Veikkausliiga (Finlandia) · play offy baraży o utrzymanie · 18.09.2026
1 : 1
Koniec
Do przerwy 1:0
Lofs 89'

Porównanie kursów Lahti - FF Jaro

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Lahti - FF Jaro dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, rzuty rożne oraz na handicap z 18 września 2026 (w ramach play offy baraży o utrzymanie Veikkausliiga (Finlandia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 262 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Lahti po kursie 1,60 w Betfan, remis po kursie 4,15 w LV BET oraz wygrana FF Jaro po kursie 5,20 w Fortuna.

Najwyższy kurs na wygraną FF Jaro wystawia Fortuna - 5,20, w porównaniu do najniższego 4,80 w eToto. Daje to 40 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 285 zł w bonusach.

1 X 2
1,58 3,80 4,90
1,59 4,00 5,20
1,60 4,00 5,10
1,57 3,80 4,80
1,60 4,15 5,00
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną FF Jaro

kurs 5,20 × 100 zł = 457,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 285 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,23 3,75
3,85 1,24
1,25 3,75
1,24 3,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,16 2,25 1,23
1,16 2,13 1,22
1,17 2,10 1,22
1,15 1,99 1,21
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,05 2,35 5,10
2,07 2,37 5,40
2,10 2,35 5,30
2,06 2,32 5,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,92 2,75 4,60
1,96 2,75 4,80
1,95 2,75 4,65
1,93 2,70 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,14 1,65 1,45
1,15 1,60 1,47
1,15 1,58 1,47
1,14 1,56 1,46
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,17 1,75 1,36
1,18 1,67 1,37
1,17 1,64 1,36
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
12,00 1,03 3,75 1,23 2,00 1,72 1,40 2,75 1,14 4,90 1,04 10,00
10,00 1,04 3,90 1,24 2,04 1,75 1,41 2,85 1,15 5,20 - -
- - 3,80 1,22 2,00 1,72 1,40 2,75 1,15 4,80 1,05 7,80
- - - - 1,96 1,70 1,42 2,55 - - - -
- - 3,75 1,22 1,98 1,75 1,38 2,80 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 1,95. To o 2,6% więcej niż najniższy kurs 1,90 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,80 1,92
1,79 1,92
1,77 1,95
1,75 1,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,20 4,90 9,25 2,60 12,00 8,25
3,15 5,00 9,20 2,55 13,00 9,40
3,20 5,00 9,00 2,65 13,50 9,40
3,05 4,70 8,60 2,55 12,00 8,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Lahti i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,25 1,80 3,90 2,25 2,30 3,75 1,85 6,40
7,20 1,79 3,85 2,25 2,28 3,75 1,84 6,40
7,60 1,83 4,00 2,30 2,35 3,85 - -
7,20 1,63 3,75 2,21 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 4,90 4,80 13,50 4,80 13,50 3,75 50,00
13,00 4,90 4,80 14,00 4,80 14,00 3,75 70,00
13,00 4,90 4,95 13,50 4,95 13,50 - -
13,00 4,80 4,60 13,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FF Jaro i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
15,00 6,60 10,50 8,40 6,10 19,00 5,40 30,00
15,00 6,60 10,00 8,40 6,20 19,00 5,40 30,00
15,00 6,40 10,50 8,20 6,20 18,00 - -
16,00 6,60 9,60 7,60 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Lahti - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
2,50 4,75 10,50 21,00 29,00 1,16 1,03 1,01
2,47 4,70 - - - 1,14 - -
2,60 5,20 11,50 - - 1,17 1,03 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
3,60 4,60 7,25 11,00 13,50 6,75 15,00 12,50
3,60 4,50 - - - 6,00 - -
3,80 4,85 7,70 - - 6,80 12,00 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FF Jaro - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
2,25 1,47 1,15 1,04 1,01 13,00 43,00 46,00
2,23 1,44 - - - 12,00 - -
2,30 1,47 1,15 - - 13,00 34,00 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Lahti - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5 +2.5
1,16 1,58 2,50 4,75
- 1,54 2,44 -
1,17 1,58 2,55 4,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FF Jaro - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 -2.5
2,25 4,90 1,47 1,16
2,21 - 1,45 -
2,25 4,50 1,45 1,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Lahti - handicap azjatycki pełny

+1 +2
1,91 -
1,98 3,95
1,95 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FF Jaro - handicap azjatycki pełny

-1 -2
1,73 -
1,73 1,20
1,70 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Betfan kursem 14,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 14,00, więc różnica między bukmacherami sięga 0%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
12,00 7,00 14,00 7,00 7,20 30,00 7,60 16,00 15,00 11,00 100,00 12,00 50,00 25,00 50,00 80,00 22,00 100,00 24,00 100,00 50,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
12,00 7,10 14,00 7,10 7,40 29,50 7,70 15,50 15,00 11,50 90,00 12,00 48,00 24,50 49,00 75,00 23,00 100,00 24,50 100,00 50,00 100,00 - - - 60,00 100,00 65,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 2,79 w Fortuna jest wyższy od najniższej oferty 2,70 o 3,3%.

-6.5 +6.5 -7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5
3,90 1,22 2,75 1,40 2,10 1,67 1,67 2,10 1,42 2,70 - -
4,05 1,20 2,79 1,38 2,08 1,66 1,66 2,08 1,40 2,71 1,24 3,65
3,75 1,23 2,75 1,38 2,10 1,67 1,68 2,05 1,42 2,65 1,25 3,55
- - 2,70 1,39 2,05 1,66 1,65 2,06 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Lahti - FF Jaro dostępnych jest 401 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 213,0% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 3,85 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,23 w STS.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Lahti - FF Jaro ma Fortuna, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.