Koper - Maribor wynik meczu 1:0
Koper - Maribor (19.10.2025) wynik meczu 1:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Koper | 52 min |
|---|---|
| Remis | 38 min |
| Prowadzenie Maribor | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Koper Zalaznik 20' | 1 |
| Kartki Maribor Sikosek 40' | 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 52 min (38'–90') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 38' |
| Gol średnio co | 90,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 1 gol w 90 min | 90 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 13 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 6,9 min |
| Gole po przerwie 0 z 1 gola | 0% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 1 gola z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Słoweńska 1.Liga 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 12. kolejka |
| Data | 19.10.2025, 20:15 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 9°C |
| Sędzia | Rade Obrenovic |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Koper - Maribor z 19.10.2025: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Koper vs Maribor
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Składy
Koper
- Śr. wiek
- 28,1
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Skład
- oficjalny
- 1 Metod Jurhar bramkarz 500 tys. € 28 l. 188 cm 34
- 33 Filip Damjanovic obrońca 450 tys. € 28 l. 188 cm 21
- 28 Dominik Ivkic obrońca 100 tys. € 29 l. 190 cm 13
- 26 Florian Hartherz obrońca 200 tys. € 33 l. 187 cm 27
- 21 Nik Omladic pomocnik 65' 50 tys. € 37 l. 182 cm 31
- 80 Jean-Pierre Longonda pomocnik 350 tys. € 24 l. 183 cm 32
-
18 Aljaz Zalaznik pomocnik 100 tys. € 20 l. – 29
-
22 Check-Oumar Diakite pomocnik 150 tys. € 23 l. 173 cm 13
- 45 Isaac Matondo napastnik 87' 500 tys. € 27 l. 168 cm 33
- 99 Kamil Manseri napastnik 78' 200 tys. € 25 l. 183 cm 17
- 9 Tomi Jurić napastnik 64' 100 tys. € 35 l. 189 cm 10
- 39 Damjan Bohar napastnik 0 € 35 l. 172 cm 11
- 25 Tadej Bonaca bramkarz – 20 l. – 14
- 72 Josip Ilicić pomocnik 65' 100 tys. € 38 l. 190 cm 29
- 23 Sandro Jovanovic napastnik 78' 300 tys. € 24 l. – 17
-
30 Brian Oddei napastnik – – – – –
- 2 Mark Pabai obrońca 300 tys. € 26 l. 189 cm 27
- 19 Leo Rimac napastnik 64' 500 tys. € 20 l. – 32
- 27 Andraz Ruedl pomocnik 78' 100 tys. € 22 l. – 34
- 31 Muhamed Sahinovic bramkarz 300 tys. € 23 l. 191 cm 7
- 8 Milan Sikanjic napastnik 150 tys. € 26 l. 184 cm 6
Trener Milan Andjelkovic
Maribor
- Śr. wiek
- 28,3
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Skład
- oficjalny
- 1 Azbe Jug bramkarz 250 tys. € 34 l. 192 cm 32
- 6 B. Matufueni M'Bondo obrońca 700 tys. € 25 l. 184 cm 33
- 44 Omar Rekik obrońca 500 tys. € 24 l. 188 cm 28
- 12 Gregor Sikosek obrońca 69' 200 tys. € 32 l. 176 cm 14
- 5 Pijus Sirvys obrońca 83' 700 tys. € 28 l. 183 cm 26
- 17 Sheyi Ojo pomocnik 600 tys. € 29 l. 178 cm 31
- 15 Jan Repas pomocnik 34' 600 tys. € 29 l. 171 cm 26
- 10 Ziga Repas pomocnik 69' 500 tys. € 25 l. 177 cm 18
- 4 Nejc Viher pomocnik 600 tys. € 18 l. – 34
- 2 El Arbi Hillel Soudani napastnik 83' 100 tys. € 38 l. 182 cm 31
- 30 Benjamin Tetteh napastnik 900 tys. € 29 l. 193 cm 29
- 41 Mohamed Bamba pomocnik 100 tys. € 23 l. 180 cm 11
- 21 Karol Borys pomocnik 600 tys. € 20 l. 174 cm 31
- 43 Tanej Handanovic bramkarz – 18 l. – 8
- 32 Luka Krajnc obrońca 75 tys. € 32 l. 188 cm 27
- 79 David Pejicic pomocnik 34' 1,5 mln € 19 l. 175 cm 24
-
11 Ali Reghba napastnik 83' 300 tys. € 26 l. – 27
- 55 Mark Spanring obrońca 200 tys. € 25 l. 179 cm 32
- 8 Eric Taylor pomocnik 69' 200 tys. € 25 l. – 13
- 70 Isaac Tshipamba Mulowati napastnik 69' 400 tys. € 26 l. 175 cm 34
- 50 Lan Vidmar obrońca 400 tys. € 25 l. 186 cm 7
- 97 Tine Cuk napastnik 83' 150 tys. € 21 l. – 16
Trener Darko Milanic
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Koper w meczu z Maribor?
W wyjściowym składzie Koper: w bramce M. Jurhar, w obronie F. Damjanović, D. Ivkic oraz F. Hartherz, w pomocy N. Omladic, Jean-Pierre Longonda, A. Zalaznik oraz C. Diakite, w ataku I. Matondo, K. Manseri oraz T. Jurić. Z ławki weszli: L. Rimac (64'), J. Ilicić (65'), S. Jovanović (78') oraz A. Ruedl (78').
Jaki był wyjściowy skład Maribor w meczu z Koper?
W wyjściowym składzie Maribor: w bramce A. Jug, w obronie B. Matufueni M'Bondo, O. Rekik, G. Sikosek oraz P. Sirvys, w pomocy O. Ojo, J. Repas, Z. Repas oraz N. Viher, w ataku E. Soudani, B. Tetteh. Z ławki weszli: D. Pejicić (34'), E. Taylor (69'), Isaac Tshipamba Mulowati (69'), A. Reghba (83') oraz T. Cuk (83').
Kogo zabrakło w meczu Koper – Maribor?
Po stronie Koper nie zagrali: Robert Berić.
Forma w 10 ostatnich meczach
Koper - Maribor
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Koper - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
07 Lis
15:00
|
Koper
1
Mura
1
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 15. kolejka | |||
|
02 Lis
17:00
|
Bravo
1
Koper
2
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 14. kolejka | |||
|
27 Paź
19:00
|
Koper
4
Maribor
0
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 13. kolejka | |||
|
23 Paź
17:30
|
Tabor Sežana
1
Koper
0
|
||
| Puchar Słowenii | |||
|
18 Paź
15:00
|
Koper
5
Brinje-Grosuplje
0
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 12. kolejka | |||
|
10 Paź
15:00
|
Radomlje
3
Koper
3
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 11. kolejka | |||
|
19 Wrz
17:30
|
Koper
2
Nafta
0
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 10. kolejka | |||
|
12 Wrz
17:30
|
Koper
1
Olimpija Lublana
3
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 9. kolejka | |||
|
09 Wrz
18:00
|
Dekani
1
Koper
3
|
||
| Puchar Słowenii | |||
|
06 Wrz
20:15
|
NK Celje
0
Koper
1
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 8. kolejka | |||
Maribor - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
07 Lis
18:00
|
Bravo
2
Maribor
1
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 15. kolejka | |||
|
31 Paź
16:00
|
Maribor
0
Olimpija Lublana
1
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 14. kolejka | |||
|
27 Paź
19:00
|
Koper
4
Maribor
0
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 13. kolejka | |||
|
18 Paź
18:00
|
Maribor
0
NK Celje
0
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 12. kolejka | |||
|
11 Paź
17:30
|
Brinje-Grosuplje
1
Maribor
2
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 11. kolejka | |||
|
19 Wrz
20:15
|
Maribor
2
Aluminij
2
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 10. kolejka | |||
|
16 Wrz
19:00
|
Prevalje
2
Maribor
1
|
||
| Puchar Słowenii | |||
|
13 Wrz
20:15
|
Radomlje
0
Maribor
3
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 9. kolejka | |||
|
06 Wrz
17:30
|
Maribor
1
Mura
1
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 8. kolejka | |||
|
30 Sie
20:15
|
Nafta
2
Maribor
3
|
||
| Prva Liga (Słowenia), 7. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Koper - Maribor
Bilans 80 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 78% (62 z 80)
- Powyżej 2,5 gola 55% (44 z 80)
- Powyżej 3,5 gola 35% (28 z 80)
- Obie strzelą (BTTS) 59% (47 z 80)
- Mecze bez gola 10% (8 z 80)
- Remisy 35% (28 z 80)
- Wygrana 1 golem 34% (27 z 80)
- Wygrana 3+ golami 13% (10 z 80)
Statystyki szczegółowe H2H
Koper - Maribor
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 80 meczach Koper - Maribor.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:1 remis | 11 (14%) |
| 2. | 0:0 remis | 8 (10%) |
| 3. | 2:1 wygrana Koper | 8 (10%) |
| 4. | 2:2 remis | 8 (10%) |
| 5. | 0:1 wygrana Maribor | 5 (6%) |
| 6. | 0:2 wygrana Maribor | 5 (6%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki Koper najdłuższa: 11 meczów 1 mecz
- Gol Koper najdłuższa: 8 meczów 1 mecz
- Czyste konto Koper najdłuższa: 2 mecze 1 mecz
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 8 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 6 meczów 0 meczów
H2H Koper - Maribor według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Koper | Remis | Maribor |
|---|---|---|---|---|
| Prva Liga (Słowenia) | 74 | 17 | 27 | 30 |
| Puchar Słowenii | 4 | 2 | 1 | 1 |
| Superpuchar Słowenii | 2 | 1 | 0 | 1 |
| Razem | 80 | 20 | 28 | 32 |
Atut własnego boiska
Koper u siebie i Maribor na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Koper - Maribor?
W 80 spotkaniach bezpośrednich Koper ma na koncie 20 zwycięstw, Maribor 32, a 28 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 94:131 dla Koper. Ostatni mecz rozegrano 27 października 2026 (Prva Liga (Słowenia)), a Koper - Maribor zakończył się wynikiem 4:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 5:0 Maribor (2015).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Maribor nad Koper?
Ostatnie zwycięstwo Maribor nad Koper przypadło na 9 sierpnia 2026 (Prva Liga (Słowenia), 2:0). Od tego czasu rozegrano 1 spotkanie bez wygranej Maribor. Obie drużyny strzelały w 47 spotkaniach (59%), a 3 gole lub więcej padły w 44 spotkaniach (55%).
Miejsca Koper oraz Maribor
w tabeli Prva Liga (Słowenia)
Tabela
Słoweńska 1.Liga 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Celje
|
34 | 23 | 5 | 6 | 85:32 | 53 | 74 | |
2
|
Koper
|
34 | 20 | 7 | 7 | 71:43 | 28 | 67 | |
3
|
Bravo
|
34 | 19 | 5 | 10 | 62:51 | 11 | 62 | |
4
|
Olimpija Lublana
|
34 | 16 | 7 | 11 | 48:40 | 8 | 55 | |
5
|
Maribor
|
34 | 15 | 8 | 11 | 57:41 | 16 | 53 | |
6
|
Radomlje
|
34 | 13 | 6 | 15 | 50:63 | -13 | 45 | |
7
|
Aluminij
|
34 | 10 | 6 | 18 | 42:61 | -19 | 36 | |
8
|
Mura
|
34 | 8 | 7 | 19 | 35:55 | -20 | 31 | |
9
|
Primorje
|
34 | 6 | 4 | 24 | 31:74 | -43 | 22 | |
10
|
NK Domzale
|
18 | 3 | 3 | 12 | 17:38 | -21 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Celje
|
34 | 23 | 5 | 6 | 85:32 | 53 | 74 | |
2
|
Koper
|
34 | 20 | 7 | 7 | 71:43 | 28 | 67 | |
3
|
Bravo
|
34 | 19 | 5 | 10 | 62:51 | 11 | 62 | |
4
|
Olimpija Lublana
|
34 | 16 | 7 | 11 | 48:40 | 8 | 55 | |
5
|
Maribor
|
34 | 15 | 8 | 11 | 57:41 | 16 | 53 | |
6
|
Radomlje
|
34 | 13 | 6 | 15 | 50:63 | -13 | 45 | |
7
|
Aluminij
|
34 | 10 | 6 | 18 | 42:61 | -19 | 36 | |
8
|
Mura
|
34 | 8 | 7 | 19 | 35:55 | -20 | 31 | |
9
|
Primorje
|
34 | 6 | 4 | 24 | 31:74 | -43 | 22 | |
10
|
NK Domzale
|
18 | 3 | 3 | 12 | 17:38 | -21 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Koper
|
17 | 13 | 2 | 2 | 38:18 | 20 | 41 | |
| 2 |
NK Celje
|
17 | 12 | 3 | 2 | 43:12 | 31 | 39 | |
| 3 |
Bravo
|
17 | 10 | 2 | 5 | 28:25 | 3 | 32 | |
| 4 |
Maribor
|
17 | 9 | 5 | 3 | 39:18 | 21 | 32 | |
| 5 |
Olimpija Lublana
|
17 | 9 | 3 | 5 | 25:22 | 3 | 30 | |
| 6 |
Radomlje
|
17 | 8 | 2 | 7 | 26:33 | -7 | 26 | |
| 7 |
Mura
|
17 | 6 | 5 | 6 | 20:20 | 0 | 23 | |
| 8 |
Aluminij
|
17 | 5 | 4 | 8 | 22:28 | -6 | 19 | |
| 9 |
Primorje
|
17 | 6 | 1 | 10 | 22:34 | -12 | 19 | |
| 10 |
NK Domzale
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:16 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
NK Celje
|
17 | 11 | 2 | 4 | 42:20 | 22 | 35 | |
| 2 |
Bravo
|
17 | 9 | 3 | 5 | 34:26 | 8 | 30 | |
| 3 |
Koper
|
17 | 7 | 5 | 5 | 33:25 | 8 | 26 | |
| 4 |
Olimpija Lublana
|
17 | 7 | 4 | 6 | 23:18 | 5 | 25 | |
| 5 |
Maribor
|
17 | 6 | 3 | 8 | 18:23 | -5 | 21 | |
| 6 |
Radomlje
|
17 | 5 | 4 | 8 | 24:30 | -6 | 19 | |
| 7 |
Aluminij
|
17 | 5 | 2 | 10 | 20:33 | -13 | 17 | |
| 8 |
Mura
|
17 | 2 | 2 | 13 | 15:35 | -20 | 8 | |
| 9 |
NK Domzale
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:22 | -14 | 4 | |
| 10 |
Primorje
|
17 | 0 | 3 | 14 | 9:40 | -31 | 3 |