Koper - Maribor wynik meczu 4:0
Koper - Maribor (27.10.2026) wynik meczu 4:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Koper | 39 min |
|---|---|
| Remis | 51 min |
| Prowadzenie Maribor | 0 min |
Decyzje sędziego
| Interwencje VAR Osterc, weryfikacja 6' | 1 |
|---|---|
| Kartki Koper Backulja 41', Agyemang 58', Backulja 76' | 2 1 |
| Kartki Maribor Goncalves 36', Jug 45+2' | 1 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 51 min (0'–45+6') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 45+6' |
| Gol średnio co | 22,5 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 4 gole w 90 min | 23 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 20 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 4,5 min |
| Gole po przerwie 3 z 4 goli | 75% |
| Udział rezerwowych w golach 2 z 4 goli z golem lub asystą rezerwowego | 50% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Słoweńska 1.Liga 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 13. kolejka |
| Data | 27.10.2026, 19:00 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 13°C |
| Sędzia | Rade Obrenovic |
Składy na mecz Koper vs Maribor
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy





Składy
Koper
- Śr. wiek
- 25,3
- Śr. wzrost
- 180 cm
- Skład
- oficjalny
- 1 Luka Gucek bramkarz 80' 150 tys. € 27 l. 189 cm 9
- 47 Alvaro Roncal obrońca 400 tys. € 25 l. 171 cm 15
- 69 Brice Negouai obrońca 200 tys. € 24 l. 185 cm 9
- 5 Filip Backulja obrońca 350 tys. € 24 l. 187 cm 13
-
18 Giuseppe Agyemang obrońca 300 tys. € 24 l. – 15
-
25 Diawara Bangaly pomocnik – 23 l. – 14
- 99 Kamil Manseri pomocnik 74' 200 tys. € 25 l. 183 cm 14
- 79 David Pejicic pomocnik 46' 1,5 mln € 19 l. 175 cm 7
- 45 Isaac Matondo pomocnik 80' 500 tys. € 27 l. 168 cm 15
- 72 Josip Ilicić napastnik 68' 100 tys. € 38 l. 190 cm 8
- 9 Brown Irabor napastnik 80' 300 tys. € 22 l. 175 cm 12
- 19 Robert Berić napastnik 375 tys. € 35 l. 188 cm 9
-
8 Vetesnik pomocnik – – – – –
-
20 Idris Lawal – – – 2 –
- 90 Edoardo Piana bramkarz 200 tys. € 23 l. 198 cm 6
-
33 Amadej Marinic obrońca 200 tys. € 26 l. – 6
- 3 Florian Hartherz obrońca 200 tys. € 33 l. 187 cm 12
- 4 Leo Stulac pomocnik 300 tys. € 32 l. 175 cm 13
-
22 Check-Oumar Diakite pomocnik 68' 150 tys. € 23 l. 173 cm 5
- 6 Fran Tomek pomocnik 46' 500 tys. € 24 l. – 12
-
11 Nsana Simon pomocnik 325 tys. € 26 l. 171 cm 6
- 26 Benjamin Adrović pomocnik – 18 l. – 14
Trener Milan Andjelkovic
Maribor
- Śr. wiek
- 27,7
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Skład
- oficjalny
- 1 Azbe Jug bramkarz 250 tys. € 34 l. 192 cm 13
- 23 Zan Karnicnik obrońca 700 tys. € 32 l. 184 cm 13
- 6 B. Matufueni M'Bondo obrońca 700 tys. € 25 l. 184 cm 15
- 25 Miha Blazić obrońca 350 tys. € 33 l. 185 cm 15
- 3 Cedomir Bumbic obrońca 300 tys. € 27 l. 182 cm 12
- 38 Niko Osterc pomocnik 59' 25 tys. € 19 l. – 13
- 8 Claude Goncalves pomocnik 59' 200 tys. € 32 l. 173 cm 13
- 70 Isaac Tshipamba Mulowati pomocnik 400 tys. € 25 l. 175 cm 15
- 10 Ziga Repas pomocnik 45+4' 500 tys. € 25 l. 177 cm 14
- 7 Tio Cipot pomocnik 74' 800 tys. € 23 l. 184 cm 15
- 79 Luka Zahović napastnik 46' 400 tys. € 30 l. 177 cm 14
- 99 Behar Feta pomocnik 59' 500 tys. € 23 l. – 12
- 15 Eric Taylor pomocnik 200 tys. € 25 l. – 7
- 14 Jean Michael Seri pomocnik 100 tys. € 35 l. 170 cm 12
- 4 Nejc Viher pomocnik 59' 600 tys. € 18 l. – 14
- 21 Vid Koderman pomocnik 400 tys. € 23 l. – 8
- 5 Zan Jevsenak obrońca 46' 800 tys. € 23 l. 191 cm 15
- 50 Lan Vidmar obrońca 400 tys. € 25 l. 186 cm 14
- 55 Mark Spanring obrońca 200 tys. € 25 l. 179 cm 9
- 43 Tanej Handanovic bramkarz 45+4' – 18 l. – 9
-
11 Ali Reghba pomocnik 74' 300 tys. € 26 l. – 9
Trener Darko Milanic
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Koper w meczu z Maribor?
W wyjściowym składzie Koper w ustawieniu 4-1-4-1: w bramce L. Gucek, w obronie A. Roncal, B. Negouai, F. Backulja oraz G. Agyemang, w pomocy D. Bangaly, K. Manseri, D. Pejicić oraz I. Matondo, w ataku J. Ilicić, B. Irabor. Z ławki weszli: F. Tomek (46'), C. Diakite (68').
Jaki był wyjściowy skład Maribor w meczu z Koper?
W wyjściowym składzie Maribor w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce A. Jug, w obronie Z. Karnicnik, B. Matufueni M'Bondo, M. Blazic oraz C. Bumbić, w pomocy N. Osterc, C. Goncalves, Isaac Tshipamba Mulowati, Z. Repas oraz T. Cipot, w ataku L. Zahović. Z ławki weszli: T. Handanović (45+4'), Z. Jevsenak (46'), B. Feta (59'), N. Viher (59') oraz A. Reghba (74').
Kogo zabrakło w meczu Koper – Maribor?
Po stronie Koper nie zagrali: Veljko Mijailovic, Robert Berić.
Forma w 10 ostatnich meczach
Koper - Maribor
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Koper - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
07 Lis
15:00
|
Koper
1
Mura
1
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 15. kolejka | |||
|
02 Lis
17:00
|
Bravo
1
Koper
2
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 14. kolejka | |||
|
27 Paź
19:00
|
Koper
4
Maribor
0
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 13. kolejka | |||
|
23 Paź
17:30
|
Tabor Sežana
1
Koper
0
|
||
| Puchar Słowenii | |||
|
18 Paź
15:00
|
Koper
5
Brinje-Grosuplje
0
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 12. kolejka | |||
|
10 Paź
15:00
|
Radomlje
3
Koper
3
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 11. kolejka | |||
|
19 Wrz
17:30
|
Koper
2
Nafta
0
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 10. kolejka | |||
|
12 Wrz
17:30
|
Koper
1
Olimpija Lublana
3
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 9. kolejka | |||
|
09 Wrz
18:00
|
Dekani
1
Koper
3
|
||
| Puchar Słowenii | |||
|
06 Wrz
20:15
|
NK Celje
0
Koper
1
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 8. kolejka | |||
Maribor - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
07 Lis
18:00
|
Bravo
2
Maribor
1
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 15. kolejka | |||
|
31 Paź
16:00
|
Maribor
0
Olimpija Lublana
1
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 14. kolejka | |||
|
27 Paź
19:00
|
Koper
4
Maribor
0
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 13. kolejka | |||
|
18 Paź
18:00
|
Maribor
0
NK Celje
0
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 12. kolejka | |||
|
11 Paź
17:30
|
Brinje-Grosuplje
1
Maribor
2
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 11. kolejka | |||
|
19 Wrz
20:15
|
Maribor
2
Aluminij
2
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 10. kolejka | |||
|
16 Wrz
19:00
|
Prevalje
2
Maribor
1
|
||
| Puchar Słowenii | |||
|
13 Wrz
20:15
|
Radomlje
0
Maribor
3
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 9. kolejka | |||
|
06 Wrz
17:30
|
Maribor
1
Mura
1
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 8. kolejka | |||
|
30 Sie
20:15
|
Nafta
2
Maribor
3
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 7. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Koper - Maribor
Bilans 80 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 78% (62 z 80)
- Powyżej 2,5 gola 55% (44 z 80)
- Powyżej 3,5 gola 35% (28 z 80)
- Obie strzelą (BTTS) 59% (47 z 80)
- Mecze bez gola 10% (8 z 80)
- Remisy 35% (28 z 80)
- Wygrana 1 golem 34% (27 z 80)
- Wygrana 3+ golami 13% (10 z 80)
Statystyki szczegółowe H2H
Koper - Maribor
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 80 meczach Koper - Maribor.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:1 remis | 11 (14%) |
| 2. | 0:0 remis | 8 (10%) |
| 3. | 2:1 wygrana Koper | 8 (10%) |
| 4. | 2:2 remis | 8 (10%) |
| 5. | 0:1 wygrana Maribor | 5 (6%) |
| 6. | 0:2 wygrana Maribor | 5 (6%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki Koper najdłuższa: 11 meczów 1 mecz
- Gol Koper najdłuższa: 8 meczów 1 mecz
- Czyste konto Koper najdłuższa: 2 mecze 1 mecz
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 8 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 6 meczów 0 meczów
H2H Koper - Maribor według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Koper | Remis | Maribor |
|---|---|---|---|---|
| Prva Liga (Słowenia) | 74 | 17 | 27 | 30 |
| Puchar Słowenii | 4 | 2 | 1 | 1 |
| Superpuchar Słowenii | 2 | 1 | 0 | 1 |
| Razem | 80 | 20 | 28 | 32 |
Atut własnego boiska
Koper u siebie i Maribor na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Koper - Maribor?
W 80 spotkaniach bezpośrednich Koper ma na koncie 20 zwycięstw, Maribor 32, a 28 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 94:131 dla Koper. Ostatni mecz rozegrano 27 października 2026 (Prva Liga (Słowenia)), a Koper - Maribor zakończył się wynikiem 4:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 5:0 Maribor (2015).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Maribor nad Koper?
Ostatnie zwycięstwo Maribor nad Koper przypadło na 9 sierpnia 2026 (Prva Liga (Słowenia), 2:0). Od tego czasu rozegrano 1 spotkanie bez wygranej Maribor. Obie drużyny strzelały w 47 spotkaniach (59%), a 3 gole lub więcej padły w 44 spotkaniach (55%).
Miejsca Koper oraz Maribor
w tabeli Prva Liga (Słowenia)
Tabela
Słoweńska 1.Liga 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Koper
|
15 | 8 | 5 | 2 | 26:13 | 13 | 29 | |
2
|
Maribor
|
15 | 6 | 6 | 3 | 22:16 | 6 | 24 | |
3
|
NK Celje
|
14 | 6 | 5 | 3 | 19:13 | 6 | 23 | |
4
|
Olimpija Lublana
|
15 | 6 | 5 | 4 | 17:13 | 4 | 23 | |
5
|
Bravo
|
15 | 6 | 5 | 4 | 17:16 | 1 | 23 | |
6
|
Nafta
|
15 | 5 | 4 | 6 | 19:21 | -2 | 19 | |
7
|
Aluminij
|
15 | 4 | 5 | 6 | 21:14 | 7 | 17 | |
8
|
Brinje-Grosuplje
|
15 | 4 | 4 | 7 | 16:25 | -9 | 16 | |
9
|
Mura
|
15 | 2 | 8 | 5 | 15:26 | -11 | 14 | |
10
|
Radomlje
|
14 | 1 | 5 | 8 | 16:31 | -15 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Koper
|
15 | 8 | 5 | 2 | 26:13 | 13 | 29 | |
2
|
Maribor
|
15 | 6 | 6 | 3 | 22:16 | 6 | 24 | |
3
|
NK Celje
|
14 | 6 | 5 | 3 | 19:13 | 6 | 23 | |
4
|
Olimpija Lublana
|
15 | 6 | 5 | 4 | 17:13 | 4 | 23 | |
5
|
Bravo
|
15 | 6 | 5 | 4 | 17:16 | 1 | 23 | |
6
|
Nafta
|
15 | 5 | 4 | 6 | 19:21 | -2 | 19 | |
7
|
Aluminij
|
15 | 4 | 5 | 6 | 21:14 | 7 | 17 | |
8
|
Brinje-Grosuplje
|
15 | 4 | 4 | 7 | 16:25 | -9 | 16 | |
9
|
Mura
|
15 | 2 | 8 | 5 | 15:26 | -11 | 14 | |
10
|
Radomlje
|
14 | 1 | 5 | 8 | 16:31 | -15 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bravo
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:11 | 1 | 14 | |
| 2 |
Koper
|
7 | 3 | 3 | 1 | 15:6 | 9 | 12 | |
| 3 |
Maribor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 4 |
Olimpija Lublana
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
| 5 |
NK Celje
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
| 6 |
Nafta
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 1 | 11 | |
| 7 |
Brinje-Grosuplje
|
8 | 3 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 11 | |
| 8 |
Aluminij
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 9 |
Mura
|
7 | 1 | 3 | 3 | 3:10 | -7 | 6 | |
| 10 |
Radomlje
|
8 | 0 | 3 | 5 | 7:16 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Koper
|
8 | 5 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 17 | |
| 2 |
Maribor
|
8 | 3 | 3 | 2 | 11:11 | 0 | 12 | |
| 3 |
NK Celje
|
8 | 3 | 3 | 2 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 4 |
Olimpija Lublana
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:6 | 1 | 11 | |
| 5 |
Bravo
|
7 | 2 | 3 | 2 | 5:5 | 0 | 9 | |
| 6 |
Nafta
|
7 | 2 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 8 | |
| 7 |
Aluminij
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:7 | 4 | 8 | |
| 8 |
Mura
|
8 | 1 | 5 | 2 | 12:16 | -4 | 8 | |
| 9 |
Brinje-Grosuplje
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:16 | -11 | 5 | |
| 10 |
Radomlje
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:15 | -6 | 5 |