5. kolejka
- : -
Dziś 20:00

Porównanie kursów Pau - Sochaux-Montbéliard

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Pau - Sochaux-Montbéliard dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), żółte kartki, 1. połowę (1X2), dokładny wynik, rzuty rożne oraz na handicap z 4 września 2026 (w ramach 5. kolejki Ligue 2). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 60 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Pau po kursie 2.30 w LV BET, remis po kursie 3.20 w Betfan oraz wygrana Sochaux-Montbéliard po kursie 3.20 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Sochaux-Montbéliard wystawia LV BET - 3.20, w porównaniu do najniższego 3.00 w STS. Daje to 20 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2.27 3.20 3.05
2.25 3.00 3.00
2.24 3.15 3.05
2.25 3.20 3.10
2.25 3.20 3.05
2.30 3.10 3.20
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Sochaux-Montbéliard

kurs 3.20 × 100 zł = 281,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1.59 2.15
1.62 2.15
2.19 1.63
1.62 2.15
1.63 2.19
1.62 2.20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1.33 1.57 1.31
1.35 1.58 1.33
1.31 1.51 1.30
1.33 1.55 1.32
1.32 1.52 1.30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2.92 2.05 3.70
2.90 2.05 3.70
2.95 2.05 3.80
2.95 2.05 3.80
3.00 2.07 3.85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2.67 2.35 3.35
2.60 2.45 3.25
2.65 2.45 3.35
2.65 2.45 3.35
2.65 2.45 3.35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1.20 1.32 1.64
1.24 1.35 1.60
1.23 1.33 1.62
1.23 1.33 1.62
1.23 1.33 1.62
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1.25 1.38 1.48
1.30 1.43 1.45
1.28 1.40 1.45
1.28 1.40 1.46
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Superbet wycenia na 1.87. To o 2,2% więcej niż najniższy kurs 1.83 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1.87 1.85
1.85 1.85
1.86 1.84
1.83 1.85
1.84 1.83
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4.60 4.20 5.80 3.55 7.60 4.70
4.80 4.25 6.40 3.50 8.25 4.70
4.80 4.30 6.40 3.55 8.60 4.90
4.75 4.25 6.30 3.55 8.80 4.95
4.80 4.20 6.40 3.50 8.60 4.90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Pau i liczbę goli

Kursy na remis i liczbę goli

Kursy na zwycięstwo Sochaux-Montbéliard i liczbę goli

Kursy na Pau - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
4.30 9.20 22.00 - 1.35 1.08 -
4.40 11.50 25.00 38.00 1.35 1.09 1.01
4.40 10.00 - - 1.33 - -
4.40 - - - - - -
4.60 11.00 26.00 40.00 1.35 1.09 1.01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3.75 6.10 12.00 - 4.45 8.00 -
3.90 6.60 10.50 13.00 4.60 9.00 12.00
3.85 6.00 - - 4.40 - -
3.85 - - - - - -
4.00 6.60 11.00 14.00 4.70 8.40 13.00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sochaux - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
1.59 1.17 1.03 - 6.20 15.00 -
1.58 1.18 1.04 1.01 6.60 20.00 36.00
1.56 1.16 - - 6.60 - -
1.55 - - - - - -
1.60 1.18 1.04 1.01 7.20 19.00 40.00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Pau - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1.35 2.20 1.08 4.30 9.20
1.35 2.25 1.09 4.40 -
1.34 2.16 - - -
1.35 2.20 - - -
1.34 2.19 1.09 4.20 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sochaux - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1.59 2.92 1.17 6.20 1.03
1.58 3.00 1.18 6.60 -
1.57 2.85 - - -
1.60 2.95 - - -
1.58 2.90 1.18 5.80 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Pau - handicap azjatycki pełny

-1 +1 +2
- 3.20 -
- 3.35 -
1.12 3.40 7.20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sochaux - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2
1.27 - -
1.28 - -
1.25 5.20 1.05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 8.00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 7.50, więc różnica między bukmacherami sięga 6,7%.

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 2.97 w Fortuna jest wyższy od najniższej oferty 2.67 o 11,2%.

-6.5 +6.5 -7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5 -13.5 +13.5
3.70 1.23 2.67 1.40 2.07 1.66 1.68 2.02 1.44 2.55 1.28 3.30 1.17 4.35 1.09 5.80
- - 2.97 1.34 2.18 1.61 1.72 2.00 1.44 2.60 1.26 3.50 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na żółte kartki

Największa różnica na kartkach pojawia się przy selekcji Minimum 6 kartka. Najwyższy kurs ma Fortuna z ofertą 3.90, a przewaga nad najniższym kursem 2.77 wynosi 113 zł przy przeliczeniu na stawkę 100 zł.

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
- - - - 2.35 1.48 1.69 2.00 1.33 2.77
5.90 1.09 3.10 1.31 1.99 1.71 1.47 2.47 1.20 3.90
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Pau - Sochaux-Montbéliard dostępnych jest 565 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 37,7% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2.19 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1.59 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Pau - Sochaux-Montbéliard ma Betfan, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.