Jean Seri jest piłkarzem występującym obecnie w Maribor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jean Michael Seri
Ocena255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jean Michael Seri w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jean Michael Seri wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Jean Michael Seri oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jean Michael Seri w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jean Michael Seri rozegrał w barwach Maribor w Prva Liga (Słowenia) 11 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 7 występów w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 103 minuty. Średnio dawało to 6 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jean Michael Seri
Pierwszy transfer Jean Michael Seri w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Paços de Ferreira do Nicei za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Jean Michael Seri było przejście z Nicei do Fulham w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 30 milionów euro.
Czy Jean Michael Seri ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jean Michael Seri nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jean Michael Seri to uraz kostki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 381 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jean Michael Seri?
Jean Michael Seri ma na koncie 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Jean Michael Seri?
Jean Michael Seri najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jean Michael Seri?
Wycena 35-letniego Jean Michael Seri według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 35 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jean Michael Seri?
Jean Michael Seri urodził się 19 lipca 1991 w Grand-Bereby, ma narodowość iworyjską. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Jean Michael Seri – statystyki
Szczegółowe statystyki Jean Michael Seri w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Maribor oraz reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jean Seri vs. inni
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jean Michael Seri w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jean Michael Seri wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Jean Michael Seri oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Jean Michael Seri – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jean Michael Seri w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Cze
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
25 Cze
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
0:2 | 13' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
20 Cze
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Cze
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
04 Cze
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Lut
Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 24. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
22 Lut
Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 23. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Lut
Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 22. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Lut
Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 21. kolejka
|
2:0 | 86' | 0 | 0 | – | – | ||
|
01 Lut
Koniec
|
Prva Liga (Słowenia), 19. kolejka
|
3:3 | 62' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Jean Michael Seri w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jean Michael Seri rozegrał w barwach Maribor w Prva Liga (Słowenia) 11 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 7 występów w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 103 minuty. Średnio dawało to 6 minut gry na spotkanie.
Jean Michael Seri – transfery
W trakcie kariery Jean Michael Seri zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 32,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Maribor 2025 – obecnie
-
Al Orubah 2024 – 2025
-
Hull City 2022 – 2024
-
Fulham 2021 – 2022
-
Bordeaux 2021 – 2021
-
Fulham 2020 – 2021
-
Galatasaray 2019 – 2020
-
Fulham 2018 – 2019
-
Nicea 2015 – 2018
-
Paços de Ferreira 2013 – 2015
-
ASEC Mimosas 2013 – 2013

-
FC Porto B 2012 – 2013
-
ASEC Mimosas 2010 – 2012

-
Africa Sports do 2010

255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Jean Michael Seri
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 06.09.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 21.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 07.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 29.01.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 02.08.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 17.07.2019 |
|
1,5 mln € | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 11.07.2018 |
|
30 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 29.08.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 29.06.2013 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 02.11.2012 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2009/10 | 08.01.2010 |
![]() |
— | Transfer definitywny |
Historia transferów Jean Michael Seri
Pierwszy transfer Jean Michael Seri w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Paços de Ferreira do Nicei za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Jean Michael Seri było przejście z Nicei do Fulham w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 30 milionów euro.
Jean Michael Seri – forma
W ostatnich 5 meczach Jean Michael Seri zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,93. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Jean Michael Seri i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Cze
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Norwegia
2
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Curaçao
0
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Niemcy
2
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Cze
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Ekwador
0
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Cze
Koniec
|
Francja
1
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Maribor
2
Radomlje
2
Prva Liga (Słowenia), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Maribor
2
Bravo
0
Prva Liga (Słowenia), 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Primorje
0
Maribor
2
Prva Liga (Słowenia), 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Maribor
2
Koper
0
Prva Liga (Słowenia), 21. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Maribor
3
NK Celje
3
Prva Liga (Słowenia), 19. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Maribor
2
Aluminij
3
Prva Liga (Słowenia), 18. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Mura
0
Maribor
1
Prva Liga (Słowenia), 17. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Maribor
1
Olimpija Lublana
1
Prva Liga (Słowenia), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Al Nassr
3
Al Orubah
0
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Al Orubah
1
Damac
0
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Al Orubah
1
Al Fateh
0
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Al Kholood
3
Al Orubah
3
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Al Wehda FC
2
Al Orubah
1
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Plymouth
1
Hull City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Hull City
3
Ipswich Town
3
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Coventry City
2
Hull City
3
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Watford
0
Hull City
0
Championship
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Hull City
3
Queens Park Rangers
0
Championship
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Cardiff City
1
Hull City
3
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Leeds United
3
Hull City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Hull City
0
Stoke City
2
Championship
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Hull City
2
Leicester City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.5 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Hull City
1
Birmingham City
1
Championship
|
66'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
03 Lut
Dogryw.
|
Mali
1
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Puchar Narodów Afryki
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
0
Gwinea Równikowa
4
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Gru
Koniec
|
Hull City
3
Blackburn
2
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Hull City
0
Sunderland
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Bristol City
3
Hull City
2
Championship
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Hull City
3
Cardiff City
0
Championship
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Middlesbrough
1
Hull City
2
Championship
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Queens Park Rangers
2
Hull City
0
Championship
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Hull City
1
Watford
2
Championship
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Hull City
1
Huddersfield Town
0
Championship
|
63'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Hull City
1
Preston North End
0
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Birmingham City
0
Hull City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Millwall
2
Hull City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Ipswich Town
3
Hull City
0
Championship
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Hull City
1
Plymouth
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Stoke City
1
Hull City
3
Championship
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Leicester City
0
Hull City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Hull City
1
Bristol City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Hull City
4
Sheffield Wednesday
2
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Norwich City
2
Hull City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Zambia
3
Wybrzeże Kości Słoniowej
0
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Hull City
1
Watford
0
Championship
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Middlesbrough
3
Hull City
1
Championship
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Hull City
1
Millwall
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Reading
1
Hull City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Hull City
1
Huddersfield Town
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Birmingham City
0
Hull City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Hull City
1
Blackpool
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Hull City
1
Sunderland
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Watford
0
Hull City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Burkina Faso
2
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
4
Burundi
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Cardiff City
2
Hull City
3
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Millwall
0
Hull City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Hull City
0
Blackburn
1
Championship
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Rotherham United
2
Hull City
4
Championship
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Blackpool
1
Hull City
3
Championship
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Hull City
0
Birmingham City
2
Championship
|
82'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Huddersfield Town
2
Hull City
0
Championship
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Hull City
2
Wigan Athletic
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
3
Gwinea
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Hull City
0
Sheffield United
2
Championship
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
3
Zambia
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Fulham
3
Preston North End
0
Championship
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Queens Park Rangers
0
Fulham
2
Championship
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Anglia
3
Wybrzeże Kości Słoniowej
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Barnsley
1
Fulham
1
Championship
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Swansea City
1
Fulham
5
Championship
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Cardiff City
0
Fulham
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Fulham
1
Huddersfield Town
2
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Hull City
0
Fulham
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Manchester City
4
Fulham
1
FA Cup (Anglia)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sty
Karne
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
(4)
0
Egipt
(5)
0
Puchar Narodów Afryki
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
3
Algieria
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Sierra Leone
2
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Gwinea Równikowa
0
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Fulham
0
Sheffield United
1
Championship
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Fulham
0
Derby County
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Fulham
4
Barnsley
1
Championship
|
10'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
3
Mozambik
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Peterborough
0
Fulham
1
Championship
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Fulham
3
West Bromwich Albion
0
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Malawi
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Bristol City
1
Fulham
1
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Kamerun
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Fulham
2
Hull City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Millwall
1
Fulham
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Huddersfield Town
1
Fulham
5
Championship
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Reims
1
Bordeaux
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Bordeaux
3
RC Lens
0
Ligue 1
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Nantes
3
Bordeaux
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
4
Bordeaux
1
Ligue 1
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Bordeaux
1
Ligue 1
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Bordeaux
2
Strasburg
3
Ligue 1
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Montpellier
3
Bordeaux
1
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Dijon FCO
1
Bordeaux
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Bordeaux
0
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Bordeaux
1
Metz
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Nimes
2
Bordeaux
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Bordeaux
0
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Bordeaux
0
Toulouse
2
Puchar Francji
|
75'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Brest
2
Bordeaux
1
Ligue 1
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Brentford
3
Fulham
0
Puchar Ligi Angielskiej
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Ankaragucu
1
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Alanyaspor
4
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Galatasaray
1
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
28 Cze
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
1
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Galatasaray
0
Beşiktaş
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sivasspor
2
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Galatasaray
3
Gençlerbirliği
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Fenerbahce
1
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Kasımpaşa
0
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Konyaspor
0
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Galatasaray
1
Club Brugge
1
Liga Mistrzów
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Real Madryt
6
Galatasaray
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Beşiktaş
1
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Galatasaray
3
Sivasspor
2
Super Lig (Turcja)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
1
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.9 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Club Brugge
0
Galatasaray
0
Liga Mistrzów
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Galatasaray
1
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Denizlispor
2
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Galatasaray
1
![]()
Akhisarspor
0
Superpuchar Turcji
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
AFC Bournemouth
0
Fulham
1
Premier League
|
79'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Fulham
2
Everton
0
Premier League
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
West Ham United
3
Fulham
1
Premier League
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Fulham
0
Manchester United
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Fulham
4
Brighton & Hove Albion
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Fulham
1
Oldham Athletic
2
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Fulham
1
Huddersfield Town
0
Premier League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Fulham
1
Wolverhampton
1
Premier League
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Newcastle United
0
Fulham
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Fulham
0
West Ham United
2
Premier League
|
61'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Manchester United
4
Fulham
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Chelsea
2
Fulham
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Fulham
3
Southampton
2
Premier League
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Liverpool
2
Fulham
0
Premier League
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Fulham
1
Arsenal
5
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Fulham
1
Watford
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Manchester City
3
Fulham
0
Premier League
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
2
Fulham
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Fulham
4
Burnley
2
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Tottenham
3
Fulham
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Fulham
0
Crystal Palace
2
Premier League
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Nicea
4
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Strasburg
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Troyes
0
Nicea
2
Ligue 1
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Guingamp
2
Nicea
5
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Lokomotiv
1
Nicea
0
Liga Europy
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Nicea
2
Lokomotiv
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Dijon FCO
3
Nicea
2
Ligue 1
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Metz
2
Nicea
1
Ligue 1
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Nicea
1
Amiens SC
0
Ligue 1
|
84'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Caen
1
Nicea
1
Ligue 1
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Montpellier
2
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Nicea
2
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Rennes
0
Nicea
1
Ligue 1
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Nicea
4
Monaco
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Nicea
3
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Toulouse
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Lille
1
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Nicea
2
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Nicea
2
Caen
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
FC Lorient
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Rennes
2
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Nicea
2
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Nicea
3
Toulouse
0
Ligue 1
|
77'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Nicea
1
SC Bastia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Caen
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Nicea
2
Lyon
0
Ligue 1
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Nicea
2
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Nicea
3
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Angers
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Guingamp
2
Nicea
3
Ligue 1
|
77'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Nicea
2
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Lyon
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Nicea
3
Rennes
0
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Nicea
3
![]()
GFC Ajaccio
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Montpellier
0
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Bordeaux
0
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Nicea
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Monaco
1
Nicea
0
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Caen
2
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Nicea
2
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Lille
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Nicea
1
Montpellier
0
Ligue 1
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Gru
Koniec
|
FC Lorient
0
Nicea
0
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Nicea
3
Lyon
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
![]()
GFC Ajaccio
3
Nicea
1
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Rennes
1
Nicea
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nicea
4
Ligue 1
|
66'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Nicea
6
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
SC Bastia
1
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Angers
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Troyes
3
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Nicea
1
Monaco
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Jean Michael Seri ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.93, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.93.
W ostatnich 10 meczach Jean Michael Seri ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.93, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.93.
W jakiej formie jest Jean Michael Seri?
Jean Michael Seri jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.93.
Jean Michael Seri – zarobki
Jean Michael Seri gra w Maribor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jean Michael Seri w Maribor (2023/24)
| Rocznie | 1,2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 99 tys. € |
| Tygodniowo | 23 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Jean Michael Seri w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2023/24 |
|
1,2 mln € |
| 2022/23 |
|
1,2 mln € |
| 2021/22 |
|
3,7 mln € |
| 2020/21 |
|
4 mln € |
| 2020/21 |
|
3,9 mln € |
| 2019/20 |
|
4 mln € |
| 2018/19 |
|
3,8 mln € |
Jean Michael Seri – kontuzje
W trakcie kariery Jean Michael Seri zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 57 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jean Michael Seri
-
Uraz kostki
14.10.24 – 29.10.25 (381 dni)
Al Orubah opuszczone: 45 meczów
-
Uraz
15.02.23 – 05.03.23 (19 dni)
Hull City opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
07.08.22 – 31.08.22 (25 dni)
Hull City opuszczone: 6 meczów
-
Stłuczenie
10.12.19 – 23.12.19 (14 dni)
Galatasaray opuszczone: 3 mecze
Czy Jean Michael Seri ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jean Michael Seri nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jean Michael Seri to uraz kostki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 381 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jean Michael Seri – trofea
W trakcie kariery Jean Michael Seri zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Jean Michael Seri
Jakie trofea zdobył Jean Michael Seri?
Jean Michael Seri zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował na Wybrzeżu Kości Słoniowej — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Narodów Afryki — 1 raz.
Jean Michael Seri – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jean Michael Seri wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jean Michael Seri na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jean Michael Seri
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 34 |
|
100 tys. € |
| 09.12.2025 | 34 |
|
100 tys. € |
| 08.09.2025 | 34 |
|
200 tys. € |
| 26.05.2025 | 33 |
|
500 tys. € |
| 12.12.2024 | 33 |
|
750 tys. € |
| 23.05.2024 | 32 |
|
1 mln € |
| 20.12.2023 | 32 |
|
1,2 mln € |
| 31.05.2023 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 26.10.2022 | 31 |
|
2 mln € |
| 13.09.2022 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 12.05.2022 | 30 |
|
5 mln € |
| 23.11.2021 | 30 |
|
6 mln € |
| 03.06.2021 | 29 |
|
4 mln € |
| 14.12.2020 | 29 |
|
5 mln € |
| 12.10.2020 | 29 |
|
9 mln € |
| 03.08.2020 | 29 |
|
9 mln € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
9,5 mln € |
| 02.01.2020 | 28 |
|
12 mln € |
| 03.10.2019 | 28 |
|
18 mln € |
| 12.06.2019 | 27 |
|
25 mln € |
| 18.12.2018 | 27 |
|
30 mln € |
| 03.06.2018 | 26 |
|
30 mln € |
| 23.01.2018 | 26 |
|
35 mln € |
| 11.10.2017 | 26 |
|
25 mln € |
| 31.05.2017 | 25 |
|
14 mln € |
| 15.01.2017 | 25 |
|
12 mln € |
| 31.10.2016 | 25 |
|
7 mln € |
| 12.07.2016 | 24 |
|
5,5 mln € |
| 03.02.2016 | 24 |
|
3,5 mln € |
| 30.06.2015 | 23 |
|
2 mln € |
| 16.02.2015 | 23 |
|
1,6 mln € |
| 24.07.2014 | 23 |
|
1,2 mln € |
| 25.02.2014 | 22 |
|
700 tys. € |
| 27.10.2013 | 22 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jean Michael Seri?
Wycena Jean Michael Seri wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Jean Michael Seri wyceniano na 35 mln €, a najniżej na 100 tys. €.