Porównanie kursów Maccabi Tel Awiw - Maccabi Petach Tikva
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Maccabi Tel Awiw - Maccabi Petach Tikva dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), dokładny wynik, podwójną szansę, zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 6 listopada 2026 (w ramach 10. kolejki Ligat ha'Al). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 160 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Maccabi Tel Awiw po kursie 1,20 w eToto, remis po kursie 6,75 w eToto oraz wygrana Maccabi Petach Tikva po kursie 10,50 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Maccabi Petach Tikva wystawia LV BET - 10,50, w porównaniu do najniższego 9,50 w Betclic. Daje to 100 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
23,00 | 1,01 | 5,90 | 1,09 | 3,00 | 1,32 | 1,88 | 1,80 | 1,38 | 2,75 | 1,15 | 4,50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 5,50 | 1,07 | 2,95 | 1,28 | 1,84 | 1,74 | 1,36 | 2,60 | 1,14 | 4,05 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,00 | 1,01 | 6,00 | 1,09 | 3,05 | 1,32 | 1,86 | 1,80 | 1,38 | 2,75 | 1,15 | 4,50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 3,05 | 1,30 | 1,88 | 1,75 | 1,33 | 2,85 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą eToto wycenia na 1,93. To o 2,7% więcej niż najniższy kurs 1,88 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Maccabi Tel Awiw strzeli
Kurs na Maccabi Petach Tikva strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Maccabi Tel Awiw i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Maccabi Petach Tikva i liczbę goli
Kursy na Maccabi Tel Awiw - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Maccabi Petach Tikva - handicap
Kursy na Maccabi Tel Awiw - handicap azjatycki
Kursy na Maccabi Petach Tikva - handicap azjatycki
Kursy na Maccabi Tel Awiw - handicap azjatycki pełny
Kursy na Maccabi Petach Tikva - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia eToto kursem 32,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 28,00, więc różnica między bukmacherami sięga 14,3%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
30,00 | 8,25 | 28,00 | 10,75 | 5,90 | 65,00 | 7,00 | 23,00 | 17,00 | 6,10 | 250,00 | 7,25 | 85,00 | 17,00 | 60,00 | 65,00 | 8,25 | 1 000,00 | 9,75 | 400,00 | 23,00 | 275,00 | 85,00 | 300,00 | 400,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
25,00 | 9,50 | 32,00 | 12,00 | 6,75 | 80,00 | 8,25 | 28,00 | 20,00 | 7,00 | 100,00 | 8,50 | 100,00 | 20,00 | 70,00 | 75,00 | 9,50 | 100,00 | 12,00 | 100,00 | 28,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Maccabi Tel Awiw - Maccabi Petach Tikva dostępnych jest 314 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 26,7% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 7,60 w eToto przewyższa najniższą selekcję 6,00 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Maccabi Tel Awiw - Maccabi Petach Tikva ma eToto, który prowadzi w 22 rynkach zdarzeń.