Challenger Pro League (Belgia) · 10. kolejka · 06.11.2026

Porównanie kursów KRC Genk II - KAA Gent II

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz KRC Genk II - KAA Gent II dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, liczbę goli, obie drużyny strzelą (BTTS), 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 6 listopada 2026 (w ramach 10. kolejki Challenger Pro League). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 110 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo KRC Genk II po kursie 2,15 w Superbet, remis po kursie 3,75 w STS oraz wygrana KAA Gent II po kursie 2,90 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną KAA Gent II wystawia LV BET - 2,90, w porównaniu do najniższego 2,72 w Betclic. Daje to 18 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,15 3,60 2,90
2,10 3,75 2,90
2,00 3,45 2,72
2,10 3,65 2,90
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną KAA Gent II

kurs 2,90 × 100 zł = 255,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,59 2,15
1,60 2,15
1,55 2,03
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,34 1,60 1,23
1,37 1,62 1,25
1,34 1,59 1,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,57 2,47 3,25
2,60 2,50 3,30
2,48 2,28 3,13
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,42 2,82 3,00
2,30 2,65 2,87
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,26 1,40 1,44
1,28 1,40 1,43
1,26 1,39 1,34
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,31 1,45 1,34
1,30 1,45 1,26
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
- - 5,30 1,12 2,57 1,43 1,66 2,07 1,27 3,40 1,09 5,80
17,00 1,01 5,00 1,12 2,55 1,43 1,67 2,05 1,27 3,30 1,10 5,50
- - 4,20 1,11 2,27 1,43 1,53 2,05 1,20 3,23 1,07 4,90
- - - - 2,47 1,45 1,60 2,10 1,25 3,30 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,70. To o 15,9% więcej niż najniższy kurs 2,33 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,40 2,70
1,40 2,65
1,41 2,33
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na KRC Genk II strzeli

Tak Nie
1,13 5,00
1,13 4,80
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na KAA Gent II strzeli

Tak Nie
1,20 4,00
1,20 3,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,25 4,00 4,20 4,65 18,00 6,10
3,20 4,00 4,25 4,70 17,00 6,25
2,75 3,30 3,53 3,63 13,75 5,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo KRC Genk II i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
10,00 2,37 6,30 2,75 3,60 4,10 2,87 5,70
13,50 2,30 7,10 2,65 3,60 4,20 2,80 6,10
- - 5,10 2,30 2,80 3,58 2,25 5,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
15,00 4,00 5,40 6,80 5,40 6,80 3,85 17,00
17,00 4,00 5,75 7,75 5,75 7,75 3,80 27,00
- - 4,30 6,60 4,30 6,60 2,98 24,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo KAA Gent II i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 3,20 7,60 3,70 4,50 5,55 3,75 7,50
16,00 3,10 9,10 3,70 4,60 6,00 3,70 8,90
- - 6,40 3,08 3,50 5,10 2,87 7,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na KRC Genk II - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
3,60 7,40 15,00 1,37 1,12
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
4,40 6,00 9,25 5,00 7,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na KAA Gent II - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
1,62 1,24 1,07 5,50 12,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na KRC Genk II - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,38 2,10 - 3,65
1,37 2,10 - 3,60
1,32 1,95 1,09 3,17
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na KAA Gent II - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,65 2,80 1,23 -
1,62 2,75 1,24 -
2,60 1,59 4,50 1,21
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
13,75 9,00 10,50 5,60 10,00 14,00 6,90 8,00 8,25 16,50 28,00 11,25 16,00 15,00 18,00 27,00 38,00 75,00 25,00 43,00 33,00 48,00 65,00 80,00 175,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu KRC Genk II - KAA Gent II dostępnych jest 253 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 26,2% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 5,30 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 4,20 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych KRC Genk II - KAA Gent II ma STS, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.