Robert Berić jest piłkarzem występującym obecnie w Koper. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Robert Berić
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
14 Cze
2025
|
Beijing Guoan
2
Changchun Yatai
1
|
82' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Chinese Super League 2025, 14. kolejka | |||||||
|
21 Maj
2025
|
Dalian Huayi
(4)
1
Changchun Yatai
(3)
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Chin 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
17 Maj
2025
|
Changchun Yatai
1
Tianjin Teda
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Chinese Super League 2025, 13. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Robert Berić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Robert Berić wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Robert Berić oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Robert Berić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Robert Berić rozegrał w barwach Koper w Prva Liga (Słowenia) 9 meczów. Na boisku spędził łącznie 113 minut. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Robert Berić
Pierwszy transfer Robert Berić w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Maribor do Sturmu Graz za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Robert Berić było przejście z Rapidu Wiedeń do Saint-Étienne w 2015 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,5 miliona euro.
Czy Robert Berić ma kontuzję?
Obecnie Robert Berić ma uraz — uraz — i pauzuje w Changchun Yatai.
Najpoważniejszy uraz w karierze Robert Berić to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 408 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Robert Berić?
Robert Berić ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Puchar Słowenii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Maribor — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2013 roku.
Na jakiej pozycji gra Robert Berić?
Robert Berić najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Robert Berić?
Wycena 35-letniego Robert Berić według stanu na czerwiec 2025 wynosi 375 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5,5 miliona euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Robert Berić?
Robert Berić urodził się 17 czerwca 1991 w Krsko w Słowenii. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Robert Berić - statystyki
Szczegółowe statystyki Robert Berić w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Koper. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Robert Berić
Robert Berić vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Robert Berić
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Robert Berić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Robert Berić wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Robert Berić oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Robert Berić - transfery
W trakcie kariery Robert Berić zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 11,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Koper 2026 – obecnie
-
Changchun Yatai Reserves 2025 – 2025

-
Changchun Yatai 2024 – 2025
-
Tianjin Teda 2022 – 2024
-
Chicago Fire 2020 – 2021
-
Saint-Étienne 2018 – 2020
-
RSC Anderlecht 2017 – 2018
-
Saint-Étienne 2015 – 2017
-
Rapid Wiedeń 2014 – 2015
-
Sturm Graz 2013 – 2014
-
Maribor 2010 – 2013
-
NK Interblock Ljubljana 2008 – 2010

-
NK Interblock Ljubljana U19 2008 – 2008

-
Krško do 2008
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Robert Berić
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 17.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 31.12.2025 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2025/26 | 13.07.2025 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 05.02.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 14.04.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 31.12.2021 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2019/20 | 17.01.2020 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 02.01.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 29.08.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.08.2015 |
|
7,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 02.07.2014 |
|
750 tys. € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 02.07.2013 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 31.12.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Robert Berić
Pierwszy transfer Robert Berić w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Maribor do Sturmu Graz za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Robert Berić było przejście z Rapidu Wiedeń do Saint-Étienne w 2015 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,5 miliona euro.
Robert Berić - forma
W ostatnich 5 meczach Robert Berić zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,14. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Robert Berić i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
14 Cze
2025
|
Beijing Guoan
2
Changchun Yatai
1
|
82' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Chinese Super League 2025, 14. kolejka | |||||||
|
21 Maj
2025
|
Dalian Huayi
(4)
1
Changchun Yatai
(3)
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Chin 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
17 Maj
2025
|
Changchun Yatai
1
Tianjin Teda
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Chinese Super League 2025, 13. kolejka | |||||||
|
11 Maj
2025
|
Changchun Yatai
0
Henan Jianye
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Chinese Super League 2025, 12. kolejka | |||||||
|
05 Maj
2025
|
Qingdao Jonoon
3
Changchun Yatai
0
|
90' |
0 goli
6 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Chinese Super League 2025, 11. kolejka | |||||||
|
01 Maj
2025
|
Hangzhou Greentown
4
Changchun Yatai
2
|
45' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Chinese Super League 2025, 10. kolejka | |||||||
|
26 Kwi
2025
|
Changchun Yatai
1
Chengdu Better City
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Chinese Super League 2025, 9. kolejka | |||||||
|
20 Kwi
2025
|
Changchun Yatai
0
Yunnan Yukun
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Chinese Super League 2025, 8. kolejka | |||||||
|
15 Kwi
2025
|
Sichuan Jiuniu
3
Changchun Yatai
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Chinese Super League 2025, 7. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
2025
|
Meizhou Kejia
1
Changchun Yatai
3
|
89' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Chinese Super League 2025, 6. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
Changchun Yatai
1
Shandong Luneng
2
|
90' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2025, 5. kolejka | |||||||
|
02 Kwi
2025
|
Changchun Yatai
1
Wuhan Three Towns
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Chinese Super League 2025, 4. kolejka | |||||||
|
29 Mar
2025
|
Dalian Zhixing
2
Changchun Yatai
0
|
50' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2025, 3. kolejka | |||||||
|
28 Lut
2025
|
SHANGHAI SIPG
2
Changchun Yatai
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Chinese Super League 2025, 2. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Shanghai Shenhua
2
Changchun Yatai
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Chinese Super League 2025, 1. kolejka | |||||||
|
27 Paź
2024
|
Henan Jianye
0
Changchun Yatai
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Chinese Super League 2024, 29. kolejka | |||||||
|
06 Lip
2024
|
Tianjin Teda
2
Changchun Yatai
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Chinese Super League 2024, 18. kolejka | |||||||
|
30 Cze
2024
|
Changchun Yatai
5
Qingdao Jonoon
0
|
90' |
2 gole
· 40% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Chinese Super League 2024, 17. kolejka | |||||||
|
26 Cze
2024
|
Changchun Yatai
2
Shandong Luneng
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| Chinese Super League 2024, 16. kolejka | |||||||
|
17 Maj
2024
|
Changchun Yatai
3
Beijing Guoan
2
|
89' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| Chinese Super League 2024, 12. kolejka | |||||||
|
10 Maj
2024
|
SHANGHAI SIPG
5
Changchun Yatai
2
|
85' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Chinese Super League 2024, 11. kolejka | |||||||
|
08 Mar
2024
|
Qingdao Jonoon
0
Changchun Yatai
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | ||
| Chinese Super League 2024, 2. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2024
|
Shandong Luneng
4
Changchun Yatai
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 5.9 | ||
| Chinese Super League 2024, 1. kolejka | |||||||
|
22 Paź
2023
|
Qingdao Jonoon
1
Tianjin Teda
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
29 Wrz
2023
|
Tianjin Teda
2
Chengdu Better City
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Wuhan Three Towns
0
Tianjin Teda
1
|
76' |
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
17 Wrz
2023
|
Tianjin Teda
1
Dalian Professional(2009-2024)
0
|
86' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
30 Sie
2023
|
Dalian Professional(2009-2024)
2
Tianjin Teda
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Chin 2023 | |||||||
|
18 Sie
2023
|
Shandong Luneng
1
Tianjin Teda
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
13 Sie
2023
|
Henan Jianye
1
Tianjin Teda
0
|
45' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
09 Sie
2023
|
Tianjin Teda
0
Beijing Guoan
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
03 Sie
2023
|
SHANGHAI SIPG
2
Tianjin Teda
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
29 Lip
2023
|
Tianjin Teda
0
Changchun Yatai
0
|
64' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
16 Lip
2023
|
Hangzhou Greentown
2
Tianjin Teda
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
07 Lip
2023
|
Tianjin Teda
1
Nantong Zhiyun
1
|
82' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
02 Lip
2023
|
Shanghai Shenhua
1
Tianjin Teda
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
28 Cze
2023
|
Tianjin Teda
3
Qingdao Jonoon
2
|
88' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
08 Cze
2023
|
Chengdu Better City
0
Tianjin Teda
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
04 Cze
2023
|
Tianjin Teda
1
Wuhan Three Towns
1
|
87' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
28 Maj
2023
|
Dalian Professional(2009-2024)
0
Tianjin Teda
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
20 Maj
2023
|
Tianjin Teda
3
Shandong Luneng
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
14 Maj
2023
|
Tianjin Teda
1
Henan Jianye
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
06 Maj
2023
|
Tianjin Teda
0
SHANGHAI SIPG
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
30 Kwi
2023
|
Changchun Yatai
1
Tianjin Teda
1
|
69' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
16 Kwi
2023
|
Tianjin Teda
1
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Chinese Super League 2023 | |||||||
|
10 Gru
2022
|
Tianjin Teda
1
Henan Jianye
1
|
58' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
30 Lis
2022
|
Tianjin Teda
1
Guangzhou City(2011-2023)
0
|
89' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
21 Lis
2022
|
Tianjin Teda
2
Shanghai Shenhua
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
Changchun Yatai
2
Tianjin Teda
3
|
85' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
07 Lis
2022
|
Tianjin Teda
5
Hebei FC(2010-2023)
0
|
70' |
2 gole
· 40% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Tianjin Teda
0
Wuhan Three Towns
1
|
28' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
04 Paź
2022
|
Dalian Professional(2009-2024)
0
Tianjin Teda
2
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
09 Wrz
2022
|
Guangzhou FC(1993-2025)
0
Tianjin Teda
0
|
26' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
SHANGHAI SIPG
1
Tianjin Teda
0
|
87' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
21 Sie
2022
|
Shanghai Shenhua
1
Tianjin Teda
1
|
84' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
11 Sie
2022
|
Hebei FC(2010-2023)
3
Tianjin Teda
4
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
12 Lip
2022
|
Tianjin Teda
3
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
|
31' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
03 Lip
2022
|
Tianjin Teda
1
Beijing Guoan
2
|
75' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Chinese Super League 2022 | |||||||
|
07 Lis
2021
|
Columbus Crew
2
Chicago Fire
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
28 Paź
2021
|
New York City FC
1
Chicago Fire
0
|
64' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
24 Paź
2021
|
Chicago Fire
1
Real Salt Lake
0
|
73' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
03 Paź
2021
|
Toronto FC
3
Chicago Fire
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.3 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
30 Wrz
2021
|
Chicago Fire
2
New York City FC
0
|
73' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
19 Wrz
2021
|
CF Montreal
2
Chicago Fire
0
|
22' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
12 Wrz
2021
|
Sporting Kansas City
2
Chicago Fire
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
29 Sie
2021
|
New York Red Bulls
0
Chicago Fire
1
|
83' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
22 Sie
2021
|
Orlando City SC
1
Chicago Fire
0
|
90' |
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
16 Sie
2021
|
Chicago Fire
1
Columbus Crew
0
|
32' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
09 Sie
2021
|
Chicago Fire
2
New York Red Bulls
1
|
33' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
05 Sie
2021
|
Chicago Fire
0
New York City FC
0
|
26' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
25 Lip
2021
|
Chicago Fire
1
Toronto FC
2
|
58' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
18 Lip
2021
|
Nashville SC
5
Chicago Fire
1
|
45' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
08 Lip
2021
|
Chicago Fire
3
Orlando City SC
1
|
89' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
27 Cze
2021
|
Chicago Fire
3
Philadelphia Union
3
|
63' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
24 Cze
2021
|
Chicago Fire
0
FC Cincinnati
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
20 Cze
2021
|
Columbus Crew
2
Chicago Fire
0
|
45' |
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
23 Maj
2021
|
Chicago Fire
1
Inter Miami
0
|
83' |
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
25 Kwi
2021
|
Atlanta United
3
Chicago Fire
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
18 Kwi
2021
|
Chicago Fire
2
New England Revolution
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| MLS 2021 | |||||||
|
29 Paź
2020
|
Philadelphia Union
2
Chicago Fire
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
17 Paź
2020
|
Chicago Fire
2
Sporting Kansas City
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.9 | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
12 Paź
2020
|
Chicago Fire
2
DC United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
28 Wrz
2020
|
Chicago Fire
2
Atlanta United
0
|
67' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
24 Wrz
2020
|
Chicago Fire
4
Houston Dynamo
0
|
74' |
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
20 Wrz
2020
|
Orlando City SC
4
Chicago Fire
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
|
Istotny | 5.0 | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
07 Wrz
2020
|
Chicago Fire
1
New England Revolution
2
|
31' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
03 Wrz
2020
|
FC Cincinnati
0
Chicago Fire
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
30 Sie
2020
|
New York City FC
3
Chicago Fire
1
|
66' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
26 Sie
2020
|
Chicago Fire
3
FC Cincinnati
0
|
88' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
21 Sie
2020
|
Columbus Crew
3
Chicago Fire
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
23 Lip
2020
|
Chicago Fire
0
Vancouver Whitecaps
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
20 Lip
2020
|
Chicago Fire
0
San Jose Earthquakes
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
14 Lip
2020
|
Chicago Fire
2
Seattle Sounders
1
|
89' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | – | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
07 Mar
2020
|
New England Revolution
1
Chicago Fire
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
01 Mar
2020
|
Seattle Sounders
2
Chicago Fire
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| MLS 2020 | |||||||
|
21 Gru
2019
|
Strasburg
2
Saint-Étienne
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 1 2019/2020 | |||||||
|
28 Lis
2019
|
Saint-Étienne
0
KAA Gent
0
|
14' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Europy 2019/2020 | |||||||
|
03 Paź
2019
|
Saint-Étienne
1
VfL Wolfsburg
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Europy 2019/2020 | |||||||
|
22 Wrz
2019
|
Angers
4
Saint-Étienne
1
|
67' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2019/2020 | |||||||
|
19 Wrz
2019
|
KAA Gent
3
Saint-Étienne
2
|
23' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Europy 2019/2020 | |||||||
|
15 Wrz
2019
|
Saint-Étienne
2
Toulouse
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 1 2019/2020 | |||||||
|
01 Wrz
2019
|
Olympique Marsylia
1
Saint-Étienne
0
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 1 2019/2020 | |||||||
|
24 Maj
2019
|
Angers
1
Saint-Étienne
1
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
18 Maj
2019
|
Saint-Étienne
3
Nicea
0
|
90' |
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
05 Maj
2019
|
Monaco
2
Saint-Étienne
3
|
35' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
28 Kwi
2019
|
Saint-Étienne
2
Toulouse
0
|
65' |
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
16 Mar
2019
|
Caen
0
Saint-Étienne
5
|
83' |
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
10 Mar
2019
|
Saint-Étienne
0
Lille
1
|
79' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
03 Mar
2019
|
Olympique Marsylia
2
Saint-Étienne
0
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
10 Lut
2019
|
Rennes
3
Saint-Étienne
0
|
28' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
16 Gru
2018
|
Nicea
1
Saint-Étienne
1
|
67' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
30 Lis
2018
|
Saint-Étienne
3
Nantes
0
|
27' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
23 Lis
2018
|
Lyon
1
Saint-Étienne
0
|
13' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
21 Paź
2018
|
Saint-Étienne
1
Rennes
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
25 Sie
2018
|
Montpellier
0
Saint-Étienne
0
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1 2018/2019 | |||||||
|
06 Maj
2018
|
Saint-Étienne
1
Bordeaux
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
27 Kwi
2018
|
Montpellier
0
Saint-Étienne
1
|
56' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
14 Kwi
2018
|
Strasburg
0
Saint-Étienne
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
18 Mar
2018
|
Saint-Étienne
2
Guingamp
0
|
71' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
25 Lut
2018
|
Lyon
1
Saint-Étienne
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
09 Lut
2018
|
Saint-Étienne
2
Olympique Marsylia
2
|
19' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
03 Lut
2018
|
Amiens SC
0
Saint-Étienne
2
|
65' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
27 Sty
2018
|
Saint-Étienne
2
Caen
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
17 Sty
2018
|
Metz
3
Saint-Étienne
0
|
50' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
14 Sty
2018
|
Saint-Étienne
2
Toulouse
0
|
76' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Ligue 1 2017/2018 | |||||||
|
16 Kwi
2017
|
Olympique Marsylia
4
Saint-Étienne
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
09 Kwi
2017
|
Saint-Étienne
1
Nantes
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
19 Lut
2017
|
Montpellier
2
Saint-Étienne
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
17 Gru
2016
|
FC Lorient
2
Saint-Étienne
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
11 Gru
2016
|
Saint-Étienne
1
Guingamp
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
28 Sie
2016
|
Saint-Étienne
0
Toulouse
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
13 Sie
2016
|
Bordeaux
3
Saint-Étienne
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2016/2017 | |||||||
|
08 Lis
2015
|
Lyon
3
Saint-Étienne
0
|
88' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 1 2015/2016 | |||||||
|
31 Paź
2015
|
Saint-Étienne
3
Reims
0
|
85' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Ligue 1 2015/2016 | |||||||
|
17 Paź
2015
|
Saint-Étienne
2
GFC Ajaccio
0
|
88' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Ligue 1 2015/2016 | |||||||
|
04 Paź
2015
|
Caen
1
Saint-Étienne
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 1 2015/2016 | |||||||
|
27 Wrz
2015
|
Saint-Étienne
1
Nicea
4
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 1 2015/2016 | |||||||
|
20 Wrz
2015
|
Saint-Étienne
2
Nantes
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Ligue 1 2015/2016 | |||||||
|
12 Wrz
2015
|
Montpellier
1
Saint-Étienne
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 1 2015/2016 | |||||||
|
09 Sie
2015
|
Rapid Wiedeń
2
Wolfsberger AC
1
|
85' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Bundesliga (Austria) 2015/2016 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Robert Berić ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.64, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.14.
W ostatnich 10 meczach Robert Berić 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.64, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.50.
W jakiej formie jest Robert Berić?
Robert Berić jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.14. Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Robert Berić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Robert Berić rozegrał w barwach Koper w Prva Liga (Słowenia) 9 meczów. Na boisku spędził łącznie 113 minut. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Robert Berić - zarobki
Robert Berić gra w Koper na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Robert Berić w Koper (2021)
| Rocznie | 2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 170 tys. € |
| Tygodniowo | 39 tys. € |
| Dziennie | 6 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Robert Berić w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2021 |
|
2 mln € |
| 2020 |
|
890 tys. € |
| 2018/19 |
|
1,1 mln € |
| 2017/18 |
|
1,1 mln € |
| 2016/17 |
|
1 mln € |
| 2015/16 |
|
921 tys. € |
Robert Berić - kontuzje
W trakcie kariery Robert Berić zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 70 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Robert Berić
-
Uraz
pauzuje od 513 dni
13.06.25 (408 dni)
Changchun Yatai opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
04.11.16 – 14.02.17 (103 dni)
Saint-Étienne opuszczone: 18 meczów
-
Uraz
08.11.15 – 08.05.16 (183 dni)
Saint-Étienne opuszczone: 37 meczów
- Uraz 07.06.09 – 30.09.09 (116 dni) opuszczone: 13 meczów
Czy Robert Berić ma kontuzję?
Obecnie Robert Berić ma uraz — uraz — i pauzuje w Changchun Yatai.
Najpoważniejszy uraz w karierze Robert Berić to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 408 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Robert Berić - trofea
W trakcie kariery Robert Berić zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Robert Berić
Jakie trofea zdobył Robert Berić?
Robert Berić zdobył w karierze 6 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Maribor — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Puchar Słowenii — 3 razy.
Robert Berić - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Robert Berić wynosi obecnie 375 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Robert Berić na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Robert Berić
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 18.06.2025 | 34 |
|
375 tys. € |
| 10.12.2024 | 33 |
|
500 tys. € |
| 03.06.2024 | 32 |
|
550 tys. € |
| 13.12.2023 | 32 |
|
700 tys. € |
| 25.06.2023 | 32 |
|
800 tys. € |
| 12.01.2023 | 31 |
|
900 tys. € |
| 27.05.2022 | 30 |
|
1,7 mln € |
| 20.04.2022 | 30 |
|
2,2 mln € |
| 08.11.2021 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 08.07.2021 | 30 |
|
3 mln € |
| 17.12.2020 | 29 |
|
3 mln € |
| 25.08.2020 | 29 |
|
2,4 mln € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
2,4 mln € |
| 27.02.2020 | 28 |
|
3 mln € |
| 18.12.2019 | 28 |
|
4 mln € |
| 02.06.2019 | 27 |
|
5 mln € |
| 16.12.2018 | 27 |
|
4,5 mln € |
| 03.06.2018 | 26 |
|
4,5 mln € |
| 23.01.2018 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 07.01.2018 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 31.05.2017 | 25 |
|
4,5 mln € |
| 15.01.2017 | 25 |
|
4 mln € |
| 31.10.2016 | 25 |
|
5 mln € |
| 12.07.2016 | 25 |
|
4,5 mln € |
| 03.02.2016 | 24 |
|
5,5 mln € |
| 05.09.2015 | 24 |
|
5,5 mln € |
| 16.06.2015 | 24 |
|
3 mln € |
| 10.01.2015 | 23 |
|
1,8 mln € |
| 20.10.2014 | 23 |
|
1,3 mln € |
| 19.06.2014 | 23 |
|
1 mln € |
| 26.12.2013 | 22 |
|
1,2 mln € |
| 09.03.2013 | 21 |
|
1,2 mln € |
| 11.10.2012 | 21 |
|
1,2 mln € |
| 06.06.2012 | 20 |
|
750 tys. € |
| 03.09.2011 | 20 |
|
750 tys. € |
| 20.01.2011 | 19 |
|
600 tys. € |
| 21.12.2010 | 19 |
|
400 tys. € |
| 19.08.2010 | 19 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Robert Berić?
Wycena Robert Berić wynosi obecnie 375 tys. €. W szczycie kariery Robert Berić wyceniano na 5,5 mln €, a najniżej na 250 tys. €.