Forma w lidze
Bravo w tabeli
3. miejsce / 18 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Strata do 1. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
7:6 bramki
1,40 gola/mecz
8 pkt
5:5 bramki
0,83 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Bravo
Wartość drużyny: 3,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Słowenia | 27 | pomocnik | 11 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Słowenia | 27 | pomocnik | 11 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 978 minut | Słowenia | 27 | pomocnik | 11 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Bravo 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Bravo w tabeli Prva Liga (Słowenia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maribor
|
11 | 6 | 5 | 0 | 21:9 | 23 |
2
|
Koper
|
11 | 5 | 4 | 2 | 14:11 | 19 |
3
|
Bravo
|
11 | 5 | 3 | 3 | 12:11 | 18 |
4
|
Nafta
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 16 |
5
|
Olimpija Lublana
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:11 | 15 |
Wyniki Bravo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Nafta
1
Bravo
0
Prva Liga (Słowenia), 11. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Bravo
2
Olimpija Lublana
1
Prva Liga (Słowenia), 10. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Bravo
2
NK Celje
1
Prva Liga (Słowenia), 9. kolejka
|
Terminarz Bravo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Bravo
Radomlje
Prva Liga (Słowenia), 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
![]()
Velesovo Cerklje
Bravo
Puchar Słowenii
|
|
|
28 Paź 18:00
|
Brinje-Grosuplje
Bravo
Prva Liga (Słowenia), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Bravo
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Słowenia |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Słowenia |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Słowenia |
|
za darmo |
Bravo to klub piłkarski z Słowenii występujący w Prva Liga (Słowenia). Swoim domowym obiektem jest Športni Park Šiška, który może pomieścić 2 308 widzów. Zespół prowadzi Ales Arnol. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,8 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Słowenii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Bravo?
Klub piłkarski Bravo zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Słowenii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bravo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Bravo trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Bravo w tabeli Prva Liga (Słowenia)?
Bravo zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Prva Liga (Słowenia) z dorobkiem 18 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maribor wynosi 5 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Bravo?
W wyjściowym ustawieniu Bravo między słupkami staje M. Rozman, a linię obrony najczęściej tworzą J. Brunnhofer, L. Stravs oraz G. Jovan. W środku pola grają D. Omoregie, J. Ficko, M. Simonic oraz S. Nuhanović, a za skuteczność w ataku odpowiadają Okpo Williams Mazie, A. Jakupović oraz M. Tucic. Trener Ales Arnol ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Słowenia) i pucharach.
Kiedy Bravo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bravo to spotkanie z Radomlje, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Športni Park Šiška w ramach Prva Liga (Słowenia) (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bravo?
Ostatni mecz Bravo to porażka z Nafta 1:0 w Prva Liga (Słowenia), 11 października 2026. Bramkę zdobył Marosa. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Bravo w tym sezonie?
Bilans Bravo w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-3-3 przy 12 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Bravo w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Bravo w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Bravo

Bravo terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Prva Liga (Słowenia), 12. kolejka
|
Športni Park Šiška U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 17:00
|
![]() Puchar Słowenii
|
Wyjazd | – | |
|
28 Paź 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 13. kolejka
|
Stadion Brinje Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 14. kolejka
|
Športni Park Šiška U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 15. kolejka
|
Športni Park Šiška U siebie | Trudny | |
|
21 Lis 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 16. kolejka
|
Mestni Štadion Fazanerija Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Lis 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 17. kolejka
|
Športni Park Šiška U siebie | Umiarkowany | |
|
05 Gru 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 18. kolejka
|
Stadion Z'dežele Wyjazd | Trudny | |
|
30 Sty 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 19. kolejka
|
Stadion Stožice Wyjazd | Trudny | |
|
06 Lut 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 20. kolejka
|
Športni Park Šiška U siebie | Trudny |
Kiedy Bravo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bravo to spotkanie z Radomlje, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Športni Park Šiška w ramach Prva Liga (Słowenia) (12. kolejka).
Wyniki Bravo w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Bravo w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Bravo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Bravo wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 11. kolejka
|
1:0 | 3-4-2-1 | 8/14 | 1/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 10. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 2/8 | 8/11 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 9. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 2/8 | 2/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 8. kolejka
|
0:0 | 3-4-3 | 4/6 | 1/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 7. kolejka
|
2:0 | 3-4-3 | 4/10 | 4/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 6. kolejka
|
3:1 | 3-4-3 | 1/11 | 4/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 5. kolejka
|
0:0 | – | 6/12 | 3/6 | |
|
09 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 4. kolejka
|
1:1 | – | 4/5 | 2/4 | |
|
02 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 3. kolejka
|
1:2 | 3-4-3 | 4/12 | 1/4 | |
|
30 Lip Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
3:1 | 3-4-3 | 7/17 | 1/4 |
Bravo ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 5 z 7 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Bravo zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bravo?
Ostatni mecz Bravo to porażka z Nafta 1:0 w Prva Liga (Słowenia), 11 października 2026. Bramkę zdobył Marosa. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Bravo – tabela Prva Liga (Słowenia)
Jakie miejsce w tabeli Prva Liga (Słowenia) zajmuje Bravo w sezonie 2026/2027.
Miejsce Bravo w tabeli Prva Liga (Słowenia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maribor
|
11 | 6 | 5 | 0 | 21:9 | 12 | 23 | |
2
|
Koper
|
11 | 5 | 4 | 2 | 14:11 | 3 | 19 | |
3
|
Bravo
|
11 | 5 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 18 | |
4
|
Nafta
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
5
|
Olimpija Lublana
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:11 | 2 | 15 | |
6
|
NK Celje
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 15 | |
7
|
Aluminij
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 13 | |
8
|
Brinje-Grosuplje
|
11 | 3 | 2 | 6 | 15:20 | -5 | 11 | |
9
|
Mura
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:24 | -11 | 10 | |
10
|
Radomlje
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:21 | -9 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maribor
|
11 | 6 | 5 | 0 | 21:9 | 12 | 23 | |
2
|
Koper
|
11 | 5 | 4 | 2 | 14:11 | 3 | 19 | |
3
|
Bravo
|
11 | 5 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 18 | |
4
|
Nafta
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
5
|
Olimpija Lublana
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:11 | 2 | 15 | |
6
|
NK Celje
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 15 | |
7
|
Aluminij
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 13 | |
8
|
Brinje-Grosuplje
|
11 | 3 | 2 | 6 | 15:20 | -5 | 11 | |
9
|
Mura
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:24 | -11 | 10 | |
10
|
Radomlje
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:21 | -9 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maribor
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 11 | |
| 2 |
Olimpija Lublana
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 11 | |
| 3 |
Bravo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 10 | |
| 4 |
Nafta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12:11 | 1 | 9 | |
| 5 |
NK Celje
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Brinje-Grosuplje
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 7 |
Aluminij
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 8 |
Koper
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Mura
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 4 | |
| 10 |
Radomlje
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Koper
|
7 | 4 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 14 | |
| 2 |
Maribor
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 3 |
Bravo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
| 4 |
Nafta
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 5 |
NK Celje
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 6 |
Aluminij
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 7 | |
| 7 |
Mura
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:14 | -4 | 6 | |
| 8 |
Olimpija Lublana
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 9 |
Brinje-Grosuplje
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 10 |
Radomlje
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 4 |
Które miejsce zajmuje Bravo w tabeli Prva Liga (Słowenia)?
Bravo zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Prva Liga (Słowenia) z dorobkiem 18 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maribor wynosi 5 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Bravo w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Bravo na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Bravo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,5
- Strzały celne / mecz 4,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 36%
Strzelcy Bravo
-
Sandi Nuhanovic 3
-
Marwann Nzuzi 1

-
Divine Omoregie 1

-
Rok Kopatin 1

-
Jakoslav Stankovic 1
-
Jon Ficko 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Bravo i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Bravo to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bravo - Radomlje Po przerwie pada 58% bramek Bravo.Przebieg meczu Bravo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 1-1-2 |
Gdy Bravo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Bravo
75% bramek Bravo pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Bravo zdobywa w sezonie średnio 1,64 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Bravo
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Bravo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bravo wygra mecz Bravo - Radomlje Bravo przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Bravo
- Powyżej 0,5 82%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 45%
- Powyżej 3,5 9%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 45% meczów Bravo padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bravo - Radomlje Powyżej 2,5 bramki padło w 45% meczów Bravo.Bravo – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Bravo, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Bravo zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Bravo wygra mecz Bravo - Radomlje Bravo zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Bravo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Bravo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 11 meczów.
Bravo wygra drugą połowę meczu Bravo - Radomlje Drugą połowę Bravo wygrywał w 5 z 11 meczów.Bravo – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 6,4
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 9,7
Bravo oddaje 10,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bravo - Radomlje Bravo oddaje 10,5 strzałów na mecz.Bravo – posiadanie piłki
- U siebie 46,6%
- Na wyjeździe 43,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 11
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 11 meczów. Średnio Bravo utrzymuje przy piłce 44,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Bravo wygra mecz Bravo - Radomlje Bravo utrzymuje średnio 44,6% posiadania piłki.Bravo – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 3 z 6
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 18%
Czyste konto Bravo to 36% meczów sezonu (4 z 11), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Bravo - Radomlje Czyste konto Bravo zachowuje w 36% meczów.Bravo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 64%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 4,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Bravo wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 64% spotkań.
Bravo – kartki
- Żółte kartki 27
- Pow. 3,5 kartki w meczu 55%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
Bravo ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Bravo – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Bravo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (4–7) | 6 | 3-1-2 | 1,67 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Bravo zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Bravo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,20 2,00 | 2,20 1,67 | 0,80 0,83 |
|
2.
|
1,25 2,00 | 1,25 1,29 | 1,25 0,86 |
|
3.
|
2,00 1,33 | 1,40 0,83 | 1,20 0,83 |
|
4.
|
1,50 1,40 | 2,00 1,20 | 1,83 1,00 |
|
5.
|
1,83 0,80 | 1,50 0,80 | 1,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Bravo
Skrajne wyniki i osiągnięcia Bravo w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Olimpija Lublana - Bravo 0:2 Prva Liga (Słowenia), 18.07.2026
- Najwyższa porażka Bravo - Nafta 0:3 Prva Liga (Słowenia), 26.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Maribor - Bravo 3:1, Prva Liga (Słowenia), 23.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 13. minuta Omoregie, Maribor - Bravo 3:1, Prva Liga (Słowenia), 23.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Olimpija Lublana - Bravo 0:2, Prva Liga (Słowenia), 18.07.2026
Jakie statystyki ma Bravo w tym sezonie?
Bilans Bravo w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-3-3 przy 12 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Bravo – zawodnicy
Jak wygląda kadra Bravo w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Bravo 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Bravo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
21 | Włochy | 300 tys. € | – | 10 | 91% | 1 | 0 | 802' | 2 | 1 | |||||||
| 9 |
|
20 | Słowenia | 400 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 781' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Słowenia | 500 tys. € | – | 5 | 45% | 1 | 1 | 277' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
30 | Słowenia | – | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 70' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
21 | Słowenia | 300 tys. € | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 51' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
22 | Słowenia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
27 | Słowenia | 400 tys. € | – | 11 | 100% | 3 | 1 | 978' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Słowenia | 100 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 47' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Słowenia | 100 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 910' | 2 | 0 | |||||||
| 99 |
|
21 | Słowenia | 350 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 1 | 804' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
26 | Hiszpania | 200 tys. € | 152 tys. € | 6 | 55% | 0 | 0 | 135' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
24 | Niemcy | 400 tys. € | 174 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
20 | Austria | 400 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 941' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
22 | Słowenia | 200 tys. € | – | 5 | 45% | 1 | 0 | 113' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
25 | Słowenia | 400 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 1 | 927' | 0 | 0 | |||||||
| 95 |
|
24 | Słowenia | 150 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 50' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
19 | Słowenia | 100 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
39 | Słowenia | 50 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 900' | 2 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Bravo
4,9 mln €
śr. 255 tys. € / zawodnika
Ile Bravo wydaje na pensje
326 tys. € rocznie
śr. 17 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Słowenia (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Bravo w sezonie 2026/2027
Bravo wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Bravo
Jak wygląda skład Bravo?
W wyjściowym ustawieniu Bravo między słupkami staje M. Rozman, a linię obrony najczęściej tworzą J. Brunnhofer, L. Stravs oraz G. Jovan. W środku pola grają D. Omoregie, J. Ficko, M. Simonic oraz S. Nuhanović, a za skuteczność w ataku odpowiadają Okpo Williams Mazie, A. Jakupović oraz M. Tucic. Trener Ales Arnol ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Słowenia) i pucharach.
Bravo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Bravo w sezonie 2026/2027.
Bravo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Słowenia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Słowenia | 30 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Słowenia | 19 |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Słowenia | 21 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Słowenia | 19 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Macedonia | 19 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 21 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Słowenia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Lip 2026 |
|
Słowenia | 39 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Bravo
Bravo bilans transferowy
- +1,7 mln € 2026
- +120 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +150 tys. € 2023
- +70 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Bravo
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bravo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Bravo trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Bravo – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Bravo? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Bravo?
Klub piłkarski Bravo zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Słowenii.