne oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 9. kolejki Scottish Premiership). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 115 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Kilmarnock po kursie 3,35 w LV BET, remis po kursie 3,70 w LV BET oraz wygrana Motherwell po kursie 2,07 w LV BET.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Kilmarnock wystawia LV BET - 3,35, w porównaniu do najniższego 2,93 w Betclic. Daje to 42 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14,00 | 1,03 | 4,80 | 1,18 | 2,35 | 1,59 | 1,55 | 2,42 | 1,22 | 4,30 | 1,08 | 7,90 | 1,02 | 16,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,00 | 1,02 | 4,50 | 1,17 | 2,25 | 1,56 | 1,53 | 2,35 | 1,20 | 4,00 | 1,07 | 7,60 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,15 | 1,15 | 2,21 | 1,54 | 1,50 | 2,29 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,00 | 1,02 | 3,65 | 1,18 | 2,00 | 1,62 | 1,39 | 2,50 | 1,14 | 4,15 | 1,04 | 6,25 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,45 | 1,17 | 2,25 | 1,57 | 1,53 | 2,35 | 1,20 | 4,00 | 1,07 | 6,90 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,00 | 1,02 | 4,30 | 1,16 | 2,25 | 1,55 | 1,52 | 2,35 | 1,20 | 3,95 | 1,07 | 6,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,50 | 1,03 | 4,65 | 1,18 | 2,30 | 1,60 | 1,52 | 2,50 | 1,20 | 4,40 | 1,07 | 8,25 | 1,02 | 13,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,42. To o 16,4% więcej niż najniższy kurs 2,08 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Kilmarnock strzeli
Kurs na Motherwell strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Kilmarnock i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Motherwell i liczbę goli
Kursy na Kilmarnock - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Motherwell - handicap
Kursy na Kilmarnock - handicap azjatycki
Kursy na Motherwell - handicap azjatycki
Kursy na Kilmarnock - handicap azjatycki pełny
Kursy na Motherwell - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 15,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 13,75, więc różnica między bukmacherami sięga 9,1%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
13,75 | 8,50 | 6,90 | 5,25 | 13,25 | 8,50 | 8,25 | 6,60 | 9,50 | 30,00 | 15,00 | 18,75 | 11,75 | 23,00 | 18,25 | 40,00 | 95,00 | 35,00 | 55,00 | 28,00 | 70,00 | 43,00 | 125,00 | 100,00 | 300,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,00 | 13,00 | 10,00 | 6,60 | 19,00 | 11,00 | 11,00 | 8,20 | 10,50 | 42,00 | 18,50 | 23,50 | 13,50 | 26,50 | 20,00 | 39,00 | 100,00 | 41,00 | 70,00 | 30,00 | 75,00 | 44,00 | - | - | - | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 85,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
14,00 | 12,00 | 9,50 | 6,25 | 18,00 | 10,00 | 10,00 | 7,75 | 10,00 | 40,00 | 17,00 | 22,00 | 13,00 | 25,00 | 19,00 | 35,00 | 100,00 | 38,00 | 65,00 | 28,00 | 73,00 | 40,00 | 100,00 | 90,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
Dla meczu Kilmarnock - Motherwell dostępnych jest 568 kursów od 7 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 31,5% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 4,80 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 3,65 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Kilmarnock - Motherwell ma Betfan, który prowadzi w 6 rynkach zdarzeń.