Bradley Matufueni M'Bondo jest piłkarzem występującym obecnie w Maribor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach B. Matufueni M'Bondo
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Lut
17:30
|
Maribor
2
Radomlje
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
22 Lut
15:00
|
Maribor
2
Bravo
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
15 Lut
15:00
|
Primorje
0
Maribor
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma B. Matufueni M'Bondo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki B. Matufueni M'Bondo wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. B. Matufueni M'Bondo oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał B. Matufueni M'Bondo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie B. Matufueni M'Bondo rozegrał w barwach Maribor w Prva Liga (Słowenia) 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 350 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra B. Matufueni M'Bondo?
B. Matufueni M'Bondo najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa B. Matufueni M'Bondo?
Wycena 25-letniego B. Matufueni M'Bondo według stanu na wrzesień 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się B. Matufueni M'Bondo?
B. Matufueni M'Bondo urodził się 30 października 2001 w Paris we Francji. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
B. Matufueni M'Bondo - statystyki
Szczegółowe statystyki B. Matufueni M'Bondo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Maribor. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki B. Matufueni M'Bondo
Bradley Matufueni M'Bondo vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania B. Matufueni M'Bondo
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma B. Matufueni M'Bondo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki B. Matufueni M'Bondo wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. B. Matufueni M'Bondo oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
B. Matufueni M'Bondo - transfery
W trakcie kariery B. Matufueni M'Bondo zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Maribor 2024 – obecnie
-
Chamois Niortais 2020 – 2024

-
Chamois Niortais FC II 2018 – 2020

-
FC Chamois Niort U17 2017 – 2018

-
Jeanne d'Arc de Drancy U17 2016 – 2017

-
Jeanne d'Arc de Drancy Jugend do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery B. Matufueni M'Bondo
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 01.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 02.07.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
B. Matufueni M'Bondo - forma
W ostatnich 5 meczach B. Matufueni M'Bondo zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy B. Matufueni M'Bondo i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Lut
17:30
|
Maribor
2
Radomlje
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
22 Lut
15:00
|
Maribor
2
Bravo
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
15 Lut
15:00
|
Primorje
0
Maribor
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
08 Lut
18:00
|
Maribor
2
Koper
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
01 Lut
15:00
|
Maribor
3
NK Celje
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Maribor
2
Aluminij
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Mura
0
Maribor
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2025
|
Maribor
1
Olimpija Lublana
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Maribor
4
Primorje
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Maribor
3
NK Domzale
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
2025
|
Aluminij
2
Maribor
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Maribor
1
Mura
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Maribor
5
Radomlje
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Maribor
3
Bravo
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2025
|
Primorje
0
Maribor
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
03 Sie
2025
|
Maribor
2
Koper
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
31 Lip
2025
|
Maribor
1
Paks
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
27 Lip
2025
|
NK Domzale
1
Maribor
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
24 Lip
2025
|
Paks
1
Maribor
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
20 Lip
2025
|
Maribor
1
NK Celje
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
25 Maj
2025
|
Maribor
0
Nafta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2024/2025, 36. kolejka | |||||||
|
11 Maj
2025
|
Maribor
3
Primorje
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
07 Maj
2025
|
Maribor
1
NK Celje
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Olimpija Lublana
1
Maribor
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
2025
|
Mura
1
Maribor
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
13 Kwi
2025
|
Bravo
1
Maribor
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
12 Mar
2025
|
Primorje
2
Maribor
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
04 Mar
2025
|
Maribor
2
Aluminij
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Słowenii 2024/2025, 1/8 finału | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Maribor
2
Bravo
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
08 Lut
2025
|
NK Celje
1
Maribor
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
10 Lis
2024
|
Olimpija Lublana
0
Maribor
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2024
|
Maribor
1
Radomlje
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
06 Paź
2024
|
Maribor
1
NK Celje
2
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
18 Wrz
2024
|
NK Celje
2
Maribor
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2024
|
Maribor
2
Koper
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
25 Sie
2024
|
Maribor
1
Olimpija Lublana
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
15 Sie
2024
|
FK Vojvodina
(2)
1
Maribor
(4)
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2024/2025, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
08 Sie
2024
|
Maribor
2
FK Vojvodina
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2024/2025, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
04 Sie
2024
|
Maribor
1
Bravo
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
01 Sie
2024
|
Universitatea Craiova
3
Maribor
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Konferencji 2024/2025, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
25 Lip
2024
|
Maribor
2
Universitatea Craiova
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2024/2025, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
26 Kwi
2024
|
Niort
1
Martigues
3
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
22 Kwi
2024
|
Sochaux-Montbéliard
2
Niort
1
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
12 Kwi
2024
|
Niort
2
GOAL FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
05 Kwi
2024
|
Red Star FC
2
Niort
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Niort
0
US Orléans
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
15 Mar
2024
|
Niort
3
Nimes
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
01 Mar
2024
|
Niort
3
Marignane
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
12 Lut
2024
|
Niort
2
Nancy
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
26 Sty
2024
|
Niort
0
Chateauroux
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
15 Gru
2023
|
Niort
1
FC Rouen
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
04 Gru
2023
|
Martigues
1
Niort
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
11 Paź
2023
|
Niort
1
Versailles
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
06 Paź
2023
|
Nimes
1
Niort
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
29 Wrz
2023
|
Niort
3
Dijon FCO
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
08 Wrz
2023
|
Niort
2
Cholet
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
25 Sie
2023
|
Niort
1
FC Villefranche Beaujolais
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
18 Sie
2023
|
Chateauroux
2
Niort
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
02 Cze
2023
|
Niort
3
Quevilly Rouen
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
06 Maj
2023
|
Niort
1
Metz
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Niort
1
Caen
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
08 Kwi
2023
|
Niort
0
Sochaux-Montbéliard
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Saint-Étienne
2
Niort
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
22 Sty
2023
|
Niort
0
Auxerre
4
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Francji 2022/2023 | |||||||
|
07 Sty
2023
|
Granville
0
Niort
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Puchar Francji 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Lavallouis
2
Niort
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Mérignac-Arlac
0
Niort
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Francji 2022/2023 | |||||||
|
22 Paź
2022
|
Niort
2
Dijon FCO
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Niort
0
Grenoble
3
|
79' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Caen
1
Niort
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
01 Paź
2022
|
Niort
0
Guingamp
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
10 Wrz
2022
|
Niort
0
Le Havre
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
02 Wrz
2022
|
Quevilly Rouen
3
Niort
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
30 Sie
2022
|
Niort
0
Valenciennes
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Sochaux-Montbéliard
3
Niort
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Niort
2
Paris FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
13 Sie
2022
|
Bordeaux
1
Niort
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
Annecy FC
1
Niort
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
05 Mar
2022
|
Niort
0
Ajaccio
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
19 Lut
2022
|
Niort
0
Auxerre
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Niort
0
Le Havre
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
01 Lut
2022
|
Niort
2
Dunkerque
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
21 Gru
2021
|
Niort
3
Pau
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Dijon FCO
2
Niort
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
06 Gru
2021
|
Niort
2
Toulouse
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
SC Bastia
2
Niort
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
06 Lis
2021
|
Niort
1
Nancy
3
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
30 Paź
2021
|
Nimes
1
Niort
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
Quevilly Rouen
0
Niort
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.8 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Sochaux-Montbéliard
1
Niort
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
24 Wrz
2021
|
Niort
4
Paris FC
1
|
57' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
21 Wrz
2021
|
Ajaccio
0
Niort
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Niort
2
Guingamp
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
14 Sie
2021
|
Niort
1
Grenoble
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
31 Lip
2021
|
Niort
0
Caen
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Amiens SC
0
Niort
0
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Valenciennes
1
Niort
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
20 Kwi
2021
|
Niort
0
Troyes
3
|
74' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
03 Kwi
2021
|
Clermont
0
Niort
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
20 Mar
2021
|
Niort
1
Toulouse
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
20 Sty
2021
|
Toulouse
1
Niort
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Francji 2020/2021 | |||||||
|
01 Gru
2020
|
Niort
1
Clermont
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
28 Lis
2020
|
Toulouse
2
Niort
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
W jakiej formie jest B. Matufueni M'Bondo?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Ile meczów rozegrał B. Matufueni M'Bondo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie B. Matufueni M'Bondo rozegrał w barwach Maribor w Prva Liga (Słowenia) 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 350 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
B. Matufueni M'Bondo - wartość rynkowa
Wartość rynkowa B. Matufueni M'Bondo wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa B. Matufueni M'Bondo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej B. Matufueni M'Bondo
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 14.09.2026 | 24 |
|
700 tys. € |
| 25.05.2026 | 24 |
|
600 tys. € |
| 09.12.2025 | 24 |
|
600 tys. € |
| 26.05.2025 | 23 |
|
500 tys. € |
| 10.12.2024 | 23 |
|
500 tys. € |
| 13.06.2024 | 22 | 400 tys. € | |
| 07.12.2023 | 22 | 400 tys. € | |
| 15.06.2023 | 21 | 250 tys. € | |
| 27.10.2022 | 20 | 300 tys. € | |
| 01.06.2022 | 20 | 400 tys. € | |
| 26.12.2021 | 20 | 400 tys. € | |
| 26.10.2021 | 19 | 300 tys. € | |
| 24.06.2021 | 19 | 150 tys. € | |
| 10.03.2021 | 19 | 150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa B. Matufueni M'Bondo?
Wycena B. Matufueni M'Bondo wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery B. Matufueni M'Bondo wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.