Porównanie kursów Red Star FC - Saint-Étienne
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Red Star FC - Saint-Étienne dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 9. kolejki Ligue 2). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 60 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Red Star FC po kursie 3,10 w LV BET, remis po kursie 3,45 w LV BET oraz wygrana Saint-Étienne po kursie 2,25 w eToto.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Red Star FC wystawia LV BET - 3,10, w porównaniu do najniższego 3,00 w Betfan. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
8,80 | 1,04 | 3,50 | 1,25 | 1,85 | 1,83 | 1,33 | 3,00 | 1,10 | 5,55 | 1,02 | 11,00 | 1,00 | 21,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,50 | 1,05 | 3,50 | 1,26 | 1,88 | 1,85 | 1,34 | 3,00 | 1,11 | 5,50 | 1,03 | 11,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,35 | 1,25 | 1,83 | 1,80 | 1,32 | 2,89 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,75 | 1,04 | 3,40 | 1,25 | 1,85 | 1,80 | 1,33 | 2,95 | 1,11 | 5,25 | 1,03 | 8,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,50 | 1,25 | 1,90 | 1,80 | 1,33 | 3,00 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,07. To o 1,5% więcej niż najniższy kurs 2,04 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Red Star FC strzeli
Kurs na Saint-Étienne strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Red Star FC i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Saint-Étienne i liczbę goli
Kursy na Red Star FC - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Saint-Étienne - handicap
Kursy na Red Star FC - handicap azjatycki
Kursy na Saint-Étienne - handicap azjatycki
Kursy na Red Star FC - handicap azjatycki pełny
Kursy na Saint-Étienne - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 10,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 9,50, więc różnica między bukmacherami sięga 5,3%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
10,00 | 9,60 | 8,00 | 5,80 | 15,00 | 11,00 | 10,00 | 8,60 | 12,00 | 35,00 | 21,00 | 25,00 | 17,00 | 35,00 | 27,00 | 60,00 | 100,00 | 50,00 | 80,00 | 45,00 | 100,00 | 70,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,50 | 9,00 | 7,50 | 5,25 | 14,00 | 10,00 | 9,50 | 8,00 | 11,00 | 35,00 | 19,00 | 23,00 | 16,00 | 30,00 | 25,00 | 53,00 | 100,00 | 50,00 | 75,00 | 40,00 | 100,00 | 68,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Red Star FC - Saint-Étienne dostępnych jest 411 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 38,0% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,18 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,58 w Betfan.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Red Star FC - Saint-Étienne ma eToto, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.