Ligue 2 · 1. kolejka · 08.08.2026
3 : 1
Koniec
Do przerwy 0:0

Porównanie kursów Rodez Aveyron - Lavallouis

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Rodez Aveyron - Lavallouis dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, dokładny wynik oraz na handicap z 8 sierpnia 2026 (w ramach 1. kolejki Ligue 2). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na 1. połowę (1X2) i przy stawce 100 zł daje 20 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Rodez Aveyron po kursie 2,02 w Superbet, remis po kursie 3,40 w LV BET oraz wygrana Lavallouis po kursie 3,60 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Lavallouis wystawia LV BET - 3,60, w porównaniu do najniższego 3,50 w STS. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,02 3,35 3,50
2,00 3,20 3,50
2,00 3,35 3,55
2,00 3,35 3,55
2,00 3,40 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Lavallouis

kurs 3,60 × 100 zł = 316,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,43 2,47
1,46 2,50
1,47 2,50
1,48 2,55
1,47 2,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,26 1,71 1,28
1,28 1,72 1,30
1,27 1,67 1,30
1,26 1,65 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,60 2,15 4,00
2,55 2,15 4,00
2,60 2,15 4,10
2,60 2,18 4,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,40 2,47 3,60
2,35 2,55 3,50
2,40 2,55 3,65
2,40 2,55 3,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,18 1,40 1,57
1,22 1,44 1,54
1,20 1,40 1,55
1,21 1,41 1,56
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,22 1,47 1,44
1,26 1,50 1,42
1,25 1,47 1,43
1,25 1,47 1,43
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
8,30 1,04 3,30 1,28 1,80 1,90 1,30 3,20 1,09 5,90 1,02 11,00 1,00 24,00
9,75 1,05 3,30 1,28 1,80 1,90 1,30 3,20 1,10 5,90 1,03 12,50 - -
- - 3,35 1,28 1,82 1,90 1,32 3,15 1,10 5,70 - - - -
7,25 1,05 3,25 1,28 1,80 1,90 1,30 3,15 1,10 5,75 1,02 9,00 - -
8,00 1,04 3,30 1,28 1,82 1,88 1,30 3,15 1,10 5,75 1,03 9,25 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 1,97. To o 2,1% więcej niż najniższy kurs 1,93 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,76 1,97
1,77 1,95
1,73 1,95
1,75 1,93
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,90 4,20 6,10 3,30 8,70 5,60
4,00 4,25 6,75 3,30 9,75 5,75
4,00 4,25 6,70 3,30 10,50 6,10
4,00 4,20 6,60 3,25 10,00 6,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Rodez Aveyron i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,60 2,50 4,25 3,15 2,70 5,45 2,30 8,30
7,50 2,40 4,40 3,10 2,65 5,75 2,20 10,00
7,60 2,39 4,40 3,05 2,66 5,70 2,22 10,00
7,40 2,39 4,30 3,05 2,60 5,80 2,20 10,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,30 4,20 4,00 9,40 4,00 9,40 3,30 33,00
9,75 4,25 4,00 12,00 4,00 12,00 3,10 50,00
10,50 4,20 4,00 12,00 4,00 12,00 3,15 50,00
10,00 4,20 3,95 12,00 3,95 12,00 3,10 70,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Lavallouis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,50 4,40 6,30 5,40 4,20 9,60 3,80 15,00
10,50 4,50 7,00 5,75 4,25 12,50 3,70 21,00
11,00 4,50 7,10 5,70 4,30 12,50 3,70 21,00
11,00 4,50 7,00 5,80 4,20 12,00 3,70 21,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Rodez Aveyron - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,60 7,30 16,00 - 1,27 1,06 -
3,60 8,25 19,00 32,00 1,28 1,06 1,01
3,55 - - - - - -
3,75 8,40 19,00 35,00 1,28 1,07 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,65 5,40 9,70 - 5,00 9,00 -
3,80 5,75 9,50 13,00 5,25 10,50 12,50
3,75 - - - - - -
3,95 5,80 10,00 14,00 5,20 9,40 13,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Lavallouis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
1,74 1,24 1,06 - 7,00 17,00 -
1,72 1,25 1,06 1,01 8,25 24,00 38,00
1,70 - - - - - -
1,75 1,25 1,07 1,01 8,40 22,00 40,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Rodez Aveyron - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,27 1,95 1,06 3,60 7,30
1,28 2,00 - 3,60 7,40
- 1,97 - - -
1,27 1,96 - 3,50 6,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Lavallouis - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,74 3,30 1,24 7,00 1,06
1,72 3,50 1,25 - 1,08
1,75 - - - -
1,73 3,25 1,24 - 1,07
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Rodez Aveyron - handicap azjatycki pełny

-1 +1 +2
- 2,85 -
1,09 2,80 6,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Lavallouis - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2
1,37 - -
1,36 5,80 1,08
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Betfan kursem 9,40. Najniższa oferta na ten sam wynik to 9,00, więc różnica między bukmacherami sięga 4,4%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
9,00 6,70 9,40 5,50 8,60 17,00 7,80 11,00 12,50 16,00 46,00 14,50 29,50 26,50 38,00 65,00 40,00 100,00 37,00 100,00 65,00 100,00 - - - 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
8,50 6,50 9,00 5,50 8,25 17,00 7,75 11,00 12,00 16,00 45,00 15,00 29,00 26,00 38,00 65,00 40,00 100,00 38,00 100,00 68,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-6.5 +6.5 -7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5 -13.5 +13.5
4,50 1,16 3,20 1,29 2,40 1,49 1,90 1,78 1,59 2,17 1,38 2,75 1,24 3,55 1,15 4,65
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Rodez Aveyron - Lavallouis dostępnych jest 436 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 6,3% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3,40 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,20 w STS.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Rodez Aveyron - Lavallouis ma Betfan, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.