Porównanie kursów Rangers de Talca - Deportes Copiapo

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Rangers de Talca - Deportes Copiapo dla 16 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), 2. połowę (1X2), rzuty rożne, 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 26 lipca 2026 (w ramach 17. kolejki Primera B (Chile)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 25 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Rangers de Talca po kursie 2,35 w Superbet, remis po kursie 3,10 w LV BET oraz wygrana Deportes Copiapo po kursie 2,95 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Deportes Copiapo wystawia LV BET - 2,95, w porównaniu do najniższego 2,90 w Betfan. Daje to 5 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,35 3,10 2,95
2,30 3,05 2,90
2,22 3,10 2,95
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Copiapó

kurs 2,95 × 100 zł = 259,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,64 2,07
1,65 2,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,33 1,51 1,30
1,32 1,48 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,00 2,05 3,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,75 2,32 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,22 1,30 1,64
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,26 1,36 1,49
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,20 1,06 2,85 1,36 1,63 2,12 1,22 3,75 1,06 7,20
7,10 1,05 2,90 1,35 1,65 2,05 1,23 3,55 1,07 6,40
- - 2,65 1,38 1,57 2,17 1,20 3,75 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Superbet wycenia na 1,87. To o 1,1% więcej niż najniższy kurs 1,85 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,87 1,82
1,85 1,82
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,80 4,15 5,75 3,65 7,30 4,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Rangers de Talca i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,30 3,05 4,30 4,00 2,90 7,20 2,55 12,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,20 4,15 3,60 10,00 3,60 10,00 3,05 40,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Deportes Copiapo i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,20 3,90 5,20 5,00 3,55 9,10 3,20 15,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Rangers de Talca - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5
1,36 2,27 1,09 4,55 1,02 9,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Deportes Copiapo - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5
1,55 2,85 1,16 6,00 1,03 12,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5
2,75 1,38 2,12 1,63 1,72 1,97 1,46 2,50 1,29 3,20
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Rangers de Talca - Deportes Copiapo dostępnych jest 113 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 16 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 9,4% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 2,90 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 2,65 w LV BET.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Rangers de Talca - Deportes Copiapo ma Superbet, który prowadzi w 17 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.