Porównanie kursów Maribor - Mura
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Maribor - Mura dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), liczbę goli, obie drużyny strzelą (BTTS), 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 6 września 2026 (w ramach 8. kolejki Prva Liga (Słowenia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 75 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Maribor po kursie 1.45 w LV BET, remis po kursie 4.70 w STS oraz wygrana Mura po kursie 6.75 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Mura wystawia LV BET - 6.75, w porównaniu do najniższego 6.00 w Superbet. Daje to 75 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9.60 | 1.00 | 4.00 | 1.15 | 2.17 | 1.58 | 1.45 | 2.42 | 1.15 | 4.00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13.50 | 1.02 | 4.20 | 1.19 | 2.20 | 1.60 | 1.48 | 2.50 | 1.18 | 4.25 | 1.06 | 7.40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4.20 | 1.18 | 2.20 | 1.60 | 1.48 | 2.50 | 1.18 | 4.25 | 1.06 | 7.30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2.15 | 1.58 | 1.46 | 2.42 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2.20 | 1.60 | 1.50 | 2.45 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1.90. To o 2,2% więcej niż najniższy kurs 1.86 dostępny na tę samą opcję.
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Maribor i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Mura i liczbę goli
Kursy na Maribor - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Mura - handicap
Kursy na Maribor - handicap azjatycki
Kursy na Mura - handicap azjatycki
Kursy na Maribor - handicap azjatycki pełny
Kursy na Mura - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
13.50 | 6.80 | 16.50 | 7.70 | 6.20 | 38.00 | 7.20 | 17.50 | 16.00 | 8.40 | 100.00 | 9.80 | 60.00 | 22.00 | 55.00 | 75.00 | 15.00 | 100.00 | 17.50 | 100.00 | 40.00 | 100.00 | 34.00 | 100.00 | 40.00 | 100.00 | 95.00 | 100.00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
Dla meczu Maribor - Mura dostępnych jest 311 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 13,3% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 2.65 w STS przewyższa najniższą selekcję 2.34 w eToto.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Maribor - Mura ma Betfan, który prowadzi w 16 rynkach zdarzeń.