Porównanie kursów Petrolul Ploiesti - Corvinul Hunedoara
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Petrolul Ploiesti - Corvinul Hunedoara dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), dokładny wynik, obie drużyny strzelą (BTTS), podwójną szansę oraz na handicap z 6 września 2026 (w ramach 8. kolejki rumuńskiej Ligi I). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 30 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Petrolul Ploiesti po kursie 2.65 w LV BET, remis po kursie 3.30 w LV BET oraz wygrana Corvinul Hunedoara po kursie 2.62 w Superbet.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Petrolul Ploiesti wystawia LV BET - 2.65, w porównaniu do najniższego 2.59 w Fortuna. Daje to 6 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
7.40 | 1.05 | 2.95 | 1.34 | 1.65 | 2.07 | 1.23 | 3.65 | 1.06 | 6.90 | 1.01 | 14.00 | 1.00 | 31.00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8.25 | 1.07 | 2.95 | 1.35 | 1.67 | 2.10 | 1.24 | 3.60 | 1.07 | 6.75 | 1.02 | 16.00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
6.90 | 1.06 | 2.93 | 1.35 | 1.66 | 2.08 | 1.24 | 3.60 | 1.07 | 6.50 | 1.01 | 9.50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7.10 | 1.07 | 2.95 | 1.35 | 1.67 | 2.10 | 1.25 | 3.65 | 1.07 | 6.80 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
6.75 | 1.06 | 2.90 | 1.35 | 1.65 | 2.05 | 1.23 | 3.55 | 1.07 | 6.50 | 1.01 | 9.50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 2.95 | 1.35 | 1.65 | 2.10 | 1.25 | 3.65 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 1.85. To o 3,9% więcej niż najniższy kurs 1.78 dostępny na tę samą opcję.
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Petrolul Ploiesti i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Corvinul Hunedoara i liczbę goli
Kursy na Petrolul Ploiesti - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Corvinul Hunedoara - handicap
Kursy na Petrolul Ploiesti - handicap azjatycki
Kursy na Corvinul Hunedoara - handicap azjatycki
Kursy na Petrolul Ploiesti - handicap azjatycki pełny
Kursy na Corvinul Hunedoara - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 8.20. Najniższa oferta na ten sam wynik to 7.50, więc różnica między bukmacherami sięga 9,3%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
8.20 | 7.60 | 7.60 | 5.60 | 12.00 | 12.00 | 10.00 | 10.00 | 15.00 | 29.00 | 29.00 | 24.00 | 24.00 | 40.00 | 40.00 | 90.00 | 100.00 | 100.00 | 80.00 | 80.00 | 100.00 | 100.00 | 100.00 | 100.00 | 100.00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8.20 | 7.50 | 7.50 | 5.60 | 12.00 | 12.00 | 9.80 | 9.80 | 14.50 | 29.00 | 29.00 | 23.50 | 23.50 | 38.00 | 38.00 | 85.00 | 95.00 | 95.00 | 75.00 | 75.00 | 100.00 | 100.00 | - | - | - | 100.00 | 100.00 | 100.00 | 100.00 | 100.00 | 100.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7.50 | 6.75 | 6.75 | 5.25 | 11.00 | 11.00 | 9.00 | 9.00 | 13.00 | 26.00 | 26.00 | 21.00 | 21.00 | 35.00 | 35.00 | 78.00 | 85.00 | 85.00 | 68.00 | 68.00 | 100.00 | 100.00 | 100.00 | 100.00 | 100.00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Minimum 10 rożny. Kurs 2.61 w Fortuna jest wyższy od najniższej oferty 2.07 o 26,1%.
| -6.5 | +6.5 | -7.5 | +7.5 | -8.5 | +8.5 | -9.5 | +9.5 | -10.5 | +10.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.55 | 1.24 | 2.60 | 1.43 | 2.02 | 1.69 | 1.65 | 2.07 | 1.42 | 2.65 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
3.00 | 1.33 | 2.20 | 1.60 | 1.72 | 2.00 | 1.44 | 2.60 | 1.26 | 3.50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
3.10 | 1.32 | 2.22 | 1.59 | 1.73 | 1.99 | 1.43 | 2.61 | 1.25 | 3.55 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 2.20 | 1.60 | 1.73 | 2.00 | 1.45 | 2.60 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
3.05 | 1.33 | 2.21 | 1.59 | 1.73 | 1.99 | 1.44 | 2.60 | 1.26 | 3.45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Petrolul Ploiesti - Corvinul Hunedoara dostępnych jest 556 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 10% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3.30 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3.00 w STS.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Petrolul Ploiesti - Corvinul Hunedoara ma Betfan, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.