Forma w lidze
Olimpija Lublana w tabeli
5. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 1. miejsca: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
9:6 bramki
1,50 gola/mecz
4 pkt
4:5 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Olimpija Lublana
Wartość drużyny: 9,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Macedonia | 27 | napastnik | 11 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Albania | 25 | napastnik | 10 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 990 minut | Słowenia | 26 | bramkarz | 11 | 1 mln € |
Przewidywany skład Olimpija Lublana 4-1-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Olimpija Lublana w tabeli Prva Liga (Słowenia)
Wyniki Olimpija Lublana
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Olimpija Lublana
3
Mura
3
Prva Liga (Słowenia), 11. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Bravo
2
Olimpija Lublana
1
Prva Liga (Słowenia), 10. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Koper
1
Olimpija Lublana
3
Prva Liga (Słowenia), 9. kolejka
|
Terminarz Olimpija Lublana
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 17:30
|
Aluminij
Olimpija Lublana
Prva Liga (Słowenia), 12. kolejka
|
|
|
28 Paź 18:00
|
Olimpija Lublana
NK Celje
Prva Liga (Słowenia), 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 18:00
|
Maribor
Olimpija Lublana
Prva Liga (Słowenia), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Olimpija Lublana
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Togo | – | za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Albania |
|
za darmo |
Olimpija Lublana to klub piłkarski z Słowenii występujący w Prva Liga (Słowenia). Swoim domowym obiektem jest Stadion Stožice, który może pomieścić 16 432 widzów. Zespół prowadzi Jugoslav Trenchovski. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 9,4 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Słowenii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Olimpija Lublana w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Olimpija Lublana trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 1,3 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Admir Bristric do Leicester City za 1,2 mln €.
Które miejsce zajmuje Olimpija Lublana w tabeli Prva Liga (Słowenia)?
Olimpija Lublana zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Prva Liga (Słowenia) z dorobkiem 15 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maribor wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Olimpija Lublana?
W wyjściowym ustawieniu Olimpija Lublana między słupkami staje D. Pintol, a linię obrony najczęściej tworzą K. Bendra, Diga, J. Gorenc oraz J. Urbancic. W środku pola grają D. Mitrovski, A. Doffo, L. Perea oraz D. Kojić, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Cuni, A. Marin. Trener Jugoslav Trenchovski ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Słowenia) i pucharach.
Kiedy Olimpija Lublana gra następny mecz?
Najbliższy mecz Olimpija Lublana to spotkanie z Aluminij, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Športni Park Aluminij w ramach Prva Liga (Słowenia) (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Olimpija Lublana?
Ostatni mecz Olimpija Lublana to remis z Mura 3:3 w Prva Liga (Słowenia), 10 października 2026. Bramki zdobyli Tuci, Tuci, Kasalo, Marin, Oroian oraz Matić. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Olimpija Lublana w tym sezonie?
Bilans Olimpija Lublana w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-3-4 przy 13 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Olimpija Lublana w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Olimpija Lublana w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Olimpija Lublana
Olimpija Lublana terminarz
Kiedy Olimpija Lublana gra następny mecz?
Najbliższy mecz Olimpija Lublana to spotkanie z Aluminij, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Športni Park Aluminij w ramach Prva Liga (Słowenia) (12. kolejka).
Wyniki Olimpija Lublana w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Olimpija Lublana w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Olimpija Lublana w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Olimpija Lublana wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 11. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 7/14 | 1/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 10. kolejka
|
2:1 | 4-1-3-2 | 6/8 | 3/11 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 9. kolejka
|
1:3 | 4-1-3-2 | 3/7 | 4/8 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 8. kolejka
|
3:0 | 4-1-4-1 | 4/8 | 1/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 7. kolejka
|
0:0 | 4-1-4-1 | 5/13 | 4/6 | |
|
26 Sie Koniec
|
![]() Puchar Słowenii
|
1:0 | – | – | – | |
|
21 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 6. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 6/11 | 2/5 | |
|
15 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 5. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 4/7 | 5/7 | |
|
08 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 4. kolejka
|
1:0 | – | 2/4 | 1/2 | |
|
02 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 3. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 6/7 | 1/3 |
Olimpija Lublana ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-3-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-3-2 – w 2 z 9 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Olimpija Lublana zdobywa 1,71 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Olimpija Lublana?
Ostatni mecz Olimpija Lublana to remis z Mura 3:3 w Prva Liga (Słowenia), 10 października 2026. Bramki zdobyli Tuci, Tuci, Kasalo, Marin, Oroian oraz Matić. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Olimpija Lublana – tabela Prva Liga (Słowenia)
Jakie miejsce w tabeli Prva Liga (Słowenia) zajmuje Olimpija Lublana w sezonie 2026/2027.
Miejsce Olimpija Lublana w tabeli Prva Liga (Słowenia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maribor
|
11 | 6 | 5 | 0 | 21:9 | 12 | 23 | |
2
|
Koper
|
11 | 5 | 4 | 2 | 14:11 | 3 | 19 | |
3
|
Bravo
|
11 | 5 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 18 | |
4
|
Nafta
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
5
|
Olimpija Lublana
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:11 | 2 | 15 | |
6
|
NK Celje
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 15 | |
7
|
Aluminij
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 13 | |
8
|
Brinje-Grosuplje
|
11 | 3 | 2 | 6 | 15:20 | -5 | 11 | |
9
|
Mura
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:24 | -11 | 10 | |
10
|
Radomlje
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:21 | -9 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maribor
|
11 | 6 | 5 | 0 | 21:9 | 12 | 23 | |
2
|
Koper
|
11 | 5 | 4 | 2 | 14:11 | 3 | 19 | |
3
|
Bravo
|
11 | 5 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 18 | |
4
|
Nafta
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
5
|
Olimpija Lublana
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:11 | 2 | 15 | |
6
|
NK Celje
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 15 | |
7
|
Aluminij
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 13 | |
8
|
Brinje-Grosuplje
|
11 | 3 | 2 | 6 | 15:20 | -5 | 11 | |
9
|
Mura
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:24 | -11 | 10 | |
10
|
Radomlje
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:21 | -9 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maribor
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 11 | |
| 2 |
Olimpija Lublana
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 11 | |
| 3 |
Bravo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 10 | |
| 4 |
Nafta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12:11 | 1 | 9 | |
| 5 |
NK Celje
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Brinje-Grosuplje
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 7 |
Aluminij
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 8 |
Koper
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Mura
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 4 | |
| 10 |
Radomlje
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Koper
|
7 | 4 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 14 | |
| 2 |
Maribor
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 3 |
Bravo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
| 4 |
Nafta
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 5 |
NK Celje
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 6 |
Aluminij
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 7 | |
| 7 |
Mura
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:14 | -4 | 6 | |
| 8 |
Olimpija Lublana
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 9 |
Brinje-Grosuplje
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 10 |
Radomlje
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 4 |
Które miejsce zajmuje Olimpija Lublana w tabeli Prva Liga (Słowenia)?
Olimpija Lublana zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Prva Liga (Słowenia) z dorobkiem 15 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maribor wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Olimpija Lublana w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Olimpija Lublana na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Olimpija Lublana na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,6
- Strzały celne / mecz 4,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 36%
Strzelcy Olimpija Lublana
Rozkład bramek w czasie
Bramki Olimpija Lublana i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Olimpija Lublana to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Aluminij - Olimpija Lublana Po przerwie pada 69% bramek Olimpija Lublana.Przebieg meczu Olimpija Lublana i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 3-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Olimpija Lublana otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Olimpija Lublana
100% bramek Olimpija Lublana pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Olimpija Lublana zdobywa w sezonie średnio 1,36 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Olimpija Lublana
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Olimpija Lublana, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Olimpija Lublana wygra mecz Aluminij - Olimpija Lublana Olimpija Lublana nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Olimpija Lublana
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 55%
- Powyżej 2,5 36%
- Powyżej 3,5 18%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 9%
W 36% meczów Olimpija Lublana padają co najmniej trzy bramki, a w 36% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Aluminij - Olimpija Lublana Powyżej 2,5 bramki padło w 36% meczów Olimpija Lublana.Olimpija Lublana – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Olimpija Lublana, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Olimpija Lublana zdobywa 1,83 punktu na mecz wobec 0,80 na wyjeździe.
Olimpija Lublana wygra mecz Aluminij - Olimpija Lublana Olimpija Lublana zdobywa u siebie 61% możliwych punktów, na wyjeździe 27%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Olimpija Lublana ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 69% goli Olimpija Lublana, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 11 meczów.
Olimpija Lublana wygra drugą połowę meczu Aluminij - Olimpija Lublana Drugą połowę Olimpija Lublana wygrywał w 4 z 11 meczów.Olimpija Lublana – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 7,1
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 9,8
Olimpija Lublana oddaje 11,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Aluminij - Olimpija Lublana Olimpija Lublana oddaje 11,6 strzałów na mecz.Olimpija Lublana – posiadanie piłki
- U siebie 55,7%
- Na wyjeździe 51,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 11
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 11 meczów. Średnio Olimpija Lublana utrzymuje przy piłce 53,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Olimpija Lublana wygra mecz Aluminij - Olimpija Lublana Olimpija Lublana utrzymuje średnio 53,8% posiadania piłki.Olimpija Lublana – czyste konta
- U siebie 3 z 6
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 73%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 27%
Czyste konto Olimpija Lublana to 36% meczów sezonu (4 z 11), z czego 3 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Aluminij - Olimpija Lublana Czyste konto Olimpija Lublana zachowuje w 36% meczów.Olimpija Lublana – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 36%
- Pow. 10,5 w meczu 36%
- Rożne u siebie / mecz 6,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Olimpija Lublana wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 3,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 36% spotkań.
Olimpija Lublana – kartki
- Żółte kartki 27
- Pow. 3,5 kartki w meczu 73%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 73%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 0%
Olimpija Lublana ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Olimpija Lublana – 3,0.
Olimpija Lublana według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,25 | 1,50 |
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 0,67 | 0,33 |
| Dołu tabeli (8–10) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 1,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Olimpija Lublana zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Olimpija Lublana na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,00 1,33 | 1,40 0,83 | 1,20 0,83 |
|
4.
|
1,50 1,40 | 2,00 1,20 | 1,83 1,00 |
|
5.
|
1,83 0,80 | 1,50 0,80 | 1,00 1,00 |
|
6.
|
1,60 1,40 | 1,00 1,40 | 0,80 1,40 |
|
7.
|
1,00 1,40 | 0,83 2,20 | 1,00 1,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Olimpija Lublana
Skrajne wyniki i osiągnięcia Olimpija Lublana w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Olimpija Lublana - Brinje-Grosuplje 3:0 Prva Liga (Słowenia), 5.09.2026
- Najwyższa porażka Olimpija Lublana - Bravo 0:2 Prva Liga (Słowenia), 18.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Olimpija Lublana - Mura 3:3, Prva Liga (Słowenia), 10.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 27. minuta Mitrovski, Olimpija Lublana - Brinje-Grosuplje 3:0, Prva Liga (Słowenia), 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Urbancic, Olimpija Lublana - Aluminij 1:0, Prva Liga (Słowenia), 2.08.2026
Jakie statystyki ma Olimpija Lublana w tym sezonie?
Bilans Olimpija Lublana w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-3-4 przy 13 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Olimpija Lublana – zawodnicy
Jak wygląda kadra Olimpija Lublana w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Olimpija Lublana 4-1-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Olimpija Lublana
-
Nemanja Motika Pomocnik Uraz kolana pauzuje od 185 dniopuszczone: 8 meczów
-
Veljko Jelenkovic Obrońca Uraz kolana pauzuje od 205 dniopuszczone: 10 meczów
Kadra Olimpija Lublana
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Kanada | 250 tys. € | – | 4 | 36% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Portugalia | 400 tys. € | 280 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 382' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Macedonia | 1,2 mln € | – | 11 | 100% | 3 | 1 | 785' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Albania | 800 tys. € | 460 tys. € | 10 | 91% | 2 | 3 | 879' | 3 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Słowenia | 300 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 104' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Albania | 600 tys. € | 380 tys. € | 6 | 55% | 3 | 0 | 318' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
25 | Estonia | 350 tys. € | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 79 |
|
25 | Sierra Leone | 400 tys. € | 460 tys. € | 6 | 55% | 0 | 0 | 43' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
25 | Chorwacja | 500 tys. € | 580 tys. € | 10 | 91% | 2 | 2 | 547' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
21 | Słowenia | 800 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 919' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | Słowenia | 300 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 759' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
23 | Serbia | 400 tys. € | 303 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
31 | Argentyna | 400 tys. € | 206 tys. € | 9 | 82% | 0 | 1 | 791' | 4 | 0 | |||||||
| 90 |
|
26 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 120' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
25 | Słowenia | 500 tys. € | 50 tys. € | 10 | 91% | 2 | 0 | 853' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
23 | Bułgaria | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
29 | Hiszpania | 600 tys. € | 50 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 621' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Hiszpania | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
28 | Gruzja | 250 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 520' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
28 | Portugalia | 600 tys. € | 40 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 388' | 3 | 0 | |||||||
| 30 |
|
27 | Słowenia | 300 tys. € | 60 tys. € | 11 | 100% | 1 | 0 | 708' | 2 | 0 | |||||||
| 54 |
![]() |
19 | Słowenia | – | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
26 | Słowenia | 100 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Olimpija Lublana
10 mln €
śr. 435 tys. € / zawodnika
Ile Olimpija Lublana wydaje na pensje
2,9 mln € rocznie
śr. 125 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Słowenia (7 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Olimpija Lublana w sezonie 2026/2027
Olimpija Lublana wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Olimpija Lublana
Jak wygląda skład Olimpija Lublana?
W wyjściowym ustawieniu Olimpija Lublana między słupkami staje D. Pintol, a linię obrony najczęściej tworzą K. Bendra, Diga, J. Gorenc oraz J. Urbancic. W środku pola grają D. Mitrovski, A. Doffo, L. Perea oraz D. Kojić, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Cuni, A. Marin. Trener Jugoslav Trenchovski ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Słowenia) i pucharach.
Olimpija Lublana – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Olimpija Lublana w sezonie 2026/2027.
Olimpija Lublana transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Chorwacja | 26 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Togo | 29 | – | za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Portugalia | 27 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Albania | 26 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Sierra Leone | 25 |
|
za darmo | |
| 15 Sie 2026 |
|
Benin | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Bośnia | 23 |
|
1,2 mln € | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Bośnia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Słowenia | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Olimpija Lublana
Olimpija Lublana bilans transferowy
- +1,5 mln € 2026
- +6,9 mln € 2025
- +1,6 mln € 2024
- +2,2 mln € 2023
Rekordy transferowe w historii Olimpija Lublana
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Olimpija Lublana w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Olimpija Lublana trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 1,3 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Admir Bristric do Leicester City za 1,2 mln €.