7. kolejka
- : -
18.10.26 17:15

Porównanie kursów Paris FC - Rennes

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Paris FC - Rennes dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), dokładny wynik, 1. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz na handicap z 18 października 2026 (w ramach 7. kolejki Ligue 1). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 37 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Paris FC po kursie 2,30 w Betfan, remis po kursie 3,55 w Betclic oraz wygrana Rennes po kursie 3,00 w eToto.

Najwyższy kurs na wygraną Rennes wystawia eToto - 3,00, w porównaniu do najniższego 2,75 w Betclic. Daje to 25 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 807 zł w bonusach.

1 X 2
2,25 3,45 3,00
2,30 3,35 3,00
2,20 3,55 2,75
2,30 3,45 2,90
2,27 3,50 3,00
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Rennes

kurs 3,00 × 100 zł = 264 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 807 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,64 2,17
1,67 2,20
1,63 1,97
1,65 2,10
1,67 2,17
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,36 1,60 1,28
1,40 1,65 1,32
1,38 1,55 1,23
1,35 1,53 1,27
1,38 1,59 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,72 2,35 3,35
2,70 2,35 3,30
2,68 2,32 3,15
2,75 2,35 3,45
2,80 2,39 3,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,57 2,67 3,10
2,50 2,75 3,05
2,48 2,70 2,88
2,55 2,75 3,10
2,60 2,80 3,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,26 1,38 1,50
1,28 1,40 1,52
1,30 1,40 1,42
1,28 1,40 1,52
1,29 1,40 1,52
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,31 1,43 1,40
1,34 1,47 1,40
1,35 1,46 1,33
1,33 1,45 1,40
1,33 1,45 1,41
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
13,00 1,03 4,55 1,20 2,22 1,65 1,50 2,55 1,19 4,60 1,07 8,60 1,02 18,00
14,00 1,03 4,40 1,20 2,20 1,65 1,50 2,55 1,19 4,50 1,07 8,60 - -
7,50 1,01 4,25 1,13 2,23 1,49 1,51 2,18 1,20 3,53 1,07 5,50 - -
- - 4,25 1,18 2,15 1,62 1,48 2,45 1,18 4,30 - - - -
9,40 1,03 4,20 1,19 2,17 1,62 1,48 2,47 1,18 4,30 1,06 7,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,42. To o 3,0% więcej niż najniższy kurs 2,35 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,55 2,42
1,55 2,40
1,44 2,35
1,53 2,35
1,53 2,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,90 4,10 5,00 4,55 14,00 6,00
3,90 4,10 4,90 4,50 14,00 6,00
3,60 4,00 4,35 4,70 18,00 5,90
3,75 4,00 4,80 4,50 15,00 6,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Paris FC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,60 2,70 6,00 3,25 3,45 5,35 2,85 7,90
11,50 2,60 6,25 3,10 3,40 5,40 2,75 8,60
- - 6,50 2,98 3,48 4,95 2,80 7,50
11,00 2,55 6,20 3,10 3,35 5,20 2,70 8,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
13,00 4,10 4,90 8,30 4,90 8,30 3,65 26,00
14,00 4,10 4,90 9,40 4,90 9,40 3,50 40,00
- - 5,10 8,50 5,10 8,50 3,58 33,00
15,00 3,95 4,80 9,00 4,80 9,00 3,45 40,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Rennes i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 3,60 7,40 4,30 4,35 7,10 3,70 10,00
13,00 3,50 7,90 4,20 4,30 7,60 3,60 12,00
- - 7,75 3,70 4,10 6,40 3,35 9,75
13,00 3,40 7,60 4,10 4,20 7,40 3,45 12,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Paris FC - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
4,10 8,30 19,00 - 1,39 - - -
4,25 9,50 24,00 - 1,40 1,14 1,03 -
4,00 8,60 18,00 - 1,37 1,10 - -
4,20 9,40 22,00 40,00 1,40 1,13 1,03 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
4,15 6,30 12,00 - 5,00 - - -
4,40 6,75 13,00 - 5,10 9,10 17,00 -
4,25 6,20 9,60 - 4,85 7,60 - -
4,50 6,80 12,00 17,00 5,20 8,60 15,00 18,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Rennes - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
1,63 1,22 1,06 - 5,65 - - -
1,65 1,24 1,07 - 6,10 16,00 40,00 -
1,60 1,20 1,05 - 5,80 13,00 - -
1,63 1,23 1,07 1,01 6,20 15,00 35,00 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Paris FC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 +3.5
1,39 2,20 1,12 4,10 1,03 8,30 19,00
1,40 2,30 1,14 4,25 - - -
1,37 2,10 1,11 3,55 - - -
1,38 2,20 1,12 3,90 - - -
1,38 2,18 1,12 3,90 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Rennes - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5
1,63 2,90 1,22 5,65 1,06 12,00 1,01
1,65 3,00 1,24 6,10 - - -
2,55 1,55 4,50 1,19 - - -
1,60 2,80 1,22 5,30 - - -
1,61 2,80 1,22 5,40 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Paris FC - handicap azjatycki pełny

-1 +1 +2
1,15 3,20 6,70
1,16 3,20 6,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Rennes - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2
1,30 4,65 1,07
1,30 4,60 1,07
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 18,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 13,00, więc różnica między bukmacherami sięga 38,5%.

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,25 w eToto jest wyższy od najniższej oferty 3,05 o 6,6%.

-6.5 +6.5 -7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5
4,20 1,18 3,05 1,32 2,30 1,54 1,85 1,83 1,55 2,27 1,36 2,87 1,22 3,70
- - 3,20 1,30 2,35 1,50 1,85 1,85 1,50 2,35 1,33 3,00 - -
- - 3,15 1,30 2,35 1,52 1,83 1,83 1,53 2,30 1,33 3,00 - -
- - 3,25 1,31 2,39 1,53 1,87 1,87 1,55 2,36 1,34 3,10 - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Paris FC - Rennes dostępnych jest 531 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 17,0% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 2,55 w STS przewyższa najniższą selekcję 2,18 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Paris FC - Rennes ma eToto, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.