Forma w lidze
Koper w tabeli
2. miejsce / 19 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Strata do 1. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
7 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
5:5 bramki
1,25 gola/mecz
14 pkt
9:6 bramki
1,29 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Koper
Wartość drużyny: 6,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Francja | 25 | pomocnik | 10 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Chorwacja | 24 | pomocnik | 9 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 990 minut | Hiszpania | 25 | obrońca | 11 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Koper 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Koper w tabeli Prva Liga (Słowenia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maribor
|
11 | 6 | 5 | 0 | 21:9 | 23 |
2
|
Koper
|
11 | 5 | 4 | 2 | 14:11 | 19 |
3
|
Bravo
|
11 | 5 | 3 | 3 | 12:11 | 18 |
4
|
Nafta
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 16 |
5
|
Olimpija Lublana
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:11 | 15 |
Wyniki Koper
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Radomlje
3
Koper
3
Prva Liga (Słowenia), 11. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Koper
2
Nafta
0
Prva Liga (Słowenia), 10. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Koper
1
Olimpija Lublana
3
Prva Liga (Słowenia), 9. kolejka
|
Terminarz Koper
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Koper
Brinje-Grosuplje
Prva Liga (Słowenia), 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Tabor Sežana
Koper
Puchar Słowenii
|
|
|
28 Paź 18:00
|
Koper
Maribor
Prva Liga (Słowenia), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Koper
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 Wrz 2026 |
![]() |
Francja |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Słowenia |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Włochy |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Słowenia |
|
za darmo |
Koper to klub piłkarski z Słowenii występujący w Prva Liga (Słowenia). Swoim domowym obiektem jest ŠRC Bonifika, który może pomieścić 4 190 widzów. Zespół prowadzi Milan Andjelkovic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 6,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Słowenii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Koper?
Klub piłkarski Koper zdobył w swojej historii 6 trofeów — 6 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Słowenii oraz Mistrzostwo Słowenii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Koper w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Koper trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Koper w tabeli Prva Liga (Słowenia)?
Koper zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Prva Liga (Słowenia) z dorobkiem 19 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maribor wynosi 4 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Koper?
W wyjściowym ustawieniu Koper między słupkami staje L. Bas, a linię obrony najczęściej tworzą A. Roncal, L. Gucek, F. Backulja oraz G. Agyemang. W środku pola grają K. Manseri, F. Tomek, I. Matondo, N. Simon oraz A. Ruedl, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Irabor. Trener Milan Andjelkovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Słowenia) i pucharach.
Kiedy Koper gra następny mecz?
Najbliższy mecz Koper to spotkanie z Brinje-Grosuplje, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie ŠRC Bonifika w ramach Prva Liga (Słowenia) (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Koper?
Ostatni mecz Koper to remis z Radomlje 3:3 w Prva Liga (Słowenia), 10 października 2026. Bramki zdobyli Martincic, Ilicić, Ruedl, Pelko, Ndiaye oraz Bangura. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Koper w tym sezonie?
Bilans Koper w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-4-2 przy 14 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 11,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Koper w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Koper w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Koper
Koper terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Prva Liga (Słowenia), 12. kolejka
|
ŠRC Bonifika U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 17:00
|
Puchar Słowenii
|
Stadion Rajko Štolfa Wyjazd | – | |
|
28 Paź 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 13. kolejka
|
ŠRC Bonifika U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 14. kolejka
|
Športni Park Šiška Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 15. kolejka
|
ŠRC Bonifika U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Lis 18:00
|
Prva Liga (Słowenia)
|
ŠRC Bonifika U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Lis 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 17. kolejka
|
ŠRC Bonifika U siebie | Trudny | |
|
05 Gru 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 18. kolejka
|
Stadion Stožice Wyjazd | Trudny | |
|
30 Sty 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 19. kolejka
|
Športni park Lendava Wyjazd | Trudny | |
|
06 Lut 18:00
|
Prva Liga (Słowenia), 20. kolejka
|
ŠRC Bonifika U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Koper gra następny mecz?
Najbliższy mecz Koper to spotkanie z Brinje-Grosuplje, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie ŠRC Bonifika w ramach Prva Liga (Słowenia) (12. kolejka).
Wyniki Koper w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Koper w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Koper w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Koper wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 11. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 10/12 | 2/8 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 10. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 3/7 | 1/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 9. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 4/7 | 4/8 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Puchar Słowenii
|
1:3 | – | 8/8 | 2/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 8. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 5/10 | 5/8 | |
|
28 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 16. kolejka
|
0:1 | – | 5/13 | 3/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 6. kolejka
|
0:1 | 3-4-3 | 5/10 | 2/5 | |
|
16 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 5. kolejka
|
0:0 | – | 6/12 | 3/6 | |
|
09 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 4. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 5/7 | 2/2 | |
|
02 Sie Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 3. kolejka
|
1:1 | 4-3-1-2 | 10/13 | 4/9 |
Koper ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 9 meczów, ze średnią 1,57 punktu. W pozostałych ustawieniach Koper zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Koper?
Ostatni mecz Koper to remis z Radomlje 3:3 w Prva Liga (Słowenia), 10 października 2026. Bramki zdobyli Martincic, Ilicić, Ruedl, Pelko, Ndiaye oraz Bangura. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Koper – tabela Prva Liga (Słowenia)
Jakie miejsce w tabeli Prva Liga (Słowenia) zajmuje Koper w sezonie 2026/2027.
Miejsce Koper w tabeli Prva Liga (Słowenia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maribor
|
11 | 6 | 5 | 0 | 21:9 | 12 | 23 | |
2
|
Koper
|
11 | 5 | 4 | 2 | 14:11 | 3 | 19 | |
3
|
Bravo
|
11 | 5 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 18 | |
4
|
Nafta
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
5
|
Olimpija Lublana
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:11 | 2 | 15 | |
6
|
NK Celje
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 15 | |
7
|
Aluminij
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 13 | |
8
|
Brinje-Grosuplje
|
11 | 3 | 2 | 6 | 15:20 | -5 | 11 | |
9
|
Mura
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:24 | -11 | 10 | |
10
|
Radomlje
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:21 | -9 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maribor
|
11 | 6 | 5 | 0 | 21:9 | 12 | 23 | |
2
|
Koper
|
11 | 5 | 4 | 2 | 14:11 | 3 | 19 | |
3
|
Bravo
|
11 | 5 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 18 | |
4
|
Nafta
|
11 | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 2 | 16 | |
5
|
Olimpija Lublana
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:11 | 2 | 15 | |
6
|
NK Celje
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 15 | |
7
|
Aluminij
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 13 | |
8
|
Brinje-Grosuplje
|
11 | 3 | 2 | 6 | 15:20 | -5 | 11 | |
9
|
Mura
|
11 | 2 | 4 | 5 | 13:24 | -11 | 10 | |
10
|
Radomlje
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:21 | -9 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maribor
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 11 | |
| 2 |
Olimpija Lublana
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 11 | |
| 3 |
Bravo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 10 | |
| 4 |
Nafta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12:11 | 1 | 9 | |
| 5 |
NK Celje
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Brinje-Grosuplje
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 7 |
Aluminij
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 8 |
Koper
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Mura
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 4 | |
| 10 |
Radomlje
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Koper
|
7 | 4 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 14 | |
| 2 |
Maribor
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 3 |
Bravo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
| 4 |
Nafta
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 5 |
NK Celje
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 6 |
Aluminij
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 7 | |
| 7 |
Mura
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10:14 | -4 | 6 | |
| 8 |
Olimpija Lublana
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 9 |
Brinje-Grosuplje
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 10 |
Radomlje
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 4 |
Które miejsce zajmuje Koper w tabeli Prva Liga (Słowenia)?
Koper zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Prva Liga (Słowenia) z dorobkiem 19 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maribor wynosi 4 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Koper w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Koper na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Koper na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,7
- Strzały celne / mecz 3,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 55%
Strzelcy Koper
-
Kamil Manseri 3
-
Leo Rimac 3
-
Brown Irabor 2

-
Robert Berić 2
-
Giuseppe Agyemang 1

-
Andraz Ruedl 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Koper i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Koper to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Koper - Brinje-Grosuplje Po przerwie pada 64% bramek Koper.Przebieg meczu Koper i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 5-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-3-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-2-1 |
Gdy Koper otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Koper
79% bramek Koper pada z gry. Z karnych odpowiadają za 21% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Koper zdobywa w sezonie średnio 1,73 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Koper
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Koper, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Koper wygra mecz Koper - Brinje-Grosuplje Koper nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Koper
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 64%
- Powyżej 2,5 27%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 9%
W 27% meczów Koper padają co najmniej trzy bramki, a w 36% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Koper - Brinje-Grosuplje Powyżej 2,5 bramki padło w 27% meczów Koper.Koper – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Koper, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Koper zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Koper wygra mecz Koper - Brinje-Grosuplje Koper zdobywa u siebie 42% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Koper ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Koper, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 11 meczów.
Koper wygra drugą połowę meczu Koper - Brinje-Grosuplje Drugą połowę Koper wygrywał w 6 z 11 meczów.Koper – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 8,2
- Celność strzałów 30%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,2
Koper oddaje 11,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 30% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Koper - Brinje-Grosuplje Koper oddaje 11,7 strzałów na mecz.Koper – posiadanie piłki
- U siebie 56,0%
- Na wyjeździe 54,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 11
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 11 meczów. Średnio Koper utrzymuje przy piłce 55,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Koper wygra mecz Koper - Brinje-Grosuplje Koper utrzymuje średnio 55,0% posiadania piłki.Koper – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 4 z 7
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto Koper to 55% meczów sezonu (6 z 11), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Koper - Brinje-Grosuplje Czyste konto Koper zachowuje w 55% meczów.Koper – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 45%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,3
Koper wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Koper – kartki
- Żółte kartki 29
- Pow. 3,5 kartki w meczu 64%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 64%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 0%
Koper ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Koper – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Koper według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (4–7) | 5 | 4-0-1 | 2,40 | 1,40 | 0,60 |
| Dołu tabeli (8–10) | 4 | 1-3-0 | 1,50 | 1,75 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Koper zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Koper na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,20 2,00 | 2,20 1,67 | 0,80 0,83 |
|
2.
|
1,25 2,00 | 1,25 1,29 | 1,25 0,86 |
|
3.
|
2,00 1,33 | 1,40 0,83 | 1,20 0,83 |
|
4.
|
1,50 1,40 | 2,00 1,20 | 1,83 1,00 |
|
5.
|
1,83 0,80 | 1,50 0,80 | 1,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Koper
Skrajne wyniki i osiągnięcia Koper w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Nafta - Koper 0:2 Prva Liga (Słowenia), 17.07.2026
- Najwyższa porażka Maribor - Koper 2:0 Prva Liga (Słowenia), 9.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Radomlje - Koper 3:3, Prva Liga (Słowenia), 10.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Manseri, Koper - Nafta 2:0, Prva Liga (Słowenia), 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Rimac, Koper - Radomlje 2:2, Prva Liga (Słowenia), 26.07.2026
Jakie statystyki ma Koper w tym sezonie?
Bilans Koper w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-4-2 przy 14 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 11,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Koper – zawodnicy
Jak wygląda kadra Koper w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Koper 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kontuzje w kadrze Koper
-
Veljko Mijailovic Obrońca Uraz kolana pauzuje od 153 dniopuszczone: 4 mecze
-
Robert Berić Napastnik Uraz pauzuje od 487 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Koper
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
24 | Senegal | 400 tys. € | 68 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
22 | Nigeria | 300 tys. € | – | 8 | 73% | 2 | 0 | 340' | 0 | 1 | |||||||
| 11 |
|
30 | Nigeria | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
35 | Słowenia | 375 tys. € | 2 mln € | 5 | 45% | 2 | 0 | 104' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
|
27 | Francja | 500 tys. € | 39 tys. € | 11 | 100% | 0 | 1 | 587' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
32 | Słowenia | 300 tys. € | 819 tys. € | 9 | 82% | 0 | 0 | 101' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | Chorwacja | 500 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 2 | 608' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | DR Konga | 325 tys. € | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Francja | 150 tys. € | – | 2 | 18% | 0 | 1 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 27 |
![]() |
22 | Słowenia | 100 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 1 | 538' | 2 | 0 | |||||||
| 72 |
|
38 | Słowenia | 100 tys. € | 3,1 mln € | 4 | 36% | 1 | 1 | 242' | 1 | 0 | |||||||
| 79 |
|
19 | Słowenia | 1,5 mln € | 460 tys. € | 3 | 27% | 0 | 0 | 97' | 0 | 0 | |||||||
| 86 |
|
27 | Austria | 400 tys. € | 77 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 354' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
25 | Francja | 200 tys. € | – | 10 | 91% | 3 | 0 | 522' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Madagaskar | 200 tys. € | 136 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Słowenia | 200 tys. € | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
33 | Niemcy | 200 tys. € | 443 tys. € | 9 | 82% | 0 | 0 | 226' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
24 | Serbia | 350 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 1 | 900' | 3 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
24 | Włochy | 300 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 1 | 854' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
25 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
27 | Słowenia | 150 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 406' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
|
25 | Serbia | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 47 |
![]() |
25 | Hiszpania | 400 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 990' | 0 | 0 | |||||||
| 69 |
|
24 | Francja | 200 tys. € | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 404' | 2 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Słowenia | 300 tys. € | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
24 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
20 | Słowenia | 75 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
|
23 | Włochy | 200 tys. € | 71 tys. € | 2 | 18% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Koper
8,3 mln €
śr. 278 tys. € / zawodnika
Ile Koper wydaje na pensje
7,3 mln € rocznie
śr. 243 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Słowenia (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Koper w sezonie 2026/2027
Koper wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Koper
Jak wygląda skład Koper?
W wyjściowym ustawieniu Koper między słupkami staje L. Bas, a linię obrony najczęściej tworzą A. Roncal, L. Gucek, F. Backulja oraz G. Agyemang. W środku pola grają K. Manseri, F. Tomek, I. Matondo, N. Simon oraz A. Ruedl, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Irabor. Trener Milan Andjelkovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Prva Liga (Słowenia) i pucharach.
Koper – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Koper w sezonie 2026/2027.
Koper transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 Wrz 2026 |
![]() |
Francja | 25 |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Słowenia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Włochy | 23 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Słowenia | 24 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
DR Konga | 26 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Słowenia | 35 | – | za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Madagaskar | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Belgia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Serbia | 28 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Brazylia | 33 |
|
za darmo |
Koper bilans transferowy
- 0 € 2026
- +1,4 mln € 2025
- +450 tys. € 2024
- +875 tys. € 2023
- +1,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Koper
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Koper w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Koper trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Koper – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Koper? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Koper?
Klub piłkarski Koper zdobył w swojej historii 6 trofeów — 6 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Słowenii oraz Mistrzostwo Słowenii.