Forma w lidze
Aluminij w tabeli
7. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do 1. miejsca: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
5:6 bramki
0,83 gola/mecz
7 pkt
11:6 bramki
2,20 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Aluminij
Wartość drużyny: 2,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Nigeria | 30 | napastnik | 11 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Gambia | 24 | napastnik | 11 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 990 minut | Słowenia | 29 | bramkarz | 11 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Aluminij 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Aluminij w tabeli Prva Liga (Słowenia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maribor
|
11 | 6 | 5 | 0 | 21:9 | 23 |
2
|
Koper
|
11 | 5 | 4 | 2 | 14:11 | 19 |
| ··· | |||||||
6
|
NK Celje
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:11 | 15 |
7
|
Aluminij
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:12 | 13 |
8
|
Brinje-Grosuplje
|
11 | 3 | 2 | 6 | 15:20 | 11 |
Wyniki Aluminij
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
NK Celje
1
Aluminij
0
Prva Liga (Słowenia), 11. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Maribor
2
Aluminij
2
Prva Liga (Słowenia), 10. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Mura
1
Aluminij
6
Prva Liga (Słowenia), 9. kolejka
|
Terminarz Aluminij
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 17:30
|
Aluminij
Olimpija Lublana
Prva Liga (Słowenia), 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Brežice
Aluminij
Puchar Słowenii
|
|
|
28 Paź 18:00
|
Nafta
Aluminij
Prva Liga (Słowenia), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Aluminij
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Niemcy |
|
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Ghana |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Chorwacja |
|
250 tys. € | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Słowenia |
|
za darmo |
Aluminij to klub piłkarski z Słowenii występujący w Prva Liga (Słowenia). Swoim domowym obiektem jest Športni Park Aluminij, który może pomieścić 2 600 widzów. Zespół prowadzi Jure Arsic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Europy,w Puchar Słowenii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Aluminij?
Klub piłkarski Aluminij zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Słowenii oraz Puchar Słowenii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Aluminij w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Aluminij trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 250 tys. €, a klub opuściło 10 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Ante Bekavac z Krywbasu Krzywego Rogu za 250 tys. €.
Które miejsce zajmuje Aluminij w tabeli Prva Liga (Słowenia)?
Aluminij zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Prva Liga (Słowenia) z dorobkiem 13 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maribor wynosi 10 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Aluminij?
W wyjściowym ustawieniu Aluminij między słupkami staje F. Raduha, a linię obrony najczęściej tworzą H. Sorensen, M. Boben oraz V. Tezak. W środku pola grają S. Rogina, B. Osuji, T. Jagić, P. Petrisko oraz M. Vrbanec, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Susso, R. Ramsak. Trener Jure Arsic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Słowenia) i pucharach.
Kiedy Aluminij gra następny mecz?
Najbliższy mecz Aluminij to spotkanie z Olimpija Lublana, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Športni Park Aluminij w ramach Prva Liga (Słowenia) (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Aluminij?
Ostatni mecz Aluminij to porażka z NK Celje 1:0 w Prva Liga (Słowenia), 10 października 2026. Bramkę zdobył Avdyli. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Aluminij w tym sezonie?
Bilans Aluminij w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-4-4 przy 16 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Aluminij w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Aluminij w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Aluminij
Aluminij terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 17:30
|
Prva Liga (Słowenia), 12. kolejka
|
Športni Park Aluminij U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 17:00
|
Puchar Słowenii
|
Stadion Brežice Wyjazd | – | |
|
28 Paź 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 13. kolejka
|
Športni park Lendava Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 14. kolejka
|
Športni Park Aluminij U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 15. kolejka
|
Stadion Brinje Wyjazd | Umiarkowany | |
|
21 Lis 18:00
|
Prva Liga (Słowenia)
|
ŠRC Bonifika Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lis 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 17. kolejka
|
Športni Park Šiška Wyjazd | Trudny | |
|
05 Gru 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 18. kolejka
|
Športni Park Aluminij U siebie | Umiarkowany | |
|
30 Sty 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 19. kolejka
|
Športni Park Aluminij U siebie | Trudny | |
|
06 Lut 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 20. kolejka
|
Športni Park Aluminij U siebie | Trudny |
Kiedy Aluminij gra następny mecz?
Najbliższy mecz Aluminij to spotkanie z Olimpija Lublana, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Športni Park Aluminij w ramach Prva Liga (Słowenia) (12. kolejka).
Wyniki Aluminij w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Aluminij w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Aluminij w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Aluminij wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 11. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/7 | 3/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 10. kolejka
|
2:2 | 3-5-2 | 9/18 | 2/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 9. kolejka
|
1:6 | 3-5-2 | 4/9 | 2/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 8. kolejka
|
0:0 | 3-4-2-1 | 2/6 | 2/3 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 2. kolejka
|
0:2 | – | 4/18 | 4/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 16. kolejka
|
0:1 | – | 8/13 | 0/3 | |
|
21 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 6. kolejka
|
4:2 | 3-4-2-1 | 4/7 | 3/3 | |
|
16 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 5. kolejka
|
1:3 | 3-4-3 | 3/9 | 2/8 | |
|
09 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 4. kolejka
|
1:1 | – | 3/6 | 3/3 | |
|
02 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 3. kolejka
|
1:0 | 3-5-2 | 1/7 | 2/3 |
Aluminij ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 4 z 8 meczów, ze średnią 1,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Aluminij zdobywa 1,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Aluminij?
Ostatni mecz Aluminij to porażka z NK Celje 1:0 w Prva Liga (Słowenia), 10 października 2026. Bramkę zdobył Avdyli. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Aluminij – tabela Prva Liga (Słowenia)
Jakie miejsce w tabeli Prva Liga (Słowenia) zajmuje Aluminij w sezonie 2026/2027.
Miejsce Aluminij w tabeli Prva Liga (Słowenia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maribor
|
11 | 6 | 5 | 0 | 21:9 | 12 | 23 | |
2
|
Koper
|
11 | 5 | 4 | 2 | 14:11 | 3 | 19 | |
3
|
Bravo
|
11 | 5 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 18 | |
4
|
Nafta
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
5
|
Olimpija Lublana
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:11 | 2 | 15 | |
6
|
NK Celje
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 15 | |
7
|
Aluminij
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 13 | |
8
|
Brinje-Grosuplje
|
11 | 3 | 2 | 6 | 15:20 | -5 | 11 | |
9
|
Mura
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:24 | -11 | 10 | |
10
|
Radomlje
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:21 | -9 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maribor
|
11 | 6 | 5 | 0 | 21:9 | 12 | 23 | |
2
|
Koper
|
11 | 5 | 4 | 2 | 14:11 | 3 | 19 | |
3
|
Bravo
|
11 | 5 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 18 | |
4
|
Nafta
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
5
|
Olimpija Lublana
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:11 | 2 | 15 | |
6
|
NK Celje
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 15 | |
7
|
Aluminij
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 13 | |
8
|
Brinje-Grosuplje
|
11 | 3 | 2 | 6 | 15:20 | -5 | 11 | |
9
|
Mura
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:24 | -11 | 10 | |
10
|
Radomlje
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:21 | -9 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maribor
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 11 | |
| 2 |
Olimpija Lublana
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 11 | |
| 3 |
Bravo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 10 | |
| 4 |
Nafta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12:11 | 1 | 9 | |
| 5 |
NK Celje
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Brinje-Grosuplje
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 7 |
Aluminij
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 8 |
Koper
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Mura
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 4 | |
| 10 |
Radomlje
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Koper
|
7 | 4 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 14 | |
| 2 |
Maribor
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 3 |
Bravo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
| 4 |
Nafta
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 5 |
NK Celje
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 6 |
Aluminij
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 7 | |
| 7 |
Mura
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:14 | -4 | 6 | |
| 8 |
Olimpija Lublana
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 9 |
Brinje-Grosuplje
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 10 |
Radomlje
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 4 |
Które miejsce zajmuje Aluminij w tabeli Prva Liga (Słowenia)?
Aluminij zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Prva Liga (Słowenia) z dorobkiem 13 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maribor wynosi 10 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Aluminij w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Aluminij na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Aluminij na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 3,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,09
- Czyste konta 18%
Strzelcy Aluminij
-
Bede Amarachi Osuji 4
-
Petar Petrisko 4

-
Vito Tezak 2
-
Adriano Bloudek 1

-
Dino Simunic 1

-
Robert Ramsak 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Aluminij i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Aluminij to 0–15 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Aluminij - Olimpija Lublana Po przerwie pada 50% bramek Aluminij.Przebieg meczu Aluminij i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 0-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-1-1 |
Gdy Aluminij otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Aluminij
94% bramek Aluminij pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Aluminij zdobywa w sezonie średnio 1,18 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Aluminij
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Aluminij, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Aluminij wygra mecz Aluminij - Olimpija Lublana Aluminij przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Aluminij
- Powyżej 0,5 82%
- Powyżej 1,5 55%
- Powyżej 2,5 36%
- Powyżej 3,5 36%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 18%
W 36% meczów Aluminij padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Aluminij - Olimpija Lublana Powyżej 2,5 bramki padło w 36% meczów Aluminij.Aluminij – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Aluminij, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Aluminij zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Aluminij wygra mecz Aluminij - Olimpija Lublana Aluminij zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Aluminij ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Aluminij, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
Aluminij wygra drugą połowę meczu Aluminij - Olimpija Lublana Drugą połowę Aluminij wygrywał w 3 z 11 meczów.Aluminij – strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,7
Aluminij oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Aluminij - Olimpija Lublana Aluminij oddaje 8,3 strzałów na mecz.Aluminij – posiadanie piłki
- U siebie 43,7%
- Na wyjeździe 41,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 11
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 11 meczów. Średnio Aluminij utrzymuje przy piłce 42,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Aluminij wygra mecz Aluminij - Olimpija Lublana Aluminij utrzymuje średnio 42,8% posiadania piłki.Aluminij – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,09
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 27%
Czyste konto Aluminij to 18% meczów sezonu (2 z 11), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Aluminij - Olimpija Lublana Czyste konto Aluminij zachowuje w 18% meczów.Aluminij – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 45%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Aluminij wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 45% spotkań.
Aluminij – kartki
- Żółte kartki 25
- Pow. 3,5 kartki w meczu 45%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 36%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 9%
Aluminij ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Aluminij – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Aluminij według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 4 | 0-3-1 | 0,75 | 0,50 | 0,75 |
| Środka tabeli (4–7) | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,25 | 1,25 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 4,33 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Aluminij zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z środka tabeli (4–7).
Aluminij na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,83 0,80 | 1,50 0,80 | 1,00 1,00 |
|
6.
|
1,60 1,40 | 1,00 1,40 | 0,80 1,40 |
|
7.
|
1,00 1,40 | 0,83 2,20 | 1,00 1,20 |
|
8.
|
1,17 0,80 | 1,67 1,00 | 1,50 2,20 |
|
9.
|
0,80 1,00 | 0,60 1,67 | 2,00 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Aluminij
Skrajne wyniki i osiągnięcia Aluminij w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Mura - Aluminij 1:6 Prva Liga (Słowenia), 13.09.2026
- Najwyższa porażka Aluminij - NK Celje 0:2 Prva Liga (Słowenia), 2.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Mura - Aluminij 1:6, Prva Liga (Słowenia), 13.09.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Ramsak, Mura - Aluminij 1:6, Prva Liga (Słowenia), 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Bajraj, Aluminij - Brinje-Grosuplje 4:2, Prva Liga (Słowenia), 21.08.2026
Jakie statystyki ma Aluminij w tym sezonie?
Bilans Aluminij w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-4-4 przy 16 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Aluminij – zawodnicy
Jak wygląda kadra Aluminij w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Aluminij 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Aluminij
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
22 | Słowenia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Nigeria | 200 tys. € | – | 11 | 100% | 4 | 0 | 703' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Węgry | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
19 | Niemcy | 250 tys. € | – | 7 | 64% | 1 | 0 | 107' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
35 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
26 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
26 | Słowenia | 200 tys. € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 212' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
19 | Słowenia | – | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
24 | Chorwacja | 300 tys. € | – | 11 | 100% | 4 | 1 | 619' | 1 | 0 | |||||||
| 45 |
|
24 | Gambia | 300 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 1 | 772' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
21 | Niemcy | 400 tys. € | – | 3 | 27% | 1 | 0 | 54' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
29 | Słowenia | 150 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 559' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Chorwacja | 150 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 985' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
25 | Słowenia | 50 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 164' | 0 | 0 | |||||||
| 83 |
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
18 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
32 | Słowenia | 200 tys. € | 283 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 810' | 2 | 1 | |||||||
| 6 |
![]() |
23 | Chorwacja | 250 tys. € | – | 8 | 73% | 1 | 1 | 498' | 3 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
24 | Chorwacja | 500 tys. € | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 69' | 1 | 1 | |||||||
| 16 |
![]() |
21 | Słowenia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
21 | Chorwacja | 300 tys. € | – | 11 | 100% | 2 | 1 | 932' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
23 | Słowenia | 100 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 237' | 2 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
21 | Niemcy | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
|
25 | Wyspy Owcze | 200 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 547' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
20 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
29 | Słowenia | 50 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 990' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
21 | Słowenia | 50 tys. € | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Aluminij
4,1 mln €
śr. 152 tys. € / zawodnika
Ile Aluminij wydaje na pensje
283 tys. € rocznie
śr. 10 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Słowenia (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Aluminij w sezonie 2026/2027
Aluminij wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Aluminij
Jak wygląda skład Aluminij?
W wyjściowym ustawieniu Aluminij między słupkami staje F. Raduha, a linię obrony najczęściej tworzą H. Sorensen, M. Boben oraz V. Tezak. W środku pola grają S. Rogina, B. Osuji, T. Jagić, P. Petrisko oraz M. Vrbanec, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Susso, R. Ramsak. Trener Jure Arsic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Słowenia) i pucharach.
Aluminij – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Aluminij w sezonie 2026/2027.
Aluminij transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Niemcy | 21 |
|
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Ghana | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Chorwacja | 24 |
|
250 tys. € | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Słowenia | 23 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Grecja | 28 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Słowenia | 20 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Niemcy | 19 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Słowenia | 24 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Słowenia | 21 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Aluminij
Aluminij bilans transferowy
- -250 tys. € 2026
Rekordy transferowe w historii Aluminij
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Aluminij w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Aluminij trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 250 tys. €, a klub opuściło 10 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Ante Bekavac z Krywbasu Krzywego Rogu za 250 tys. €.
Aluminij – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Aluminij? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Aluminij?
Klub piłkarski Aluminij zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Słowenii oraz Puchar Słowenii.